Je možné, že přece jen budu těhotná? Jsem už zoufalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 10:27
Nevim jak dal prosím o radu :)

Dobrý den, chci se zeptat uz je to 8 dní co jsme z mím přítelem skouseli malého ducha..
V 7 dnu sem měla nevolnost s kávy a pak v tom dnu mě bolely i prsa tak jsem si hned 7.den udělala test jenže ten mi zhruba nevyšel pouze jedna čárka, Chci se zeptat zdali nemohu otěhotnět i po více dnech vím že je to blbá otázka Děkuji za odpověď ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 20.11.18 10:32

Teď sem se s tím trochu ztratila. Co ste kdy zkoušeli? Co je 7. Den? Chápu asi že se snažíte o dítě. Napiš kdy byla poslední MS, pokud víš kdy byla ovulace, kdy má teď MS přijít?

Miasofi
Kecalka 408 příspěvků 20.11.18 10:33
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat uz je to 8 dní co jsme z mím přítelem skouseli malého ducha..
V 7 dnu sem měla nevolnost s kávy a pak v tom dnu mě bolely i prsa tak jsem si hned 7.den udělala test jenže ten mi zhruba nevyšel pouze jedna čárka, Chci se zeptat zdali nemohu otěhotnět i po více dnech vím že je to blbá otázka Děkuji za odpověď ????

Jako že jste vyvolávali duchy nebo co? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 10:41

Poslední MS byla 1.11. Nemám ji pravidelnou :? Ovulace byla 18.11.
A MS má přijít 29.11. Mám v tom velký zmatek

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 20.11.18 10:46

Zkoušeli malého ducha? To je nějaká nová hra pro děti?Znam jenom Lovce duchů :nevim: ps: ta gramatika, zopakuj si s,z..

Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 20.11.18 10:48
@Anonymní píše:
A MS má přijít 29.11. Mám v tom velký zmatek

Takže to už je trochu srozumitelnější. Pokud byla ovulace 18.11. a proběhl v té době (klidně 2-3 dny před) styk, tak samozřejmě těhotná být můžeš. Na příznaky je ale brzo, na test taky. Testuj až nejdřív toho 29 když MS nedorazí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 10:51
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat uz je to týden a jeden den, co jsme z mím přítelem skouseli mimčo
Týden po sexu sem měla nevolnost s kávy a pak v tom dnu mě bolely i prsa tak jsem si hned po tom týdnů udělala test jenže ten mi zhruba nevyšel pouze jedna čárka, Chci se zeptat zdali nemohu otěhotnět i po více dnech vím že je to blbá otázka Děkuji za odpověď ????
MS sem měla 1.11. Ovulaci 18.11. A druhá MS má přijít 29.11.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 10:53

@Kriss Tina dekuji ste moc hodná, dekuji že ste mně pochopila :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 10:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat uz je to týden a jeden den, co jsme z mím přítelem skouseli mimčo
Týden po sexu sem měla nevolnost s kávy a pak v tom dnu mě bolely i prsa tak jsem si hned po tom týdnů udělala test jenže ten mi zhruba nevyšel pouze jedna čárka, Chci se zeptat zdali nemohu otěhotnět i po více dnech vím že je to blbá otázka Děkuji za odpověď ????
MS sem měla 1.11. Ovulaci 18.11. A druhá MS má přijít 29.11.
Markéta80
Hvězda diskuse 40536 příspěvků 20.11.18 10:59
@Anonymní píše:
A MS má přijít 29.11. Mám v tom velký zmatek
:mrgreen: ovulace 18.11.? to přece na testu nic být nemůže. testuj až při vynechání ms ;)
Kriss Tina
Kelišová 6122 příspěvků 20.11.18 10:59

Jinak ta nevolnost a bolest prsou může být i k té ovulaci. Ale příznak těhotenství to není, ty se objevují až s pozitivním testem…

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 20.11.18 11:00

Tak tu nevolnost z kavy jsi mela jeste pred ovulaci.takze to těhotenstvim fakt nebude.

karkarka
Závislačka 2880 příspěvků 20.11.18 11:03

Tak jestli si mela ovulaci 18.11. a sex pred 8 dny tj.13.11? To je pravděpodobnost početi skoro nulová.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 11:06

@Markéta80 dobre děkuji :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 11:07

@karkarka sex proběhl 12.11. A 13.11.sem mnela plodné dny :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >