Reklama

Slezl mi nehet - naroste nový?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:50
Naroste mi novej?

:mavam: ahoj.Pred par tydny sem si narazila do nehtu.Byl tmavej. Dneska sem si strihala nehty a normalne mi celej odpadl od nehtoveho luzka. Nebolelo to. Nemám tam žádnej. Doroste? Je to na palci na noze.

Reklama

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 07.10.18 14:51

zpravidla doroste a trvá to dlouho

Jana.49
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 07.10.18 14:52

Ano doroste

Heivka
Závislačka 3123 příspěvků 07.10.18 14:54

Doroste nový, jen pozor na boty, když budou úzké a nízké může se nehet zdeformovat nebo zarůstat a to je pekelně nepříjemné.

Zelnicka
Stálice 95 příspěvků 07.10.18 15:02
@Anonymní píše: :mavam: ahoj.Pred par tydny sem si narazila do nehtu.Byl tmavej. Dneska sem si strihala nehty a normalne mi celej odpadl od nehtoveho luzka. Nebolelo to. Nemám tam žádnej. Doroste? Je to na palci na noze.

ano, doroste, zrovna mi jeden dorůstá na palci na ruce

Kriss Tina
Kelišová 5032 příspěvků 07.10.18 15:29

Doroste ale potrvá to…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:52

Děkuju vám.Jsem z toho taková nějaká špatná.Protože tam opravdu není ani kousek.Tak jsem tedy zvědavá jak poroste.Teď to trošku boli,když mám boty.Je to dost ,,nechutný" Ale děkuju vám.Jsem se bála,že už nikdy nebudu moc nosit žabky..

Zelnicka
Stálice 95 příspěvků 07.10.18 16:06
@Anonymní píše:
Děkuju vám.Jsem z toho taková nějaká špatná.Protože tam opravdu není ani kousek.Tak jsem tedy zvědavá jak poroste.Teď to trošku boli,když mám boty.Je to dost ,,nechutný" Ale děkuju vám.Jsem se bála,že už nikdy nebudu moc nosit žabky..

já jsem si nehet uskřípla na začátku července a ted mi dorostl cca ze 2/3

Meily
Kecalka 121 příspěvků 07.10.18 16:07

Doroste, stalo se mi to taky.. Potrvá to nějakou dobu, snaž se vyvarovat tomu, aby ti na to někdo šlápl.. Mě se to stalo, a spadnul mi i ten nový. Roste celkem blbě, hlídej si aby ti nezarůstal. Přeji ti ať máš hezký nehet, bohužel, já ho mám doteď nic moc.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 5 inzerátů 07.10.18 18:57

doroste,ale chce to čas,já to měla na prstu na ruce a zvládlo se to i gelovkama ♥ ale taky jsem se bála

atominnka
Generální žvanilka 21618 příspěvků 07.10.18 19:30

Doroste. Měla jsem na ruce i na noze. Na ruce to teda bylo rychlejší

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >