Křest dětí ve Zlíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 31.01.18 16:55
Křest ve Zlíně

Holky, kde jste nechávali křtít Vaše děti? My první nechali křtít ve Fryštáku, ale bohužel ná pan fařař odešel, a tak hledáme kde jinde necháme pokřtít. Děkuji za Vaše odpovědi :-)

Reakce:

Briana
Kecalka 107 příspěvků 31.01.18 17:33

My jsme obě děti křtili ve Štípě v kostele. Krásné prostředí a příjemný pan farář. A i když jsme chodili na ponaučení bylo to příjemné a neměla jsem pocit, kdy mi je vnucována víra. Já jsem věřící a pokřtěna, ale manžel není ani jedno a říkal, že ho taky překvapilo jak byl farář super a měl k tomu lidský přístup.

lesley
Kecalka 119 příspěvků 31.01.18 18:31

V Lukově je teď taky moc hodný pan farář. S křestem u něj ale osobní zkušenost nemám, my tam bohužel byli ze smutnějšího důvodu.

terka.h
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 31.01.18 19:43

Naši kluci jsou pokřtění ve Spytihněvi. Je to trochu dál od Zlína, ale pan farář je naprosto úžasný.

Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 07.02.18 09:54

@terka.h děkuji volala jsem tam a pan farař ma toho moc že nas bohuzel nepokřtí :,(

Briana
Kecalka 107 příspěvků 07.02.18 12:41

Pak ještě můžeš zkusit kostel ve Zlíně na Jižních svazích kamarádka křtila tam a taky si chvalila, že pan farář byl příjemný

Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 11.02.18 19:26

@Briana dekuji zkusime a uvidime :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >