Křeče pod žebry v 36 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
niskey
Kecalka 269 příspěvků 03.12.17 08:06
křeče pod žebry v 36tt

Ahojky jsem 35+3 a dnes k ránu sem se vzbudila a měla jsem strašný křeče pod žebry.. možná žaludek? Včera mě i docela často tvrdlo břicho.. máte to taky? Nebo to není normální?

Reakce:
HankaS82
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 03.12.17 08:20

Jsem 38tt a mam křeče snad všude :-).Často mě chytí i pod žebra a nemohu se nadechnout. Křeče v nohách a zádech už beru jako součást dne. Takže pokud cítíš pohyby, nekrvácíš nebo Ti není vyloženě zle, buď v klidu. Nejspíš skřípnutý nerv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >