Stent do ledviny v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veru97
Nováček 5 příspěvků 08.02.19 13:17
Stent do ledviny .

Zdravím všechny, jsem dnes 33+0 a hrozí mi stent do ledviny a nejspíš se mu nevyhnu. Doktor mě straší, ze to muže vyvolat porod.
Máte někdo v tak pokročilém stádiu těhotenství s tímto zkušenosti? A nechali si vás po zavedení v nemocnici na pozorování? :( děkuji za každou odpověď. :srdce:

Reakce:
Mika.ella1
Povídálka 49 příspěvků 08.02.19 13:25

Me byl stent zaveden v lednu, ve 33tt, vse probehlo v poradku, akorat prvni dny me dost bolel, obzvlast proto, ze malej me do nej neustale kopal. O riziku predcasneho porodu se nikdo nezminil. Z nemocnice me propousteli 4 den. Nyni jsem 37tt+3, musim akorat hodne pit, jinak vse bez problemu a malej nevypada, ze by chtel jeste ven. :palec:

mroe
Neúnavná pisatelka 15076 příspěvků 08.02.19 13:28

Ve 33.t je asi vetsi riziko, ze ti odejde do konce tehotenstvi ledvina, nez ze po zavedeni stentu dojde k predcasnemu porodu… takze bych se asi nebranila…

Veru97
Nováček 5 příspěvků 08.02.19 13:46

@Mika.ella1 mě prave nejvíc straší předčasným porodem a nebo propichnuti mocovodu atd , samé věci díky kterým se mi tam opravdu nechce … taky jsem se nezeptala zda po zákroku půjdu domu a nebo tam nějaký ten den zůstanu .

Veru97
Nováček 5 příspěvků 08.02.19 13:47

@mroe No prave už to hlavně ani nezvládnu se tomu bránit , už teď chodím každý týden na urologii na vyšetření a dnes mam takové bolesti , ze tam asi budu muset opravdu jet . :roll:

Mika.ella1
Povídálka 49 příspěvků 08.02.19 14:00
@Veru97 píše:
@Mika.ella1 mě prave nejvíc straší předčasným porodem a nebo propichnuti mocovodu atd , samé věci díky kterým se mi tam opravdu nechce … taky jsem se nezeptala zda po zákroku půjdu domu a nebo tam nějaký ten den zůstanu .

U me zadne komplikace opravdu nebyly. V nemocnici urcite alespon jeden den budou sledovat moc. Ja byla dele kvuli bolestem prave kvuli kopani maleho, mocova trubice je pak citlivejsi, nez se zhoji podrazdeni. Ale me tedy ta ledvina bolela tak, ze bych podepsala smlouvu s dablem. Pokud je to potreba, myslim, ze vetsi riziko je nechat to byt. U me uz malem bolesti ledviny vyvolaly predcasny porod. Zavedeni trva chvilicku a uleva to byla neuveritelna

Veru97
Nováček 5 příspěvků 08.02.19 14:11

@Mika.ella1 Já už prave dnes myslela , ze snad rodim, nebo , ze mi ta ledvina vyskočí z těla sama , takže se už asi fakt budu muset odhodlat a jet tam si to nechat zavést …

Nicky B
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 08.02.19 14:16

@Veru97 Držím palečky. Dej nám pak vědět, jak to s tebou dopadlo!

Mika.ella1
Povídálka 49 příspěvků 08.02.19 14:18
@Veru97 píše:
@Mika.ella1 Já už prave dnes myslela , ze snad rodim, nebo , ze mi ta ledvina vyskočí z těla sama , takže se už asi fakt budu muset odhodlat a jet tam si to nechat zavést …

Drzim palce. Jinak ja,resila na gynekologii, na urologii mi rekli, ze tam nemam co delat, ze je tam vysoce infekcni prostredi, byla jsem tam odvezena pouze na zakrok :palec:

Veru97
Nováček 5 příspěvků 10.02.19 23:31

Děkuji všem . Tak jsem tam jela jelikož se mi přidaly i teploty a zimnice , přijela jsem tam a byla tam úplně jiná doktorka , takže mi vzala krev a usoudila , ze to zavádět nebude , ze testy jsou jaks taks ok a ze horečky mam teda asi ze začínající nemoci , takže mě poslala domu s léky na bolest s tím , ze ve čtvrtek tam jedu oper znovu už za doktorem jako vždy . No asi každý to tam má každý jinak a ve čtvrtek se teda asi na ten zákrok už domluvim protože bolesti mam pořad a léky opravdu do sebe cpát nechci . :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >