Potřebuji uklidnit prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 01.12.17 16:36
Potřebuju uklidnit prosím

Ahoj prosím potřebuju poradit dneska jsem si ve 4 hodiny poprvé vzala trittico čtvrtku proto že jsem měla úzkosti a uklidnilo mě to ale nevím najednou mě bolí hlava a motam se je možné že by to byly nežádoucí účinky hned po prvním prasku jsem taková omamena.. jo a ještě můžu si potom v 8 vzít Rivotril když jsem si vzala trittico?

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10155 příspěvků 01.12.17 16:40

@eva1595 Tak snad máš recept na Trittico i Rivotril, kde je napsané, jak to užívat dohromady? Pokud ne, tak nic neber a jdi k doktorovi.

Jinak myslím, že to máš vsugerované, protože třetina Trittica je nic. A navíc obecně tenhle lék tak moc neoblbuje ani ve vyšší dávce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 16:57

Ze zkušenosti vím, že trittico dobře fungovalo večer na klidný spánek, člověk se zklidní, zvolní a šup do pelechu.

dasajur
Kecalka 203 příspěvků 01.12.17 17:29

Brala jsem Triticco cca půl roku, vždy v 10 večer, začínala jsem na čtvrtce, postupně brala celou. V takto nízkých dávkách je to na úpravu spánku. Ja do půl hodiny po tabletce spala jak zabitá. To motání může být. Jak to máš brát? Rivotril si vzít můžeš, může se normálně kombinovat. Ale budeš pak hodně unavená.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >