Křeče v 16tt na pravé straně v oblasti vaječníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Povídálka 39 příspěvků 09.02.19 22:40
Krece v 16tt

Zdravim ;) chci se zeptat, jsem v 16tt. Vcera jsem byla na gynekologii a vse v poradku :palec: dneska jsem ale tak pul hodiny mela na prave strane v oblasti vajecniku krece :think: co to muze byt? Mam strach..kdyz se i v noci prudce prevalim na druhou stranu tak me sem tam taky pichne na prave strane nekdy i na leve nebo kdyz si psiknu tak me tam pichne :think: ale dnes se mi stalo poprve ze me to tak bolelo na pravem vajecniku pichalo :roll: :nevim: dekuji za odpoved :mavam:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 16. týden těhotenství?

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 09.02.19 22:43

Mám to od 16.tt stejně. Není to neustále, frekvence ani intenzita neroste, u dr. Vše ok, tak to beru jako průvodní jev. A já to teda mám když se moc nesetrim. Pomaha odpočinek a když kašlu nebo smrkam, tak se prikrcim.

Deňa1995
Povídálka 39 příspěvků 09.02.19 22:49

@ProfZav :think: ja se prave setrim, sle je pravda ze jsem dneska nosila tasky ale pouze lehke, nic tezkeho tak nevim :think: snad bude vse ok

Alenkaa.96
Kecalka 167 příspěvků 09.02.19 23:13

Je to normalni. Roste ti deloha a natahuji se vazy tak je to neprijemny. Zvykej si, uz do konce tehotenstvi te bude neco bolet nebo nekde pichat :lol:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 09.02.19 23:43

@Deňa1995 Určitě jo. Už nic nenos :-) Mne se to ozývá když dlouho stojím, treba 4 hodiny, to je pak pořád, tak spíš radši sedím a je mi fuk, co si o tom kdo mysli :-)

Deňa1995
Povídálka 39 příspěvků 10.02.19 07:47
no to bude jeste neco :lol: :lol:
@Alenkaa.96 píše:
Je to normalni. Roste ti deloha a natahuji se vazy tak je to neprijemny. Zvykej si, uz do konce tehotenstvi te bude neco bolet nebo nekde pichat :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >