Kouření v práci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 17:53
Kouření v práci

Ahoj, chtěla bych vás názor.. dneska jsem byla poprvé v nové práci, a všechno zatím fajn, problém je akorát ten, ze kolegyne tam kouři přímo v kanclu..já jsem nekuracka, nikdy jsem nekourila a celkem dost mi to vadi být ve smradu cely den, u jídla, když vám není dobre tohle čuchat, načuchle všechno oblečení, ale říkám si jestli není Škoda to takhle zahodit pokud ta práce bude v pohodě, co myslíte? Vadilo by vám?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68455 příspěvků 26.11.18 17:55

Vadilo by mi to nejvíc, co mi může vadit, nic moc hroznějšího si neumím představit. Nemá co kouřit v kanclu, takže bych jí to řekla.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 26.11.18 17:55

Noooo, tak to by mi vadilo silně…

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 26.11.18 17:55

Ano a řekla bych ji to ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 17:56

Napsala jsem to asi špatne, jsou tam 3 a všechny tři kouři a jedna z nich je šefova, takže ji nemuzu říct ať přestane :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 43540 příspěvků 26.11.18 17:56

Vadilo by mi to fest. Kouření na pracovišti je zakázáno, ale pokud to v té firmě takhle funguje, asi jaksi mnohem snáz než toho, aby kolegyně přestala kouřit, dosáhneš toho, že se s tebou ve zkušebce do druhého dne rozloučí. Ale mně by za to sebeúžasnější práce nestála.

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 26.11.18 17:58

Aha, tak to bych odešla.

Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 26.11.18 17:58
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych vás názor.. dneska jsem byla poprvé v nové práci, a všechno zatím fajn, problém je akorát ten, ze kolegyne tam kouři přímo v kanclu..já jsem nekuracka, nikdy jsem nekourila a celkem dost mi to vadi být ve smradu cely den, u jídla, když vám není dobre tohle čuchat, načuchle všechno oblečení, ale říkám si jestli není Škoda to takhle zahodit pokud ta práce bude v pohodě, co myslíte? Vadilo by vám?

Mě by to vadilo. A to jsem kuřák. Z takové práce bych utekla.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 26.11.18 17:58
@Anonymní píše:
Napsala jsem to asi špatne, jsou tam 3 a všechny tři kouři a jedna z nich je šefova, takže ji nemuzu říct ať přestane :lol:

tak to je teda blbý, ale odešla bych, v tom bych pracovat nemohla. Je to teda smutný…

terinka4444
Hvězda diskuse 68455 příspěvků 26.11.18 17:58
@Anonymní píše:
Napsala jsem to asi špatne, jsou tam 3 a všechny tři kouři a jedna z nich je šefova, takže ji nemuzu říct ať přestane :lol:

kouření je zakázáno. Nicméně tě vyštípají. Ale tohle bych nepřekousla.

Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 26.11.18 17:58

A ono je tam dovoleno kouřit? Neumím si představit v dnešní době kancelář, kde se kouří a je jedno, zda je to soukromý sektor nebo zda tam nechodí klienti.
Ač jsem kuřák, tohle bych taky nesnesla.

Kaileee
Kecalka 443 příspěvků 26.11.18 18:00

to je hnus, některé ženské jsou takové prasata, hnus… odešla bych

tulipán
Závislačka 3357 příspěvků 26.11.18 18:00

Odesla bych, stejne te donuti k odchodu nebo v horsim pripade nauci kourit. Nema to smysl.

Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 26.11.18 18:01

Hodne by mi to vadilo :cert:

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 26.11.18 18:02

Tak to by mi dost vadilo, řekla bych jim, ať si chodí zapálit ven :nevim: kdyžby protestovaly, tak bych odešla, poptávka po schopných lidech je teď velká ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >