Vlčí hlad a následné nechutenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.18 19:26
Vlčí hlad a následné nechutenství

Ahoj,
Včera a předevčírem jsem se najedla a za 10min jsem měla šílený hlad, absolutně to neznám, nezažila jsem to. Dneska zase na jídlo nemám vůbec chuť. Jsem 5 dní před MS a jsem zvyklá na pms chutě, ale tohle ne.
Máte někdo podobné zkušenosti, nápad, co by to mohlo být? Děkuji moc

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 07.10.18 19:30

Ahoj, já jsem zrovna dnes skoro nic nejedla, nemám chuť ani hlad. Těšila jsem se na můj oblíbený oběd, dala jsem si dvě lžičky a pak se mi z toho udělalo špatně. Toto znám z těhotenství, ale teď těhotná nejsem. Beru ATB, ale ve vedlejších účincích nic podobného není, tak taky netuším, co to je. Snad to brzy přejde, jíst musím, že… Jiné příčiny mě nenapadaji, takže pokid nejsi těhotná nebo nebereš nějaké léky, které by to mohly způsobovat, tak ti vlastně neporadím, jen se přidám. :)

pajisek90
Závislačka 2542 příspěvků 07.10.18 19:30

U mě tak probíhá klasicky PMS. Mám dva dny vlčí hlad, kdy sním fakt vše na co přijdu. Třetí den mám nechutenství a brečím :oops: . Čtvrtý den to dostanu :D

jizvíková
Extra třída :D 12682 příspěvků 07.10.18 19:37

Teoreticky být těhotná můžu, ale pouze teoreticky, děti mám z ivf.
Antb nemám. Každopádně se moje tělo chová nestandartne

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 07.10.18 20:12

A nemáš třeba alergii na nějaké potraviny? Údajně se může stát, že tělo se takto samo brání tomu, abys snedla něco, co nesnese. Ale zkušenost s tím nemám. A k tomu teoretickemu těhotenství zkus test, 5 dní lred MS by už něco ukázat měl. Jinak fakt nevím a taky by mě to zajímalo. Já jsem dnes snedla jen šunku a ananas :) a ne, těhotná být nemůžu, jsem přesně uprostřed cyklu a mám telisko. Tak by mě taky zajímalo, co to má znamenat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >