Těhotenství a neměnná práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:36
Těhotenství a neměnná práce

Ahoj ahoj prosím vás, mám smlouvu na rok s tím, že mi v říjnu končí a jsem jako absolvent na úřadě, jenže dělám prostě poskoka a to co nikdo dělat nechce, takže věčně studený špinavý archiv plný spisů, chození služebních cest něco odnášet přes půl města, fotit po městě apod. blbiny, jako praxe okey, ale jako práce v těhu kor za ten plat nic moc, ale dá se, teda zatím jo, ale pak nevím nevím dál… už ted se furt vymlouvám z nošení spisů v práci a v tom archivu nedělám pomalu nic, všechno je těžký nebo je tam zima, smrad holubince protože je to nahoře, fuj fuj 8o jsem ještě těhu neoznámila čekám na screening, pak bych ale nemohla dělat asi už nic :zed:. Otěhotněla jsem a jsem ve 3tím měsíci a přemýšlím, zdali neodejít, protože práci mi změnit fakt nemůžou a jsem absolutně v pořádku, takže na nemocenskou taky nemám. Jsem normálně přemýšlela odejít radši na pracák na tu chvíli pro podporu :roll: co myslíte :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dracula-s
Stálice 74 příspěvků 14.05.19 10:39

No práce snů to není, klidně bych šla na ÚP

neila
Extra třída :D 12250 příspěvků 14.05.19 10:41
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj prosím vás, mám smlouvu na rok s tím, že mi v říjnu končí a jsem jako absolvent na úřadě, jenže dělám prostě poskoka a to co nikdo dělat nechce, takže věčně studený špinavý archiv plný spisů, chození služebních cest něco odnášet přes půl města, fotit po městě apod. blbiny, jako praxe okey, ale jako práce v těhu kor za ten plat nic moc, ale dá se, teda zatím jo, ale pak nevím nevím dál… už ted se furt vymlouvám z nošení spisů v práci a v tom archivu nedělám pomalu nic, všechno je těžký nebo je tam zima, smrad holubince protože je to nahoře, fuj fuj 8o jsem ještě těhu neoznámila čekám na screening, pak bych ale nemohla dělat asi už nic :zed:. Otěhotněla jsem a jsem ve 3tím měsíci a přemýšlím, zdali neodejít, protože práci mi změnit fakt nemůžou a jsem absolutně v pořádku, takže na nemocenskou taky nemám. Jsem normálně přemýšlela odejít radši na pracák na tu chvíli pro podporu :roll: co myslíte :roll:

myslím, že by si udělal pěknou blbost. Těhotenství oznam a požádej o změnu pracovního zařazení, zřejmě budeš potřebovat doporučení lékaře. Pokud pro tebe jinou práci nemají, tak tě musí nechat doma za plný plat pro překážku na straně zaměstnavatele. Rozhodně nikam neodcházej… Třeba budeš zírat, jak rychle se odpovídající flek najde ;)

dracula-s
Stálice 74 příspěvků 14.05.19 10:49

@neila pro absolventa asi těžko, nechají jí shnít v tom archivu do MD, sice nebude muset tahat ty těžký věci, ale chodit ty tůry a hrabat se v tom archivu s obřím břichem pak bude pořád ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:53
  • mě šíleně štve ta flexibilní pracovní doba, návštěvy lékařů si musím neustále dohánět v hodinách :zed:

dřív mi to nevadilo, ale teď chodím na odběry, UZV, prohlídky a to co nejsem v flexibilní době v práci se mi hází do mínusu :zed: třeba -2h denně a pak je dodělávat :poblion:

neila
Extra třída :D 12250 příspěvků 14.05.19 11:10
@dracula-s píše:
@neila pro absolventa asi těžko, nechají jí shnít v tom archivu do MD, sice nebude muset tahat ty těžký věci, ale chodit ty tůry a hrabat se v tom archivu s obřím břichem pak bude pořád ;)

pokud má pracovní smlouvu, tak je jedno, zda je absolvent. Záleží, co napíše doktor. V chození problém nevidím, to žádné zdravé těhotné ještě neuškodilo…

neila
Extra třída :D 12250 příspěvků 14.05.19 11:11
@Anonymní píše:
  • mě šíleně štve ta flexibilní pracovní doba, návštěvy lékařů si musím neustále dohánět v hodinách :zed:

dřív mi to nevadilo, ale teď chodím na odběry, UZV, prohlídky a to co nejsem v flexibilní době v práci se mi hází do mínusu :zed: třeba -2h denně a pak je dodělávat :poblion:

a to chodíš každý den nebo co? Máš nějaké komplikace?

Cenarius
Kecalka 282 příspěvků 14.05.19 11:14
@Anonymní píše:

dřív mi to nevadilo, ale teď chodím na odběry, UZV, prohlídky a to co nejsem v flexibilní době v práci se mi hází do mínusu :zed: třeba -2h denně a pak je dodělávat :poblion:

Jn. Nevyhoda pruzne pracovni doby. Treba smenari v nepretrzitem provozu si musi lekare planovat do sveho volna.

dracula-s
Stálice 74 příspěvků 14.05.19 11:32

@neila no to musí být chuťovka v létě s břichem courat po městě :lol:

neila
Extra třída :D 12250 příspěvků 14.05.19 11:41
@dracula-s píše:
@neila no to musí být chuťovka v létě s břichem courat po městě :lol:

Vždyť jí pak může doktor napsat, že v takovém stádiu těhotenství už courat nesmí a zaměstnavatel to musí respektovat. Pořád nevidím důvod k nemocenské… Navíc léto začína za dva měsíce, pokud je teď ve 3., tak nejspíš v létě žádné extra břicho ani nebude mít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 11:47

Já právě nevím, chtěla jsem tak koncem června, to problém nebude jsem tu prostě na povinné místo absolventů pro získání praxe. Už jen ty úřední dny jsou vždycky zlo, jsem věcně unavená, ospalá. Většinu času tu nemám co práci tak se koušu nudou, protože v tom archivu už nic tahat nebudu. Pak taky plat, mám 12tis čistého, podpora by byla zhruba o pár tisíc méně což s porovnáním za benzín je na stejno :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 11:48

No jenže já nevím co jiného tu budu těch xx hodin denně dělat. Nechci tu sedět a čumět do blba, to by byla muka

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66022 příspěvků 14.05.19 12:00

@neila No, pockej, doktor zas nemuze napsat, ze nesmi delat zcela bezne veci… Jako treba, ze zdrava tehotna nesmi chodit nebo nosit spisy, staci kdyz je misto po celych bednach ponese po castech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 12:05

No mohu říct, že kdyby jsem měla tak nedůležitou a málo placenou práci, taky bych se na to radši vyprdla a šla domů… než shánět někde něco od doktorů, aby mi psal co mohu a co ne…atd. No mít práci za 30tis a mít se kam vrátit tak prosim, ale tohle… asi ne

neila
Extra třída :D 12250 příspěvků 14.05.19 12:06

@j.a.n.i1 vždyť ano, proto jsem tam někde dřív psala, že doktor by napsal doporučení podle jejího stavu. Těhotenství není nemoc, pokud objektivně není důvod k omezení práce, proč jí omezovat? :nevim: Jen proto, že těhotné není něco „příjemné“?? To mi přijde trochu zvláštní přístup…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama