Dotaz ohledně vyvolávačky - pravděpodobnost těhotenství?

Anonymní
20.11.18 21:38

Dotaz ohledně vyvolavacky

Když bo zpozdeni a dr píchl injekci a ms se dostavila diky injekci může být pravděpodobnost těhotenství i když se ms dostavila týden po vyvolávacce a zpozdeni 15 dnů?
Máte to nebo neměla jstw to některá?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23706
20.11.18 21:50

Pokud máš testy negativní, tak nejspíš těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10798
20.11.18 21:53

A test sis dělala? A dr dělal ultrazvuk než dal injekci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.18 22:09

Ultrazvuk byl dělaný vysoko sliznice vypadalo na tehu ale píchl vyvolávacku bu a nebo

• Nahlásit
  • Citovat
2777
20.11.18 22:22

POkud MS dorazila,tak těhu nejsi. Pokud by to těhu bylo,tak by ho vyvolávačka podpořila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
20.11.18 22:26

Holky a na co si tu injekci chodíte vlastně dávat píchat,čtu to každou chvíli.Tak pár dní počkám ne,ms ovlivňuje plno věcí (stres,nemoc) snad se svět nezboří,když to dostanu o pár dní dýl ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.19 08:49

Vyvolavačka březen 2019

Holky zdravím,nedostala jsem to 2 měsíce a dr.mi pichl minulý týden injekci a furt nic..Je možné, nebo stalo se některé z Vás že jste byli při pichnuti injekce už těhotné, nebo během toho jste otěhotněli jen to nešlo teď na UTZ vidět?? Já od včerejška spim i dva dny v kuse, jsem hrozně unavená,do toho jsem pěkně náladova a nevím kdy je vhodné si udělat TT. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
1794
22.3.19 09:16

Tak já otěhotněla po vyvolávačce 2×. Dr mi vyloženě řekl, že případné, ještě nezjištěné těhotenství ta injekce i podpoří. Pokud už máš těhotenské příznaky, tak můžeš testovat a test by měl být pozitivní. Pokud bude negativní, tak to těhotenské příznaky nebudou a jen ti haprujou hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama