Kouření a porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hrisnice.m
Nováček 3 příspěvky 14.05.19 13:33
porod12456

Příspěvek upraven 14.05.19 v 14:34

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4991 příspěvků 3 inzeráty 14.05.19 13:36

Placenta bude tmava az cerna z toho, jak filtrovala. Muz ji videt nemusi, doktori to poznaji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:41

Děkuji za odpověď… no snad odborníci na odvykání pomůžou a tento týden s tím seknu úplně…ale i tak už jsou to jen tři měsíce do porodu…ta placenta už bude i tak tmavá že?…

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 14.05.19 13:41

Chudak decko, koukni se na video, jak vypada dite zavislych matek. Normalne bude mit abstak po nikotinu.
Jak by se ti libilo, kdyby ti nekdo na nekolik minut zavrel privod kysliku? A nekolikrat denne?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2975 příspěvků 14.05.19 13:42

2 krabicky denne v tehotenstvi? 8o No tvl, chudak dite. To je strasny. :,(

Markéta80
Hvězda diskuse 43887 příspěvků 14.05.19 13:42

Poznají to na placentě ;) omezila jsi to ale hodně :palec: Hodláš kojit? Pro dítě to je hnus a to bude vdechovat :?

Kajka9
Závislačka 3745 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 13:44

@hrisnice.m to teda nevím jestli poznají ale miminko může mít absták..epilepsii atd.. já před těhu taky kouřila a to krabičku denně a těžké cigarety.. jak jsem se to dozvěděla tak do týdne jsem přestala…toto jsou jen výmluvy že to nejde atd… to dítě je dost velká motivace.. představ si že budeš v 9 měsíci s pupkem jako blázen a cígo v ruce? a kojení a kouření taky pecka.. já jsem zase začala kouřit ale až po porodu a po kojení ( doma nekouřím ani když vezu kočár apodobně.).. to si pak dělej co chceš ale proč kazit miminko které se nemůže bránit?

Ms.Ragdoll
Závislačka 2975 příspěvků 14.05.19 13:44
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď… no snad odborníci na odvykání pomůžou a tento týden s tím seknu úplně…ale i tak už jsou to jen tři měsíce do porodu…ta placenta už bude i tak tmavá že?…

To je jediny co te zajima?? Precetla sis, co koureni v tehotenstvi s ditetem dela? To te netrapilo? Nemam slov…

Kajka9
Závislačka 3745 příspěvků 1 inzerát 14.05.19 13:45
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď… no snad odborníci na odvykání pomůžou a tento týden s tím seknu úplně…ale i tak už jsou to jen tři měsíce do porodu…ta placenta už bude i tak tmavá že?…

lepší pozdě než vůbec.. pak budeš kojit atd

Kristýna 526
Kecalka 127 příspěvků 14.05.19 13:45

Chudák mimino už teď :pocitac: já jsem byla taky kuřačka a mám dva nádherné kluky zdravé v těhotenství by jsi si to měla odpustit a nekouřit já byla tak silná kuřačka a od prvního syna ani jednu cigaretu v puse.toto nepochopím :roll: a samozřejmě to doktoři poznají

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:47

2ks denně ….ne dvě krabičky…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21134 příspěvků 14.05.19 13:49

2 denně…
to jako dvě krabičky?
Ty jo, to je hodně 8o…A to jsem taky kuřák…
Bude to poznat na placentě a hlavně, pokud si kouřila až takhle hodně, bylo by vhodný to přiznat při vyplňování údajů, když dorazíš do porodnice - může to mít vliv na poporodní adaptaci dítěte, takže by to doktoři vědět měli.
Pokud si to napsala zmatečně a jde o dvě cigarety denně, tak to taková tragedie není, co jsem slyšela, tak do nějakých pěti cig. denně to lékaři nijak zvlášť neřeší, a ten vliv není až tak dramatický (jakože by kvůli tomu mělo mít dítě nějaké potíže po porodu, absťák a podobně).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 13:53

Ja se na nic nevymlouvám… uznávám že se nehodím ani na hnuj a ano nadávkami klidne nesetre …. nejsem naivni vím že jsem vtomto sobecka mrcha a ze kdyby se něco stalo malemu ze si to neodpustim…. zítra zacinam na odvykacce a doufam a modlím se ze to zvladnu…. a aspoň poslední tri mesice a kojeni kourit nebudu… a ne nezajima me jen zda se to pozna….ale verim ze by me to muj muz neodpustil kdyby se dozvedel ze si ty dve cigarety za den neodpustim…

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 14.05.19 13:58

@hrisnice.m akorát se vymlouvas. Proč jsi chtěla dítě, když pro něj už teď nejsi schopna obetovat ani blbý cigáro! Fuj.

Aduš8
Závislačka 4443 příspěvků 14.05.19 13:58

A co tomu drobkovi pomůže, že ty si neodpustíš, kdyby se mu něco stalo. On by s následky tvé slabé vůle a sobeckosti taky mohl žít celý život. Sama jsem kouřila krabičku denně a sekla s tím ze dne na den jen při podezření, že bych mohla být těhotná. A nevrátila jsem se k tomu ani po tom, co jsem přestala kojit. A uklidnění, že dvě cigarety denně neuškodí, je naprostá kravina. Škodí jakékoliv množství. A jediné, co tě zajímá, abys nezklamala manžela a náhodou to nezjistil. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama