Krepaté vlasy - co s nimi?

6.4.21 18:44

krepaté vlasy - co s nimi?

Dobrý den,

Byla jsem tak pitomá, ze jsem si nechala odbarvit vlasy. Bylo to u dobre kadeřnice, přesto se mi vlasy dost zkrepatily, hlavně tedy konce. Odbarvit se znovu nenechám, necham to odrůst, ale co do té doby? Existuje nějaký přípravek na krepaté konce, roztrepene konečky, který opravdu funguje?
Na cenu nehledím, potřebuji něco, co skutečně funguje. Stříhání nemá smysl, protože to bych si vlasy musela stříhat každých 14 dní a to bych za chvilku měla vlasy krátké a to nechci :( uvítám rady ohledně hřebenu, masek, šamponu, kondicioneru, olejů, cokoliv.
Ještě by asi bylo fajn zmínit, ze si vlasy žehlim - tepelnou ochranu používám, ale přijde mi, ze nemá absolutně zadny smysl. Kdyby někdo věděl o nějakém spreji na ochranu před teplem, byla bych také ráda. Vlasy viz fofo

Díky za všechny rady a přeji hezký den

Příspěvek upraven 06.04.21 v 23:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
170
6.4.21 18:48

Znicene vlasy jinak nez odstrihnutim nezachranis… ale to jsi nechtela slyset, takze jina rada neni :think: a zehlenim je akorat jeste vic nicis, takze to bych v teto situaci fakt nedelala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 18:51

@Kacenka.k8 ano, to mě taky napadlo, ale to bych si musela odstřihnout strašně moc cm vlasů. Myslím, ze něco, co může aspoň trochu pomoct, existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.4.21 18:57

@Kristyna.Cerna Me pomohl arganovy olej. Asi dva tydny intenzivniho nanaseji vlasovych ser a oleju s arganovym olejem. Fakt vydatne. Vlasy mam sussi, ale vypadaji standardne.
A co me prekvapilo, je toto https://www.dm.cz/…2626135.html Za par korun hodne muziky (a k tomu vonave). Vlasy se dobre rozcesavaji.
Vyzkouset muzes i sliz ze lneneho seminka https://youtu.be/_r7usBcnRn0
A kazde rano vtiram do konecku vlasove hydratacni mleko https://www.dm.cz/…2626197.html
Vubec se toho neboj, nemasti to. Zesvetlenim mas vlasy stejne vysusene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
6.4.21 19:02
@Kristyna.Cerna píše:
@Kacenka.k8 ano, to mě taky napadlo, ale to bych si musela odstřihnout strašně moc cm vlasů. Myslím, ze něco, co může aspoň trochu pomoct, existuje.

Asi moc koukas na reklamy :lol: roztrepeny vlas je jednou pro vzdy zniceny a opravdu ho zadnyma pripravkama nezachranis :roll: to, ze v reklamach tvrdi, ze ten a ten vyrobek vlas napravi a uz nebude roztrepeny, je blbost. Ty vyrobky totiz funguji jako „olej“, vlas omasti a roztrepene konecky jakoby slepi k sobe, proto to na pohled vypada, ze je vlas zdravy, ale neni… a bohuzel tento princip ve skutecnosti nefunguje.. protoze jen co vlasy po umyti uschnou, tak se vrati do puvodni podoby ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
6.4.21 19:16

Moje doporuceni? Asi se ti nebude libit :lol:, ALE jako dlooouholety experimentator s barvami - vyhod zehlicku a kup si preliv podobny tve prirozene barve a nech ty vlasy prirozene. Misto zehlicky treba foukat pres kulaty kartac a pouzivat oleje na suche vlasy.

Uz 10 let jsem nevidela zehlicku ani barvu na vlasy, ani netusis, jaka je to uleva :lol:
Vlasy protoze jsou zdrave a leskle, tak vypadaji skvele v kazdem stavu.

S tim krepatenim vlivem chemickych barev jsem si take uzila dost. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17280
6.4.21 19:20

Rozhodně už nezehli. Vlasům opticky může pomoct olej, třeba arganovy, ale nezachrání je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
6.4.21 19:32

Vlasy už nezachráníš, max jim můžeš opticky pomoct balzámy a olejíčky. Jak říkaly už holky výše tak arganový olej je na vlasy dobrý. Já používám masku a šampon od Lee Stafford, které normálně koupíš v dm. Jsou na růst vlasů a pomáhají dost zničeným vlasům. Nicméně být tebou, předtím fakt aspoň dva tři centimetry z těch vlasů ustřihni. Jako ono je lepší krátké vlasy než mít na hlavě slámu. A teda žehličku už fakt nepoužívej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:14

@LadyDelRey to je náhodou výborná rada, děkuji za ni, taky mě to napadlo, myslím to foukání přes hřeben. Mohla byste mi nějaký doporučit? Hřebeny jsou něco, v čem se fakt nevyznám a nechci šlápnout vedle :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:15

@Nickmenenapadl už jsem tak 2 cm ostříhla. Stále to není úplně hezké. Děkuji za doporučení šamponu, podívám se na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:21

@cecetka moc děkuji, je fajn, že existují i přípravky, které nestojí xx stovek, ale přesto udělají dobrou službu, zítra skočím do dmka, ještě jednou děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:23

@cecetka mohla byste mi ještě prosím poslat odkaz na ten arganovy olej, jestli jste používala nějaký konkrétní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.4.21 20:28

@Kristyna.Cerna Po umyti momentalne vtiram do vlhkych vlasu olej Avon s arganovym a kokosovym olejem. Spatne neni ani serum Avon s arganovym olejem.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 20:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 20:30

@cecetka stránka nedostupná. Můžete mi prosím poslat název? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15082
6.4.21 20:34

@Kristyna.Cerna Vsimla jsem si :? Opraveno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat