Reklama

Mamina z Prahy 8

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 24.01.18 09:20
Mamina z Prahy 8

Ahoj, najde se tu nějaká mamina se stejně starým prckem?(20 měsíců) na procházky, pokec, kafco, výlety, někdy i bez dětí na sklenku vína:-) Už nás to ve dvou nebaví, hledám kamarádku pro sebe a kamaráda/ku pro syna:-) najde se někdo?

Reklama

Reakce:

peta82
Stálice 64 příspěvků 24.01.18 23:07

Ahojky a kterou část Prahy 8 máš na mysli? :kytka:

whoopix
Nováček 7 příspěvků 25.01.18 11:11

Ahojky, jsem z Prahy 9,mám 14mesicni holčičku, která teď už začala chodit a hledáme taky nějake parťáky na výlety, kávu apod…Pro bližší info si mužem napsat e-mail nebo se rovnou osobně sejít :D.

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 25.01.18 12:00

@peta82 jsme z Karlína, ale nedělá nám problém dojet kamkoliv:-)

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 25.01.18 12:04

@whoopix ahoj:-)a z které části prahy 9 jsi?:-) a co si napsat třeba pres facebook:-)tam jsem častěji, na email nechodim:-)a domluvit se

whoopix
Nováček 7 příspěvků 25.01.18 13:54

Jasně, klidně mužem přes Facebook :).Jak te tam najdu? Ja bydlím kousek od Letňan, ale jezdím každý den pryč, takže cestování není u mě žádný problém.. :).

Admin skupin a soutěží
Kecalka 369 příspěvků 04.02.18 12:04

Dobrý den,

tušily jste, že existují skupiny sdružující uživatelky z vašeho okolí? Pomozte nám je rozběhnout, přidejte se do té své a spojte se tak s dalšími maminkami :)

Vybrat si můžete z několika pražských skupin (více skupin, více kontaktů ;) ):

Maminky z Prahy
Maminky z Prahy 1
Maminky z Prahy 2
Maminky z Prahy 3
Maminky z Prahy 4
Maminky z Prahy 5
Maminky z Prahy 6
Maminky z Prahy 7
Maminky z Prahy 8
Maminky z Prahy 9
Maminky z Prahy 10
Maminky z Prahy - východ

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Mimo jiné se tam můžete domlouvat na společných výletech, cvičení, hlídání dětí, kafíčku…

Přidejte se :kytka:
adminka Lucka

koksinka
Nováček 6 příspěvků 13.02.18 13:32

Ahoj holky, mám 2 letou holčičku, sice nejsme přímo z Prahy, ale máme to kousíček a klidně se někam dopravíme

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >