Koupání kočky

835
18.7.13 08:44

Koupání kočky

Dobrý den, koupete svoje kočky? Začli jsme naši kočku pouštět ven, a můj otec nechce mít doma kočku, která chodí po venku. Mám právě tu výhodu, že kočka je v klidu, když ji koupu a neškrábe mně. Rozmyslela jsem se, že kočku budu koupat jednou měsíčně, ale na www.miciny.cz jsem četla, že kočku můžu koupat max. 3 - 4 krát do roka. Mohla bych kočku koupat častěji? Ona má ráda vodu, takže si myslím, že by to nebylo ani žádné týrání. Ta naše kočka skáče všude možně, a je i celkem špinavá, když ji beru domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2355
18.7.13 08:47

My sme mali domestikovanú, takú tu pouličnú…bola nádherná biela… Raz došla domov ako kominík a tak som ju okúpala…už nikdy viac sme ju nevideli… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
18.7.13 08:50

@beruskalienka Jenže zkoušela jsem svou kočku koupat, ale bez šampónu a nikde nám neutekla… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
18.7.13 08:51

Koupu kocku 1× mesicne samponem pro kocky a zije ;) nemelo by se koupat kote!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
18.7.13 08:52

Pokial má vodu rada, je to v pohode. Niekde som videla v správach o kočke, ktorá zbožnovala plávanie v bazéne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
18.7.13 08:55

@Máma21 :D Ne ne, kotě to není 8) za 3 dny bude mít 1 rok. Mohu se zeptat jaký používáte šampón? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4858
18.7.13 09:00

Mela jsem kocky 4 a vsechny sem koupala podle potreby, tzn casto. Vsechny se couraly venku a zaroven chodily do baraku, spinave byly kolikrat neskutecne a ja tak spinavou kocku na gauc nepustim. Nasim voda taky vubec nevadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
18.7.13 09:02

Ahoj :-),
my bydlíme v bytě a naše kočka (šlechtěná, papírová) chodí na svůj záchodek a vždycky ji zustane trochu špinavý zadek a jelikož je bílá, tak jde vidět i pokud to má někdy na packách. Pokud má jen zadek trochu od hovínka tak to utřeme papírem a pokud má políčené i packy, tak ji opláchnem nohy a zadek. Děláme to cca 2× týdně a 1× týdně velké koupání k tomu. Ptali jsme se na to i veterinářky a ta nám řekla, že to nevadí, že na vodu ještě žádná kočka neumřela, jen je třeba používat neutrální šampon, aby ji nesvědila pokožka a neškrábala se. Tak jsme koupili Trixie neutrální a tím ji myjeme. Trochu u toho mnaučí, ale nechceme mít hovna v posteli a na sedačce. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
18.7.13 09:05

@Ani123 http://www. lekarna. cz/bylinny-sampon-pro-kocky-s-antiparaz-250ml-paves/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
18.7.13 09:09

@Máma21 Děkuji :mrgreen:
a co říkáte třeba na šampón Dibaq? :) S tátou jdu v neděli kupovat do zvěráku šampón, tak uvidíme co nám doporučí. Jen se mi nechce za to dávat 200,–Kč :-O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
18.7.13 09:14

@Ani123 nevim,ale ten co sem vam poslala je skvelej!:) a stoji do 70,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
18.7.13 09:24

@Máma21 To je skvělá cena! :mrgreen: myslíte, že se prodává i ve zverimexech. Četla jsem, že je to antiparazitní. Naše kočička má naaplikovaná spot-om Frontline. Tak teď nevím jestli lze koupat už naaplikovanou kočku spot-onem antiparazitním šampónem. Jestli se ji něco nestane? Po naaplikovaní pipety Frontile se nemůže 2 dny kočka koupat, ale to je už asi týden…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
18.7.13 09:30

@Ani123 to netusim.. ale ve zmerimexu se da koupit temer v kazdym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17163
18.7.13 09:44

@Ani123 taky koupeme tak co 2-3 měsíce, jak kdy :-) My teda máme koupací prostředky od p. chovatelky, ale krom nadávání a naštvaného funění jim to nijak neškodí ;-)

Ten frontline se totiž vstřebává na „mastnou“ kůži, kdybys ji okoupala bezprostředně, smyješ frontline taky. Po týdnu už je vstřebán do krevního oběhu, takže můžeš kočenku směle okoupat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
18.7.13 09:54

Naše kočka totálně šílí jak na ní spadne jedna kapka vody, ven nechodí a ještě jsme ji nikdy celou nekoupali, jen párkrát třeba zadek a to byla šílená scéna :mrgreen:. Celý den se čistí a je čistá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama