Kozni Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:22
Kozni Ostrava

Ahoj, začala jsem mít problém se znaminkem, začalo se drolit a mokvat občas, moc se mi to nelíbí a trochu mne to děsí, takže asi bude lepší nechat ho zkontrolovat, mate zkušenost s nějakou kožni? Je i na blbém místě, nemáte nějakou zkušenost s kožním v Ostravě? kde maji kratší čekací dobu nebo ideal bez objednání? Četla jsem o zdrave kuzi a mudr Parmove, nějáka zkušenost? Četla jsem že v silesii berou do týdne, ale na silesii jsem zase nečetla dobré recenze, tak netuším :nevim:
Prosim o zachováni anonymu, jinak smazat. Děkuji

Reakce:

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 17:29

Já byla strašně spokojená s Věrou Muchovou,kožní ambulanci má na NH.
Jinak co vím,tak prohlídne znamínka a pošle na chíru…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:33

Já poradím kam urcite nejit. K „lékařce“ Helze Černé, která sídlí na Sokolské třídě. Nejenže je velmi sprostá (zřejmě opilá ale to není jisté) ale její léčba spočívá v doporučení přípravku z reklamy a ještě k tomu špatně popsanému užívání…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:40
@Katkafaj píše:
Já byla strašně spokojená s Věrou Muchovou,kožní ambulanci má na NH.
Jinak co vím,tak prohlídne znamínka a pošle na chíru…

Dekuji a muzu se zeptat jaka je priblizne objednaci doba? :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 17:41
@Anonymní píše:
Já poradím kam urcite nejit. K „lékařce“ Helze Černé, která sídlí na Sokolské třídě. Nejenže je velmi sprostá (zřejmě opilá ale to není jisté) ale její léčba spočívá v doporučení přípravku z reklamy a ještě k tomu špatně popsanému užívání…

Dekuji,obejdu obloukem :D :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 21:09

Jeste nekdo zkusenosti? :)

misaad
Stálice 51 příspěvků 11.09.18 14:11

Chodím k MuDr. Klapcové na Hornickou polikliniku. Dopoledne bere bez objednání. Ráno tam bývá plno, ale kolem 11 už obvykle 1-2 čekající.

P-aulin-a
Stálice 64 příspěvků 11.09.18 15:06
@Anonymní píše:
Ahoj, začala jsem mít problém se znaminkem, začalo se drolit a mokvat občas, moc se mi to nelíbí a trochu mne to děsí, takže asi bude lepší nechat ho zkontrolovat, mate zkušenost s nějakou kožni? Je i na blbém místě, nemáte nějakou zkušenost s kožním v Ostravě? kde maji kratší čekací dobu nebo ideal bez objednání? Četla jsem o zdrave kuzi a mudr Parmove, nějáka zkušenost? Četla jsem že v silesii berou do týdne, ale na silesii jsem zase nečetla dobré recenze, tak netuším :nevim:
Prosim o zachováni anonymu, jinak smazat. Děkuji

chodime s pritelem na hornickou polikliniku v centru Ostravy. Hned rano, vezme te bez objednani - nas oba vzala a nebyl to problem. Ja tam sla kvuli bradavici a hned mi ji i vyloupla, vse bylo fajn.

Bohuzel jmeno si nepamatuju, ale predpokladam ze jich tam nebude vice. Je to prvni patro/prave kridlo

P-aulin-a
Stálice 64 příspěvků 11.09.18 15:08
@misaad píše:
Chodím k MuDr. Klapcové na Hornickou polikliniku. Dopoledne bere bez objednání. Ráno tam bývá plno, ale kolem 11 už obvykle 1-2 čekající.
@misaad píše:

jooo anoo, pardon necetla jsem vsechny prispevky. MUDr Klapcova to je :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:23

Super,dekuji,zkusim tedy tam :)

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 21:44
@Anonymní píše:
Dekuji a muzu se zeptat jaka je priblizne objednaci doba? :kytka:

Katkafaj
Stálice 69 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 21:48
@Anonymní píše:
Dekuji a muzu se zeptat jaka je priblizne objednaci doba? :kytka:

Já byla objednaná třeba i za týden,záleží kolik je objednaných;-)
Posílám číslo: ‭727 567 642‬
Teď mám jinou,z Kopřivnice do Ostravy to byla dálka…tady třeba čekám i dva měsíce :roll: zkuste si zavolat,hezký večer/den :mrgreen: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >