Reklama

Krev na papíře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 08.10.18 06:08
Krev na papíře

Ahoj holky, stane se vám někdy po tužší stolici jasne cervene krev na papíře? Měla jsem hemoroidy, v srpnu jsem byla na posledním zákroku Barronovou metodou, v dubnu kolonoskopii, vse ok. a dneska jsem našla zas krev na papíře, stolice byla tužší, vcera jsem skoro nepila, ale…

Reklama

Reakce:

Trinetka
Závislačka 4667 příspěvků 08.10.18 07:29

Dceři při tuhé stolici také nacházím tu a tam krev, praskne cévka kolem řitního otvoru vinou velké a tuhé stolice. Ale při hemoroidech je důležitý zůstat na pozoru.. Pokud je ale jasně červená, tipla bych si na ty potrhané cévky..

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 08.10.18 08:13

Diky

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 08.10.18 08:39

Může to být nějaká prasklinka a nebo si holt nezměnila dostatečně životní styl a opět ti povolily cévní stěny a máš další hemeroidy

1. pij pořádně.
2. jez 30g různé vlákninny denně (zelenina, ovoce, luštěniny, celozrnná mouka a obiloviny, ořechy, semínka, mořské řasy)
3. začni užívat diosimin s hesperidinem - okolo 1-2 g denně.
4. začni pravidelně dřepovat během dne a přidej i další pohyb, aby se ti nepřekrvovala oblast pánve a zadku.

případně ještě můžeš zkusit takovou tu stoličku, která umožní si nad evropský záchod dřepnout a vyměšovat tak fyziologicky- množství hemeroidů to pomáhá snižovat.

Primární je ale omezit sedavý zplsob života, mít ve stravě dostatek vlákniny a pořádně pít. Ono to není jen proti hemeroidům, ale proti spoustě dalších civilizačních problémů.

P.
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 08.10.18 08:44

Děkuju.. Ja prave zrovna včera skoro nic nevypíná.. max 4 sklenice vody a kafe…jinak piju dost…Jen nevím, jestli s tim zase k dr…doufám, zr kdyz je kolono cista, tak snad nic nehrozí..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >