Kousání nehtů u mužů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.6.22 18:14

Kousání nehtů u mužů

Ahoj, omlouvám se za anonimitu, ale za problém se celkem stydím. Již od malička si koušu nehty a takovou tu kůžičku kolem nehtu, co jsem hledal na internetu tak všechna doporučení se týkala umělých nehtů či lakování, to však pomůže jenom ženám, slyšel jsem také o nějaké hořkém laku, ten ale asi nepomůže na okusování té kůže, proto by mě zajímalo, zda nemáte nějaké nápady jak se kousání nehtů i kůžičky zbavit a aby to bylo vhodné pro muže.
Ptal jsem se již na jednom serveru, tam mi však nějak extra nepomohli, proto to zkusím tady, děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44022
25.6.22 18:18

Terapie. Kousání nehtů není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
25.6.22 18:23

Terapie (nemusí stacit), psychiatr…některé léky pomáhají.
Okusovani nehtů je něco na způsob OCD, kompulze…na to se dávají některá psychofarmaka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
25.6.22 20:08

Zarazilo mne to „u muzu“, protoze mi to prijde beznejsi u zen a myslim si, ze castecnem uze jit i zvyk z detstvi, spatna puberta. Jednoho chlapa jsem mela co si takhle hryzal a byl celkem labilni to je fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
25.6.22 22:15

Psycholog, protože je nějaký důvod v tobě, proč to děláš a ten je třeba vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 19:41

Zdravím, na některých stránkách jsem se dočetl že na kousání nehtů i kůže na rukou pomáhají nějaké silné rukavice, co si o tom myslíte?

Původ problému znám, a řeším ho.

• Citovat
  • Nahlásit
44022
3.7.22 20:16
@Anonymní píše:
Zdravím, na některých stránkách jsem se dočetl že na kousání nehtů i kůže na rukou pomáhají nějaké silné rukavice, co si o tom myslíte?Původ problému znám, a řeším ho.

Když vydržíš si je nesundat, tak dobrý. Ale jak v nich budeš fungovat venku? Budeš za exota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.22 20:24

Když si je nějak přilepím, tak to snad zvládnu, jsem snad chlap :D, nějaký pracovní by mohli být OK i na veřejnosti.

• Citovat
  • Nahlásit
44022
3.7.22 20:48
@Anonymní píše:
Když si je nějak přilepím, tak to snad zvládnu, jsem snad chlap :D, nějaký pracovní by mohli být OK i na veřejnosti.

Při práci ano, ale ne jen tak do města :zed: V tom vedru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 18:20

@Russet Na nošení po doma si myslím že by to bylo v pohodě, je ale asi pravda že po městě je to asi trochu zvláštní, nic jínýho mě ale nenapadá. Chci se toho zlozvyku zbavit i za cenu spocených rukou z rukavic, ty jsou ještě jak takž nositelné. :roll: :?

• Citovat
  • Nahlásit
44022
4.7.22 18:39
@Anonymní píše:
@Russet Na nošení po doma si myslím že by to bylo v pohodě, je ale asi pravda že po městě je to asi trochu zvláštní, nic jínýho mě ale nenapadá. Chci se toho zlozvyku zbavit i za cenu spocených rukou z rukavic, ty jsou ještě jak takž nositelné. :roll: :?

Terapie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
4.7.22 18:51
@Anonymní píše:
Zdravím, na některých stránkách jsem se dočetl že na kousání nehtů i kůže na rukou pomáhají nějaké silné rukavice, co si o tom myslíte?Původ problému znám, a řeším ho.

@Russet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
4.7.22 20:25

A to je to fakt tak sileny? Ten byvaly si je treba okusoval pod nejakym tlakem a tak a vizuelne to nebyl takovy sok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
4.7.22 22:32
@Anonymní píše:
@Russet Na nošení po doma si myslím že by to bylo v pohodě, je ale asi pravda že po městě je to asi trochu zvláštní, nic jínýho mě ale nenapadá. Chci se toho zlozvyku zbavit i za cenu spocených rukou z rukavic, ty jsou ještě jak takž nositelné. :roll: :?

Tak použij náplasti a zalep si všech deset prstů.  :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 17:33

@Zeoli
To bych si začal kousat kůži na dlaních :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...