Reklama

Potřebuji uklidnit prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva1595
Stálice 64 příspěvků 01.12.17 16:36
Potřebuju uklidnit prosím

Ahoj prosím potřebuju poradit dneska jsem si ve 4 hodiny poprvé vzala trittico čtvrtku proto že jsem měla úzkosti a uklidnilo mě to ale nevím najednou mě bolí hlava a motam se je možné že by to byly nežádoucí účinky hned po prvním prasku jsem taková omamena.. jo a ještě můžu si potom v 8 vzít Rivotril když jsem si vzala trittico?

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10007 příspěvků 01.12.17 16:40

@eva1595 Tak snad máš recept na Trittico i Rivotril, kde je napsané, jak to užívat dohromady? Pokud ne, tak nic neber a jdi k doktorovi.

Jinak myslím, že to máš vsugerované, protože třetina Trittica je nic. A navíc obecně tenhle lék tak moc neoblbuje ani ve vyšší dávce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.17 16:57

Ze zkušenosti vím, že trittico dobře fungovalo večer na klidný spánek, člověk se zklidní, zvolní a šup do pelechu.

dasajur
Kecalka 194 příspěvků 01.12.17 17:29

Brala jsem Triticco cca půl roku, vždy v 10 večer, začínala jsem na čtvrtce, postupně brala celou. V takto nízkých dávkách je to na úpravu spánku. Ja do půl hodiny po tabletce spala jak zabitá. To motání může být. Jak to máš brát? Rivotril si vzít můžeš, může se normálně kombinovat. Ale budeš pak hodně unavená.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Jílková je jak domina z 90. let, Máte slovo by mělo zmizet, míní kritik

Verbální „údernice“ Michaela Jílková (50) prý nemá se svým pořadem Máte slovo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >