Křeče v břiše a průjem

Anonymní
27.10.11 20:22

Křeče v břiše a průjem

Ahoj holky, moc prosím o radu. Vše začalo minulý týden - od pondělí do středy jsem měla průjem, nasadila jsem si Hylak a Endiaron, pomohlo to. Dnes (čtvrtek dalšího týdne) po obědě (knedlo-vepřo-zelo + 2 bonbony toffiffe) jsem dostala úplně strašné křeče do břicha (porod proti tomu nic nebyl), vždy, když byla největší křeč, tak se mi po vyprázdění ulevilo. Byla jsem na stolici asi 8×, z toho poslední 2 stolice byl průjem.Teď večer je to lepší, jen lehké tlaky u pupíku, bojím se něco sníst :-(… Průjem a křeče jsem měla asi 2 dny i v červnu, předtím v březnu asi týden řidší stolici. Už se mi to zdá docela často, na koloskopii jsem byla před 3 roky, byla v pořádku, ale bylo to strašný, protože mám srůsty. Myslíte, že už to je na doktora? Míváte to taky někdo? Moc děkuji za vaše názory. Omlouvám se za Anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14014
27.10.11 20:28

ted vsude radi strevni chripka, nemuzes se cpat veprovy, , kdyz jsi mela prujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.11 20:31

Ale já průjem měla před týdnem, dietu už nedržím, včera jsem vysadila i Hylak (už jsem si ho zas dala :-)), navíc vepřový nepeču tlustý, ale kýtu, tak jsem si říkala, že to by vadit nemělo… Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2560
27.10.11 20:40

napadají mě vředy,když máš takové bolesti a po jídle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
27.10.11 20:52

Já měla s manželem střevní chřipku,teď toho je plno.A bolesti v břiše takový.že jsem myslela že rodím :-D Pokud to nepřejde,zašla bych k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2560
27.10.11 21:02

jo a jinak,když jsem měla slepák,tak mně chytily bolesti taky kolem pupíku,měla jsem ho jinak uložený a bolesti byly fakt příšerné a měla jsem i průjem,ale i horečku.Teplotu nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5077
27.10.11 21:07

Ahoj,
klidně bych to viděla na střevní chřipku. ALe nejde mi do hlavy, že když je ti tři dny zle a bereš léky, tak se čtvrtý den narveš takovým jídlem. Jestli se nepletu, tak se má nejmíň týden dodržovat dieta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.11 21:12

Gábííí - teplotu nemám, ale slepák mě taky napadl :-(
Laaja - ale já už byla týden v pohodě, normálně jsem jedla a nic mi nebylo - ty průjmy byly ten minulý týden
Zaklad.

• Citovat
  • Nahlásit
2560
27.10.11 21:14

Být tebou a trvalo by to ještě přes víkend,šla bych k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ujci
5.9.12 17:43

Ja mam uz asi 3 tydny od te doby co jsem se vratila z Tuniska po kazdem jidle krece a musim hendka na zachod a vetsinou teda prujem..myslim ze to ma nejakou souvislost s tim Tuniskem skrz jejich jidlo a tak..zitra zajdu k doktorovi protoze potize porad stejne ..tak uvidime co rekne :,(

• Citovat
  • Nahlásit
5.9.12 18:07

No ted fakt něco řádí- člověk má furt hrozný hlad a jakmile se nají, letí na záchod a někdo (já) ani nemá průjem a k tomu pořád únava… :( A mám fakt chutě třeba na to knedlo vepřo, nebo paštika atd a to normálně nejím. Dost podivná choroba! A navíc jakoby špatný tlak- motáky hlavy, sem tam třes rukou.. tady na okolí to měli snad všichni. Manžel a syn byli jen hodně spaví. malý spal i 4hodiny po obědě, ale jinak zdraví. U tebe to trvá ale celkem dlouho, určitě bych šla k dr, at to nešíříš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.9.12 20:48

Jsem v 11 tt..

Ahoj holky, mám na Vás otázku jsem v 11.týdnu těhotenství.. a občas mám jakoby křeče v podbřišku a nebo u vaječníku.. občas je to jakoby píchání.. chci se zeptat jestli je to normální? mám celkem strach, děkuji za odpověi ;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.9.12 00:22

Je to sice už dva roky, ale pamatuju si, že bolest v levo dole (třísla, pánev) je příznak těhu a pak mě touhle dobou hrozně bolela stydká kost, jak se uvolnovaly vazy.. Když jsem letos v lednu potratila asi v 8 týdnu, bolel mě podbřišek jako při menstruačních křečích a určitě mi to neukazovalo na vaječníky. Ale co jiného se dá říct, než zajdi si k dr. Budeš mít klid a jistotu z miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.14 21:36

Ahoj, já mám od nedělě horeřky měla jsem 38,7… vyspala jsem se a dnes v pondělí… nehorázný průjem… křeče v podbřišku.. někdy u slinivky… musela jsem jít k doktorovi.. kam semnou musela jít moje mamka.. sama bych to asi nezvládla.. :nevim: Hnedka mi pani doktorka měřila tlak, puls, odběry krve, samo o sobě výtěr z konečníku… a čakám na výsledky. Můžu říct že to je snad to nejhorší co mě kdy potkalo :zed:.. jinak mám smectu, hořkej čaj, suché rohlíky, i banán jsem si vzala, ale moc to v sobě neudržím.. :,( :,( Nikomu nic takového nepřeju.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.14 18:16

Ahoj omlouvám se za anonym ale potrebuju radu mívám menzes pravidelne anti neberu a te bych to mela dostat za tri dny a ted se mi udelalo tak zle ze jsem se z toho sla az po…lat a povedlo se prujem jak bic vzdycky se vyprazdnim tal 1 den pred menzes to neni nic divneho ale tak mi ti vam dloublo v podbrisku ze jsem se az lekla co to bylo jako by se mi tam neco urvalo… kdyz si ted sahnu na bricho a podbrisek tak me ale nic neboli poradte co to mohlo byt???Tehotna nejsem ale jsem z toho tak vyhoukana ze nevim :nevim: nemohl mi prasknout mocak? asi blba otazka co?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat