Králův Dvůr, Beroun

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysliska
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 2 inzeráty 03.05.10 08:26
Králův Dvůr,Beroun

Zdravím :) jsem Šárka,mám 16 měsíců starého synka a hledám kamarádku maminku co ráda chodí s dítětem ven a jinak nemá s kým jako my. Taky ráda občas zajdu třeba na diskotéku nebo na jinou akci, tak zde by se mi taky hodil nějaký parťák :-D ahoj :kytka:

Reklama

Reklama

Reakce:

Alík
Echt Kelišová 7858 příspěvků 03.05.10 08:52

ahojky, kdyžtak napiš do ty soukromý skupiny :wink:

mysliska
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 2 inzeráty 03.05.10 09:13
*

Jestli myslíš Beroun a okolí tak tam nikdo nechodí :-D

Alík
Echt Kelišová 7858 příspěvků 03.05.10 20:29

no právě, tak bys mohla začít ty :lol: si tam připadam jak magor furt píšu jen já a nikdo tam nenapíše ani řádku :roll:

mathyasek  18.08.10 08:32

Ahojky! :-D :lol:
Jsem Martina(29let) a mám 7mi měsíční mimčo-chlapečka.
Přestěhovali jsme se z Prahy do Loděnice u Berouna a také tu nikoho neznáme.
Beroun - Králův Dvůr známe-jezdíme nakupovat do Alberta. :-D
Měj se co néééj!
Martina + Matyášek :mavam:

mysliska
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 2 inzeráty 18.08.10 08:49
*

ahoj Martino :kytka: a Matyáška také zdravím :hug: přidej se také k nám, do skupiny Beroun a okolí a budeš znát spoustu maminek :mrgreen: už jsme měli jednou setkání,tak příště může být i s tebou a malým :palec:

anavi86
Stálice 92 příspěvků 06.11.11 19:11
Opuštěná a ztracená mamča v Loděnicích

Ahojte maminky, vidím, že jste už měli v létě schůzku. Doufám, že se scházíte dál. Máte v klubu maminek z okolí Berouna ještě místo? Konkrétně se mi jedná především o ty Loděnice, ale i do Berouna si busem už troufám. Ale hlavně hledám duši na procházky a pokec, jinak se bojím, že si tu mateřskou neužiji a mojí nejlepší přítelkyní bude tchýně, která nás navštěvuje. Mám téměř půl ročního chlapíka a bydlíme v loděnicích od Srpna a muž většinou pracuje na Moravě. Tak jsou dny kdy nepromluvím s nikým jiným než s miminkem a kocourem. Doufám, že se mi na mé SOS někdo ozve. :mavam:

kader
Nováček 5 příspěvků 01.06.12 11:09

.

Příspěvek upraven 26.10.12 v 09:48

MilaNeli
Nováček 6 příspěvků 02.07.12 16:40

Ahoj, take bydlim kousek od Berouna. Je mi 32 let a mam osmimesicni holcicku. Pristehovali jsme se minuly rok, ale zatim se mi nepostestilo seznamit se s nejakou maminkou. Budu rada, kdyz napises.

kader
Nováček 5 příspěvků 06.09.12 12:07

.

Příspěvek upraven 26.10.12 v 09:48

MilaNeli
Nováček 6 příspěvků 06.09.12 14:36

Ahoj kader, jsem ráda, že jsi odpověděla. Jsem na tom podobně. Jezdím s kočarkem u nás po vsi, ale často vyražím do Berouna. Pokud budeš chtít, můžeme se v Berouně někdy sejít a dát si třeba kafčo :-). Mila

dencina
Kecalka 150 příspěvků 12.05.15 23:28

Ahoj, právě jsme se přistěhovali, mám 2,5roku starého synka, tak bych se ráda seznámila s mladou maminkou, na občasné vycházky, popovídání. :mavam:

prekvapenana2
Stálice 51 příspěvků 29.09.17 11:42

Ahoj maminky:) jsem z Kralovaku a mam 15ti měsíční divokou slečnu a tak hledam maminku s prckem( nebo prckama ;) ) na spolecne trávení casu na hřišti nebo třeba v Berouně u kafe v Mlsne kočce (dnes jsem se dočetla ze prej mají krásný dětský koutek)… Budu rada kdyz se ozvete…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské... číst dále >

Vybral jsem si Ekonomické stavby

Ruch velkoměsta, neustálý spěch, dopravní zácpy a žádné soukromí přivedly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti žily ve stanu, než je máma opustila. U prarodičů našly nový domov

Na 35 metrech čtverečních žijí ve dvou místnostech babička s dědou a jejich... číst dále >

Naše pocity se promítají na našem zdraví, říká psycholožka Janáčková

Veselá mysl - půl zdraví. Platí to ovšem i naopak. Splíny a smutek na nás... číst dále >

Reklama