Krev na papíře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
P.
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 08.10.18 06:08
Krev na papíře

Ahoj holky, stane se vám někdy po tužší stolici jasne cervene krev na papíře? Měla jsem hemoroidy, v srpnu jsem byla na posledním zákroku Barronovou metodou, v dubnu kolonoskopii, vse ok. a dneska jsem našla zas krev na papíře, stolice byla tužší, vcera jsem skoro nepila, ale…

Reakce:
Trinetka
Závislačka 4710 příspěvků 08.10.18 07:29

Dceři při tuhé stolici také nacházím tu a tam krev, praskne cévka kolem řitního otvoru vinou velké a tuhé stolice. Ale při hemoroidech je důležitý zůstat na pozoru.. Pokud je ale jasně červená, tipla bych si na ty potrhané cévky..

P.
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 08.10.18 08:13

Diky

Ou
Kelišová 5397 příspěvků 08.10.18 08:39

Může to být nějaká prasklinka a nebo si holt nezměnila dostatečně životní styl a opět ti povolily cévní stěny a máš další hemeroidy

1. pij pořádně.
2. jez 30g různé vlákninny denně (zelenina, ovoce, luštěniny, celozrnná mouka a obiloviny, ořechy, semínka, mořské řasy)
3. začni užívat diosimin s hesperidinem - okolo 1-2 g denně.
4. začni pravidelně dřepovat během dne a přidej i další pohyb, aby se ti nepřekrvovala oblast pánve a zadku.

případně ještě můžeš zkusit takovou tu stoličku, která umožní si nad evropský záchod dřepnout a vyměšovat tak fyziologicky- množství hemeroidů to pomáhá snižovat.

Primární je ale omezit sedavý zplsob života, mít ve stravě dostatek vlákniny a pořádně pít. Ono to není jen proti hemeroidům, ale proti spoustě dalších civilizačních problémů.

P.
Ukecaná baba ;) 2146 příspěvků 08.10.18 08:44

Děkuju.. Ja prave zrovna včera skoro nic nevypíná.. max 4 sklenice vody a kafe…jinak piju dost…Jen nevím, jestli s tim zase k dr…doufám, zr kdyz je kolono cista, tak snad nic nehrozí..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

První slova Vojnara po rozchodu: Kopačky přišly před Vánoci, přestal jsem pít

Co stojí za rozchodem Petra Vojnara a matky jeho syna Sebastiana Andrey?... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >