Pes z útulku umístěn opět do útulku - výčitky svědomí

Anonymní
17.7.13 08:42

udělala jsem špatnou věc lidsky:-(

Dobrý den potřebuji se vypovídat vím že mě spousta z vás odsoudí mě je ze, sebe taky moc zle.Ne nejde o nevěru…Před rokem jsme si pořídili psa z útulku pes dospělý velké bojové plemeno. Celou tu dobu to byl miláček až na poslední tři měsíce se sním začalo něco dít začal být agresivní na psi venku a na lidi. Na cvičáku mi řekla paní že už je starý že se nezmění. Minulý týden napadlo malýho je mu rok a půl skočil po něm a zakousl se mu do ramene popravdě jsem ho sundala silou a předevčírem se vrhl na manžela na,,páníčka" kterýho poslouchal nejvíc ze všech a prokousl mu nohu. Bohužel jsem se rozhodla po konzultaci s veterinářem že ho dám pryč..Odvezla jsem ho s jeho věcmi do útulku. Je mi ze sebe zle chápu že mě odsoudíte že jsem si ho neměla pořizovat atd..a máte asi pravdu…jen jsem prostě nevěděla co dál a nikdo mi nedokázal pomoci s tím aby se zklidnil…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7198
17.7.13 08:43

Udělala bych to samý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6190
17.7.13 08:46

Kdyby napadl moje dítě, nemazala bych se s ním, nevyčítej si to..udělala si dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Tohle bych vůbec nerozmýšlela, udělala jsi správně. já znám příběhy kdy si vzali psa z útulku a pak ho tam vrátili, pes byl hodný ale prostě paničce či páníčkovi nesedla jeho povaha, buď byl pes moc hravý či něco jiného, to mi přišlo tehdy jako hnusné chování ale tvoje rozhodnutí bylo správné a vůbec o tom nepochybuj

• Nahlásit
  • Citovat
1471

Já taky, nevyčítej si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2076

Vzhledem k tomu, že jsi s ním chodila na cvičák, tak si jeho výchovu asi nezanedbala. Nedalo se s tím nic dělat, dítě je přednější. Kdyby Ti zakousl malého, to by sis teprve vyčítala.
Udělala jsi dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.7.13 08:47

1. Nikdy bych si nepořizovala takového psa.
2. Když už, tak bych udělala to samé.

• Citovat
  • Upravit
16848
17.7.13 08:47

Pes, který by mi napadl dítě by neskončil v útulku. Nechala bych ho uspat. A je mi fuk, kdo by mě za to odsoudil. :cert: Nikdy bych si ale nevzala bojového či velké plemeno dospělého psa z útulku. tam většinou skončí ti, co mají nějaký problém :nevim: Takže si to nevyčítej, přeci si nenecháš zabít dítě. Já psovi, kterej jednou kousne už nevěřím :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13882
17.7.13 08:48

Neváhala bych ani vteřinu. Ano, možná je to chyba výchovy, ale i tak by šel z domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175

Potřebovala ses vypsat :hug:, snad tě nikdo neodsoudí, myslím, že je ti zle i bez toho aby se do tebe někdo navážel. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7060

Taky bych ho dala pryc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378

Spíš bys udělala zle, kdyby sis takového psa nechala. Jestli už skočil po tvém dítěti, bůh ví, co by udělal potom. Mohlo se stát neštěstí. Udělalas dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
17.7.13 08:49

Proč si to vyčítáš? jestliže napadl člověka /natož dítě/, tak by fičel, jak namydlený blesk. Ano, je varianta ho cvičit a trénovat, ale osobně bych do toho taky nešla, protože mít nervy, kdy to udělá znovu, to fakt néé. Můžeš být ráda, že se vám nikomu nestalo nic vážného :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 08:50

Už to, že jste si vzali takového psa z útulku je odvaha, zkusili jste to s ním, ale bohužel nikdy nevíš, kdo co těmto psům udělal a jak se s nimi zacházelo. já bych na tvém místě udělala to samé! Taky máme velkého psa (ne z útulku, ale nalezence) a je nevyzpytatelný, ať nad ním máme jakoliv pevnou ruku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
17.7.13 08:50

To víš, tak jestli nemáte příliš zkušeností se psy… Je to ponaučení

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie