Krev a bílkovina - nejsme těhotná

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
podzim
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 03.06.19 21:06
Krev a bilkovina netehotna

Ahoj prosim o radu.Pred mesicem jsem byla u doktora na vstupni prohlidce a z moce mi zjistil vyssi bilkovinu a krev v moci ( ten den jsem spinila, tak to pokladal tomu) ale nedalo mi to a koupila jsem si je domu. V patek max sobotu mi skoncila menstruace a dnes jsem si ho zkousela a je to tam stale. Dojdu si k doktorovi, ale nic me neboli, teda obcas trochu zada v zadu. Myslite si, ze by to mohlo byt jeste spojeno s mestruaci? Ale schvalne jsem si to delala po sprse. A prijde mi, ze zadrzuju i vodu. Nemate s tim nekdo zkusenosti? A k doktorovi asi praktickemu, ze.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 03.06.19 21:21
@podzim píše:
Ahoj prosim o radu.Pred mesicem jsem byla u doktora na vstupni prohlidce a z moce mi zjistil vyssi bilkovinu a krev v moci ( ten den jsem spinila, tak to pokladal tomu) ale nedalo mi to a koupila jsem si je domu. V patek max sobotu mi skoncila menstruace a dnes jsem si ho zkousela a je to tam stale. Dojdu si k doktorovi, ale nic me neboli, teda obcas trochu zada v zadu. Myslite si, ze by to mohlo byt jeste spojeno s mestruaci? Ale schvalne jsem si to delala po sprse. A prijde mi, ze zadrzuju i vodu. Nemate s tim nekdo zkusenosti? A k doktorovi asi praktickemu, ze.

Dojdi za praktikem. Pokud nemáš MS, ten test se má dělat asi po minimálně 3 dnech od ukončení, krev by tam být neměla. Možná tě požene i na gyndu.

bbludička
Povídálka 26 příspěvků 03.06.19 21:21

Mam doma podobne papirky, akorat tam mam misto bilkoviny leukocity-coz ukazuje zanet, jinak krev mi to ukazuje pokazde i synovi, mne zabarvenou uplne do zelena, ovsem pri laboratornim vysetreni moci vse ok, ovsem pro jistotu jit muzes.

podzim
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 03.06.19 21:30

@bbludička vazne ti to ukazuje krev, i kdyz tam neni.Ja to zkousela dceri a ta to ma dobry. Zitra si dojdu za nasim doktorem v praci, aby mi to zkusil a pak za svym praktickym, kdyz tam neco bude.

bbludička
Povídálka 26 příspěvků 03.06.19 21:44

@podzim jo vazne i u syna, taky jsem to doktorce zminila, ale az kdyz jsme tam meli cestu, nemeli jsme problemy tak jsem to neresila, dcera ale prodelala zanet ledvin tak proto mam ty papirky doma, ona to miva v poradku nekdy malinko do zelena zabarvene.

bbludička
Povídálka 26 příspěvků 03.06.19 21:55

@podzim kdyztak me zitra napis, jestli ti laborator neco potvrdila, diky, i kdyz tobe to ukazuje i tu bilkovinu, tu mivam vporadku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 22:17

Prosím anonym, jinak smazat…mam ty stejne papírky doma. Mela jsem bolesti v podbřišku a v zádech, tak jsem si udělala doma test z moči. Dle papirku krev v moči byla a ten stejnej vzorek jsem donesla dr a ta udělala test stejnym papirkem, akorát to vyhodnocoval pristroj…dle dr krev v moči nebyla…takze nevím, co si mám myslet. Podbrisek přestal bolet, ale zada v kříži boli dál…

Aduš8
Závislačka 4768 příspěvků 03.06.19 22:22

Já neporadím, ale při prvním těhotenství jsem,, měla " krev v moči pořád a doktor nic neřešil. Když jsme se ho na to ke konci těhotenství zeptala, tak mi jen řekl, že ty papírky, které používají, mají velkou citlivost a ukazují to téměř u každé a když bychom moč odeslali do laborky, tak nenajde nic.

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 03.06.19 23:55

Já jsem si koupila test, měla jsem tam krev a krev potvrdila i laboratoř. Namáčet se to mělo jen vteřinu.

podzim
Ukecaná baba ;) 1333 příspěvků 04.06.19 08:12

Dneska jsem si udelala rano test a krev nic, malilicko zbarvena bilkovina, ale ne, aby to brali, jako pozitivni. Zitra zkusim zase a kdyztak si dojdu. @Russet a co ti zjistili? Nejaky antibiotika, nebo co?

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 04.06.19 12:48
@podzim píše:
Dneska jsem si udelala rano test a krev nic, malilicko zbarvena bilkovina, ale ne, aby to brali, jako pozitivni. Zitra zkusim zase a kdyztak si dojdu. @Russet a co ti zjistili? Nejaky antibiotika, nebo co?

Na antibiotika to není. Bakterie tam nebyla. Já moc nepiju, tak mně doporučila víc pít. Kdybych našla druhým testem po pár týdnech zase krev, půjdu se zeptat, co dál. Jestli mě pošle na vyšetření ledvin…

Váš příspěvek
Reklama