Reklama

Kozí sýr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišik
Povídálka 26 příspěvků 03.01.11 20:34
Kozí sýr

Ahojte, prosím o radu. :-D Nemáte někdo zkušenost jak připravit kozí sýr? Dostali jsme na vánoce kozí sýr, samotný ho jíst nemůžeme ( ta pachuť je …) :cry: , tak se pokouším sehnat recept na nějaké tepelné úpravy. Díky a pěkný rok 2011!

Reklama

Reakce:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.01.11 20:40

Ogrilovala jsem s rajčaty a bylinkami a super. Já ho ale můžu i čerstvý. Manžel ne a tomu grilovaný chutnal, i dětem. Kéž bych taky dostaal kozí sýr! :srdce:

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 03.01.11 20:42

a nešlo by to třeba nějak vyudit? :nevim:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16718 příspěvků 03.01.11 20:47

zapeceny s masem, mnamka velika :-) a pak to vypada nejak takhle: http://zuziky.rajce.idnes.cz/…e_12.9.2010/#… :D

Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 03.01.11 21:01

Grilovanej na salate s rukolou politej brusinkama. Mnamka :lol:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 03.01.11 21:12
Majdula83 píše:
Grilovanej na salate s rukolou politej brusinkama. Mnamka :lol:

To jsme měli za těžký háky v jedné restauraci. Hmmmm…

Marketa2008
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 03.01.11 21:12

Jee tak ten ja teda muzu v jakeholi uprave :mrgreen:
Zalezi na tom, jaky jste dostali. Pokud je to takova ta roladka, kde je uvnitr jakoby tvarohovy a zvenku typu hermelin, jak je super nakrajeny na kolecka, zapeceny v mikrovlnce na toastu a ji se to se zelenym saletem z rukoly a certsveho spenatu. Na to balsamico a oliv. olej. Pripadne se da i obalit a osmazit a pak se da znovu na ten zeleny salat.
Pokud je to ten cerstvy, ktery vypada jako mekky tvaroh, tak je super s troskou medu a s bagetkou :wink:
Dobrou chut asi si ho hned zitra taky koupim :jazyk:

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 03.01.11 21:31

ahoj…mame kozi farmu a vyrabime kozi syry uz leta…jesli mas kozi syr ktery vznikl z mleka v dobe rije a ma fakt tu hnusnou pachut kozla tak te se nezbavis ani tepelnou upravou…to ja davam psum pac to se fakt neda jest :mrgreen: :mrgreen:

boruvcicka27 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.11 08:54

Ahoj, můžu se zeptat jak vyrábíte kozí sýr? Máme kozy a z přebytku mléka jsem chtěla zkusit kozí sýr, ale nějak nemám čas (s malým mimčem) hledat na internetu jak se to dělá. Díky moc za případnou odpověď.

Mišik
Povídálka 26 příspěvků 04.01.11 13:13

teda vypadá to fakt super, díky

Mišik
Povídálka 26 příspěvků 04.01.11 13:17

Díky Vám všem, dostali jsme přesně takovou tu rolku co uvnitř vypadá jako tvaroh a na povrchu jako hermelín. Manžel ho jíst nechce, ta pachuť mu vadí a mě je líto ho vyhodit. Určitě ho zkusím zapéct a ty brusinky taky nevypadají zle. Možná vyjde na oba způsoby. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >