Reklama

Kardiologie - prosím poradíte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chelsinka1988
Kecalka 475 příspěvků 10.09.18 12:16
Kardiologie prosim poradit

Zdravim, je tu nekdo, kdo by mi umel vysvetlit zaznam z ekg? Zpravu poslu do SZ. Moc dekuju :hug:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 33132 příspěvků 10 inzerátů 10.09.18 12:39

Zkus napsat do této diskuze nebo oslovit přímo uživatelky, které odpověděly v této diskuzi , jsou lékařky, mohly by poradit. Tady je ještě další diskuze . Anebo tato .

chelsinka1988
Kecalka 475 příspěvků 10.09.18 12:47
@Tiger-lily píše:
Zkus napsat do této diskuze nebo oslovit přímo uživatelky, které odpověděly v této diskuzi , jsou lékařky, mohly by poradit. Tady je ještě další diskuze . Anebo tato .

Dekujz moc :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >