Křeče pod žebry v 36 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 261 příspěvků 03.12.17 08:06
křeče pod žebry v 36tt

Ahojky jsem 35+3 a dnes k ránu sem se vzbudila a měla jsem strašný křeče pod žebry.. možná žaludek? Včera mě i docela často tvrdlo břicho.. máte to taky? Nebo to není normální?

Reklama

Reakce:

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 03.12.17 08:20

Jsem 38tt a mam křeče snad všude :-).Často mě chytí i pod žebra a nemohu se nadechnout. Křeče v nohách a zádech už beru jako součást dne. Takže pokud cítíš pohyby, nekrvácíš nebo Ti není vyloženě zle, buď v klidu. Nejspíš skřípnutý nerv.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama