Těhotenství a pochopení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
korunkapx
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 14:05
Těhotenství a pochopení

Ahoj :) jsem nyní v 6tt. Přítel byl zvyklý, že se mu hodně věnuji, což se snažím dělat i teď, ale je mi hodně zle. Do toho ještě problémy se psem máme je nemocný těžce. Je toho na mě nějak moc. Vyčítá mi nebo ne přímo vyčítá jen vždy upozorní ze se mu tolik nevěnuji nemazlím se tolik. Jsem z toho unavená. Stalo se Vám to taky? Děkuji za reakce :) :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lafelay
Kecalka 102 příspěvků 09.02.19 14:07

No v 6tt fakt ne, to až později :D

korunkapx
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 14:09

Chápu no ja už zvracím několikrát denně takže jsem rada, ze si lehnu občas :g :poblion: rin:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 09.02.19 14:12
@korunkapx píše:
Ahoj :) jsem nyní v 6tt. Přítel byl zvyklý, že se mu hodně věnuji, což se snažím dělat i teď, ale je mi hodně zle. Do toho ještě problémy se psem máme je nemocný těžce. Je toho na mě nějak moc. Vyčítá mi nebo ne přímo vyčítá jen vždy upozorní ze se mu tolik nevěnuji nemazlím se tolik. Jsem z toho unavená. Stalo se Vám to taky? Děkuji za reakce :) :)

V 6.tt jsem ještě ani nevěděla,že jsem těhotná.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 09.02.19 14:15

To víš tak dva týdny, že jsi těhotná, ne? A jestli už po čtrnácti dnech partner frflá, tak to je gól :potlesk: Dobře sis vybrala. Snad si zvykne a nebude se k tobě chovat čím dál hůř.

lilithlilith
Kecalka 367 příspěvků 09.02.19 14:16

No. Starej se v první řadě o psa - ten to potřebuje nejvíc. Máte za něj zodpovědnost a dlužíte mu to za všechnu jeho lásku. Potom se starej o sebe, ale jako těhotenství není nemoc, nesleduj se tolik. A chlap sobeček ať si zvyká :roll:
Pejskovi přeju ať se uleví :srdce:

Lujza031
Kecalka 159 příspěvků 09.02.19 14:17

Jejda, já měl něco podobného. Taky mi bylo v 6tt špatně od žaludku a byla jsem více unavená. Ten můj pořád vrtěl hlavou a říkal co prý budu dělat až budu v 8 - 9 měsíci. Chlapi to nechápou, o tyhle věci se moc nezajímají. Většina ani neví co je ovulace, menstruace atd.
Najdi mu nějaký článek, jsou pitomí tím jak o tom ví kulové a myslí si, že na začátku těhotenství může žena fungovat stejně jako když těhotná není.
Já měla pořád kocovinu bez bolení hlavy, usínala jsem v 8 večer, budila se v 1 ráno a četla si do 5 knížku, protože jsem zase neusla. Od druhého trim. jsem zase uplakaná a s nervama na pochodu.
Teď si stěžuje?? No počkej až bude mít mrňouse. Prý málo mazlí. :mrgreen:

korunkapx
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 14:19

@Čičorečka Ano. Ale díky zvracení to není nic moc zatím. Jenže do toho řešíme ze má pes asi nádor je to jako naše dítě. Prostě je toho moc. Jemu ale překáží pouze to, že se nemazlím 24/7 :zed:

korunkapx
Nováček 8 příspěvků 09.02.19 14:22

@lilithlilith Právě pes je teď pro mě na prvním místě. Hodně mě to vzalo je teď po operaci tak jsem s nim doma a on kroutí hlavou ikdyž jdu za ním pohladím ho nebo prostě se mu teď věnuji víc než jemu. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 12112 příspěvků 09.02.19 14:22

@korunkapx tak to ať si hosik zvyká :mrgreen: bude podstatně hůř

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19250 příspěvků 09.02.19 14:22
@korunkapx píše:
Ahoj :) jsem nyní v 6tt. Přítel byl zvyklý, že se mu hodně věnuji, což se snažím dělat i teď, ale je mi hodně zle. Do toho ještě problémy se psem máme je nemocný těžce. Je toho na mě nějak moc. Vyčítá mi nebo ne přímo vyčítá jen vždy upozorní ze se mu tolik nevěnuji nemazlím se tolik. Jsem z toho unavená. Stalo se Vám to taky? Děkuji za reakce :) :)

Budeš mít mimino s miminem. To si ještě užijete oba.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 09.02.19 14:23
@korunkapx píše:
@Čičorečka Ano. Ale díky zvracení to není nic moc zatím. Jenže do toho řešíme ze má pes asi nádor je to jako naše dítě. Prostě je toho moc. Jemu ale překáží pouze to, že se nemazlím 24/7 :zed:

Tak je to sobec, no. Nebudeš s ním mít lehkej život. Ale to už asi víš, určitě se zase zásadně nezměnil během 14 dnů, jako se to většina nastávajících mamin, co mají doma hulváta a sobce, snaží tvrdit.

kve-tinka
Závislačka 4652 příspěvků 5 inzerátů 09.02.19 14:26

Muj mel/ma z toho srandu, dneska pronesl, ze jsem jak medved- furt bych spala, lezela… :mrgreen: jsem ve 21tt, onehda jsem jeste chodila na 12h smeny. Ma pochopeni, pomaha mi se vsim. A nejake “tuleni” je podledni co bych chtela. :lol: :oops:

chaela
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 1 inzerát 09.02.19 14:26

Já bych se teda přiklonila na stranu chlapa. V 6tt je to tak čerstvý, že pokud už teď na něj sypes tunu tehotenskych příznaků, snažíš se si vše ulehčit, skuhras, jak je ti špatně atd…Tak se mu ani nedivím, že se mu to nelíbí. Špatně ti být samozřejmě může, on by to měl tolerovat. Asi byste se měli zmírnit oba. On by měl pochopit, že ti teď nějakou dobu nemusí být dobře, tudíž se mu asi nebudeš věnovat, jako dřív. Ty zase pochop, že těhotenství není nemoc. Opravdu pockej par týdnů nebo měsíců, pak budeš na ten 6tt vzpomínat s láskou.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 09.02.19 14:30
@chaela píše:
Já bych se teda přiklonila na stranu chlapa. V 6tt je to tak čerstvý, že pokud už teď na něj sypes tunu tehotenskych příznaků, snažíš se si vše ulehčit, skuhras, jak je ti špatně atd…Tak se mu ani nedivím, že se mu to nelíbí. Špatně ti být samozřejmě může, on by to měl tolerovat. Asi byste se měli zmírnit oba. On by měl pochopit, že ti teď nějakou dobu nemusí být dobře, tudíž se mu asi nebudeš věnovat, jako dřív. Ty zase pochop, že těhotenství není nemoc. Opravdu pockej par týdnů nebo měsíců, pak budeš na ten 6tt vzpomínat s láskou.

pod to se musim podepsat. prispevek zakl. me rozesmal. diky za pobaveni.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >