Salmonela campylobacter 31tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Stálice 59 příspěvků 14.05.19 09:30
Salmonela campylobacter 31tt

Ahoj slečny..
Mám otázku či nemate zkušenost se salmonelou campylobacter v těhotenství. Nakazila jsem se minuly týden, měla jsem vysoké horečky zimnice, prujmy, zvraceni a průběh podobny chřipce.. dnes je to 6. Den a mám stále prujmy už i s primesi krve, doktorka nevi co se mnou protože mi antb dat nemůže.. strašně se bojím o miminko, cetla jsem hrozny věci o tom ze po porodu děti umiraj.

Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8387 příspěvků 14.05.19 09:41

Proč ti nemůže dát atb? Je spoustu antibiotik, co se v těhotenství může. Já nějakou takovou nemoc měla po Velikonocích, teda asi, jeden den brutální horečka, zimnice, pak celý týden teploty, průjmy s krví. Tak nějak po týdnu to přešlo, ale musela jsem nasadit živočišné uhlí a endiaron. Silně mě u toho bolelo břicho.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 14.05.19 09:46

Pokud tě svůj doktor odmítá léčit, zajeď na pohotovost, třeba narazíš na někoho zkušenějšího. Já mám také takovou doktorku, která mě v těhotenství a při kojení odmítá léčit, což je už sedm let, bohužel u nás v okolí není nikdo jiný, kdo by byl lepší a bral nové pacienty.

Vavanda
Stálice 59 příspěvků 14.05.19 09:48

@Tarinka protože je to trojkombinace léku které se v těhotenství vůbec nedoporučujou užívat. Měla jsem předepsané jen homeopatika zatím a dietní režim, ale i 6.den potom mám prujmy takový ze od pul 10 až do pulnoci sedím na wc se zimnici..

Vavanda
Stálice 59 příspěvků 14.05.19 09:50

@Adelka951 posila mě na hospitalizaci (asi) ale mě jde o vliv na miminko.. není tu někdo komu se toto stalo?

tumpach
Kelišová 6617 příspěvků 14.05.19 09:59
@Vavanda píše:
@Adelka951 posila mě na hospitalizaci (asi) ale mě jde o vliv na miminko.. není tu někdo komu se toto stalo?
;)

Příspěvek upraven 14.05.19 v 11:43

Vavanda
Stálice 59 příspěvků 14.05.19 10:05
@tumpach píše:
No, tak doskuai jeji na internetu myslim dost, s i jeden lekardopis rika, ze pokud nefojde k pirodi infekce se nato mimi nepremisti, a
? Asi ještě spis.. nerozumim ti ani slovo. 8o
tumpach
Kelišová 6617 příspěvků 14.05.19 11:44
@Vavanda píše: ? Asi ještě spis.. nerozumim ti ani slovo. 8o

a jinak bych se radši nechala hospitalizovat, aspoň si tě pohlídají s malým :), prostě bych si i vydupala, bude to tak pro tebe i malého bezpečnější ;) ;)
a rozhodně, bych teplotu srážela pokud nejsi v nemocnici paralenem a průjem aspoň z části pomůže smectou, klulíšek já myslím, že se může krátkodob i imoidum :think: :think:

Pocahonta
Kecalka 429 příspěvků 14.05.19 14:13

Jen poradím co na něj: Tato bakterie nesnáší kyselé, takže doporučuji kyselou zeleninu (zelí), kefíry a nedám dopustit na Hylak. Jinak ještě zabírá medvědí česnek a lichořeřišnice - existuje extrakt (dá se koupit ve zdravé výživě). Držím palce!!!

Váš příspěvek
Reklama