IMG_20210406_232121.jpg
Dobrý den, Byla jsem tak pitomá, ze jsem si nechala odbarvit vlasy. Bylo to u dobre kadeřnice, přesto se mi vlasy dost zkrepatily, hlavně tedy konce. Odbarvit se znovu nenechám, necham to odrůst, ale co do té doby? Existuje nějaký přípravek na krepaté konce, roztrepene konečky, který opravdu funguje? Na cenu nehledím, potřebuji něco, co skutečně funguje. Stříhání nemá smysl, protože to bych si vlasy musela stříhat každých 14 dní a to bych za chvilku měla vlasy krátké a to nechci :( uvítám rady ohledně hřebenu, masek, šamponu, kondicioneru, olejů, cokoliv. Ještě by asi bylo fajn zmínit, ze si vlasy žehlim - tepelnou ochranu používám, ale přijde mi, ze nemá absolutně zadny smysl. Kdyby někdo věděl o nějakém spreji na ochranu před teplem, byla bych také ráda. Vlasy viz fofo Díky za všechny rady a přeji hezký den *Příspěvek upraven 06.04.21 v 23:23*
- Autor: Kristyna.Cerna
- Vloženo: 06.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána