Bolí mě kostrč, jsem v 30tt. Je to kvůli přibírání v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka218
Stálice 63 příspěvků 08.02.19 20:40
Bolí mě kostrč, 30tt

Ahojky,
předem se omlouvám za asi pitome téma, ale zajímalo by mě, zda má nebo měl někdo podobný problém. :) Jsem ve 30tt a poslední dobou mě začala bolet kostrč, jako bych spadla na zadek, špatně se mi sedá, spíš jdu hned do pololehu. Před těhotenstvim jsem vážila 55kilo a příbrala jsem jen 8 kg zatím, napadá někoho, čím by to mohlo být? Nikdy jsem podobný problém neměla a nevím zda to má něco společného s těhotenstvím :D sedět v MHD je za trest nebo delší dobu vůbec. :) Děkuju moc za radu :) :nevim:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 30. týden těhotenství?

Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 08.02.19 21:11

To jsem mela od 24tt a do toho ted ve 30tt me uz tyden boli stydka spona, jak se to tam rozpina. Doktor rikal, Ze to k tomu patri. Nejhorsi je to k veceru. Zaclo to intenzivne ze dne na den, kdyby to bylo postupne a clovek si alespon mohl zvyknout… chodim jak tucnak :roll:

Příspěvek upraven 08.02.19 v 21:12

eviku-miluna
Kelišová 6864 příspěvků 08.02.19 21:12

@Ivulka218 Mě v těhotenství taky bolela kostrč. Přesně jak píšeš ty. Jako by jsem na tu kostrč upadla a sedala jsem si jak stará babka a hned jsem si poposedla. Bylo to dost nepříjemný, ale po porodu to zmizlo.

Ivulka218
Stálice 63 příspěvků 08.02.19 21:22

@Micaella22 přesně jak říkáš,taky si připadám jak tučňák :D

Ivulka218
Stálice 63 příspěvků 08.02.19 21:23

@eviku-miluna děkuju moc, doufam,že to teda zmizí po porodu :) už to snad uteče :D

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 08.02.19 21:29

To bude bolest „esíčka“ doporučuju cvičit - ideálně těhotenskou jógu, též jsem to měla, pak jsem začala docházet na jógu a bylo po problému :)

Basha3
Závislačka 4216 příspěvků 09.02.19 00:22

@Ivulka218 mne to bohuzial po porodu nepreslo. uz je to skoro 2 roky. Budem sa musiet rozhupat najst niekoho kto mi ju napravi. Rehabilitacny dr.nepomohol

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >