Krev 10. týden těhu

53
31.5.16 19:18

Krev 10. Týden těhu

Ahoj holky :roll: jsem v 10. Týdnu těhu, prvorodička, a doposud vše v klidu, ale dneska, jsem měla výtok s malou příměsí krve opravdu jen málo. Jsem z tohl vyděšená, ale ne moc spíš minimálně setkali jste se s tím? 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
31.5.16 19:27
@All18 píše:
Ahoj holky :roll: jsem v 10. Týdnu těhu, prvorodička, a doposud vše v klidu, ale dneska, jsem měla výtok s malou příměsí krve opravdu jen málo. Jsem z tohl vyděšená, ale ne moc spíš minimálně setkali jste se s tím? 8o 8o

jestli byla cervena tak bych jela na pohotovost minimalne bych tam zavolala ;)

• Citovat
  • Upravit
53
31.5.16 19:34

@JayLee byla to ani ne kapka na kalhotkach a pak nic… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6528
31.5.16 19:38

Jestli jen kapka a pak nic, ani žádné bolesti, tak bych se nebála. V těhotenství je spodek víc prokrvený, mohla ti tam prasknout nějaká cévka, víc tlačit. Někdy ani špinění nebo krvácení (o kterém se u tebe podle všeho ani nedá mluvit) nemusí nic znamenat. Jestli chceš mít klid tak si zajeď na pohotovost, zkontrolují tě. Já v těhotenství špinila a vše bylo v pořádku a to bylo víc, než kapka. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
31.5.16 19:45

@mischelinka děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
31.5.16 19:45

@mischelinka děkuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SáraW
31.5.16 20:05

Taky jsem trochu spinila a letela hned na gyndu a doktorka rikala, ze na zacatku je to normani. Nesmi to byt cista krev a hodne, to m jet i na pohotovost.Ja beru uz od zacatku utrogestan a nic vic se dat neda.

• Citovat
  • Upravit
24228
31.5.16 20:14

@All18 zakrvácela jsem někdy ve 13-14 týdnu. Bylo to z hematomu, poležela jsem si pár dní v nemocnic. Pro klid duše bych okamžitě jela. Během těhotenství jsem pak zakrvácela ještě několikrát, potom už to bylo jenom z překrvené sliznice, takže pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 20:26

Byt tebou, tak se nebojim.Jsem v 9tt krvacim uz tyden jasne cervenou krvi, doktorka mi rekla, ze spineni i krvaceni je v tehotenstvi celkem bezne. Samozrejme kdyz uz se jedna o vetsi krvaceni (2 vlozky denne), tak je potreba to skonzultovat s doktorkou, ale u drobneho spineni bych se opravdu nebala. Deloha je prokrvena a mohla tam prasknout nejaka drobna zilka.

• Nahlásit
  • Citovat
673
31.5.16 20:33

Stalo se mi to co tobě, zakladatelko. Akorát teda ve 33. týdnu a protože jsem starej plašan, tak jsem šla radši do nemocnice na kontrolu. Nechali mě tam přes noc, udělali nějaký testy a druhý den mě pustili domů. Vše v pořádku. Držím palce, ať je to tak i u tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama