Křest dětí ve Zlíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 111 příspěvků 31.01.18 16:55
Křest ve Zlíně

Holky, kde jste nechávali křtít Vaše děti? My první nechali křtít ve Fryštáku, ale bohužel ná pan fařař odešel, a tak hledáme kde jinde necháme pokřtít. Děkuji za Vaše odpovědi :-)

Reklama

Reakce:

Briana
Kecalka 106 příspěvků 31.01.18 17:33

My jsme obě děti křtili ve Štípě v kostele. Krásné prostředí a příjemný pan farář. A i když jsme chodili na ponaučení bylo to příjemné a neměla jsem pocit, kdy mi je vnucována víra. Já jsem věřící a pokřtěna, ale manžel není ani jedno a říkal, že ho taky překvapilo jak byl farář super a měl k tomu lidský přístup.

lesley
Kecalka 115 příspěvků 31.01.18 18:31

V Lukově je teď taky moc hodný pan farář. S křestem u něj ale osobní zkušenost nemám, my tam bohužel byli ze smutnějšího důvodu.

terka.h
Kecalka 200 příspěvků 31.01.18 19:43

Naši kluci jsou pokřtění ve Spytihněvi. Je to trochu dál od Zlína, ale pan farář je naprosto úžasný.

Nudlaben
Kecalka 111 příspěvků 07.02.18 09:54

@terka.h děkuji volala jsem tam a pan farař ma toho moc že nas bohuzel nepokřtí :,(

Briana
Kecalka 106 příspěvků 07.02.18 12:41

Pak ještě můžeš zkusit kostel ve Zlíně na Jižních svazích kamarádka křtila tam a taky si chvalila, že pan farář byl příjemný

Nudlaben
Kecalka 111 příspěvků 11.02.18 19:26

@Briana dekuji zkusime a uvidime :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama