Potřebuji uklidnit prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 01.12.17 16:36
Potřebuju uklidnit prosím

Ahoj prosím potřebuju poradit dneska jsem si ve 4 hodiny poprvé vzala trittico čtvrtku proto že jsem měla úzkosti a uklidnilo mě to ale nevím najednou mě bolí hlava a motam se je možné že by to byly nežádoucí účinky hned po prvním prasku jsem taková omamena.. jo a ještě můžu si potom v 8 vzít Rivotril když jsem si vzala trittico?

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9912 příspěvků 01.12.17 16:40

@eva1595 Tak snad máš recept na Trittico i Rivotril, kde je napsané, jak to užívat dohromady? Pokud ne, tak nic neber a jdi k doktorovi.

Jinak myslím, že to máš vsugerované, protože třetina Trittica je nic. A navíc obecně tenhle lék tak moc neoblbuje ani ve vyšší dávce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 16:57

Ze zkušenosti vím, že trittico dobře fungovalo večer na klidný spánek, člověk se zklidní, zvolní a šup do pelechu.

dasajur
Kecalka 182 příspěvků 01.12.17 17:29

Brala jsem Triticco cca půl roku, vždy v 10 večer, začínala jsem na čtvrtce, postupně brala celou. V takto nízkých dávkách je to na úpravu spánku. Ja do půl hodiny po tabletce spala jak zabitá. To motání může být. Jak to máš brát? Rivotril si vzít můžeš, může se normálně kombinovat. Ale budeš pak hodně unavená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama