Mamina z Prahy 8

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papuska36
Nováček 9 příspěvků 24.01.18 09:20
Mamina z Prahy 8

Ahoj, najde se tu nějaká mamina se stejně starým prckem?(20 měsíců) na procházky, pokec, kafco, výlety, někdy i bez dětí na sklenku vína:-) Už nás to ve dvou nebaví, hledám kamarádku pro sebe a kamaráda/ku pro syna:-) najde se někdo?

Reklama

Reakce:

peta82
Stálice 64 příspěvků 24.01.18 23:07

Ahojky a kterou část Prahy 8 máš na mysli? :kytka:

whoopix
Nováček 7 příspěvků 25.01.18 11:11

Ahojky, jsem z Prahy 9,mám 14mesicni holčičku, která teď už začala chodit a hledáme taky nějake parťáky na výlety, kávu apod…Pro bližší info si mužem napsat e-mail nebo se rovnou osobně sejít :D.

Papuska36
Nováček 9 příspěvků 25.01.18 12:00

@peta82 jsme z Karlína, ale nedělá nám problém dojet kamkoliv:-)

Papuska36
Nováček 9 příspěvků 25.01.18 12:04

@whoopix ahoj:-)a z které části prahy 9 jsi?:-) a co si napsat třeba pres facebook:-)tam jsem častěji, na email nechodim:-)a domluvit se

whoopix
Nováček 7 příspěvků 25.01.18 13:54

Jasně, klidně mužem přes Facebook :).Jak te tam najdu? Ja bydlím kousek od Letňan, ale jezdím každý den pryč, takže cestování není u mě žádný problém.. :).

Admin skupin a soutěží
Kecalka 365 příspěvků 04.02.18 12:04

Dobrý den,

tušily jste, že existují skupiny sdružující uživatelky z vašeho okolí? Pomozte nám je rozběhnout, přidejte se do té své a spojte se tak s dalšími maminkami :)

Vybrat si můžete z několika pražských skupin (více skupin, více kontaktů ;) ):

Maminky z Prahy
Maminky z Prahy 1
Maminky z Prahy 2
Maminky z Prahy 3
Maminky z Prahy 4
Maminky z Prahy 5
Maminky z Prahy 6
Maminky z Prahy 7
Maminky z Prahy 8
Maminky z Prahy 9
Maminky z Prahy 10
Maminky z Prahy - východ

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se :kytka:
adminka Lucka

koksinka
Nováček 6 příspěvků 13.02.18 13:32

Ahoj holky, mám 2 letou holčičku, sice nejsme přímo z Prahy, ale máme to kousíček a klidně se někam dopravíme

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama