Slezl mi nehet - naroste nový?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:50
Naroste mi novej?

:mavam: ahoj.Pred par tydny sem si narazila do nehtu.Byl tmavej. Dneska sem si strihala nehty a normalne mi celej odpadl od nehtoveho luzka. Nebolelo to. Nemám tam žádnej. Doroste? Je to na palci na noze.

Reakce:
Uživatel je onlinesinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 07.10.18 14:51

zpravidla doroste a trvá to dlouho

Jana.49
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 07.10.18 14:52

Ano doroste

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 07.10.18 14:54

Doroste nový, jen pozor na boty, když budou úzké a nízké může se nehet zdeformovat nebo zarůstat a to je pekelně nepříjemné.

Zelnicka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 07.10.18 15:02
@Anonymní píše: :mavam: ahoj.Pred par tydny sem si narazila do nehtu.Byl tmavej. Dneska sem si strihala nehty a normalne mi celej odpadl od nehtoveho luzka. Nebolelo to. Nemám tam žádnej. Doroste? Je to na palci na noze.

ano, doroste, zrovna mi jeden dorůstá na palci na ruce

Kriss Tina
Kelišová 6054 příspěvků 07.10.18 15:29

Doroste ale potrvá to…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 15:52

Děkuju vám.Jsem z toho taková nějaká špatná.Protože tam opravdu není ani kousek.Tak jsem tedy zvědavá jak poroste.Teď to trošku boli,když mám boty.Je to dost ,,nechutný" Ale děkuju vám.Jsem se bála,že už nikdy nebudu moc nosit žabky..

Zelnicka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 07.10.18 16:06
@Anonymní píše:
Děkuju vám.Jsem z toho taková nějaká špatná.Protože tam opravdu není ani kousek.Tak jsem tedy zvědavá jak poroste.Teď to trošku boli,když mám boty.Je to dost ,,nechutný" Ale děkuju vám.Jsem se bála,že už nikdy nebudu moc nosit žabky..

já jsem si nehet uskřípla na začátku července a ted mi dorostl cca ze 2/3

Meily
Kecalka 257 příspěvků 07.10.18 16:07

Doroste, stalo se mi to taky.. Potrvá to nějakou dobu, snaž se vyvarovat tomu, aby ti na to někdo šlápl.. Mě se to stalo, a spadnul mi i ten nový. Roste celkem blbě, hlídej si aby ti nezarůstal. Přeji ti ať máš hezký nehet, bohužel, já ho mám doteď nic moc.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 07.10.18 18:57

doroste,ale chce to čas,já to měla na prstu na ruce a zvládlo se to i gelovkama ♥ ale taky jsem se bála

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 07.10.18 19:30

Doroste. Měla jsem na ruce i na noze. Na ruce to teda bylo rychlejší

m.t.y.teddybear
Kecalka 155 příspěvků 4 inzeráty 30.10.18 07:43
@onajeblond píše:
doroste,ale chce to čas,já to měla na prstu na ruce a zvládlo se to i gelovkama ♥ ale taky jsem se bála

Můžu se zeptat, jak jste ten nehet zvládla gelovkama? Taky chodím na nehty. Kdy jste si na dorůstající nehet nechala udělat gelový? Třeba když byl z půlky dorostlý?

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 30.10.18 12:29
@m.t.y.teddybear píše:
Můžu se zeptat, jak jste ten nehet zvládla gelovkama? Taky chodím na nehty. Kdy jste si na dorůstající nehet nechala udělat gelový? Třeba když byl z půlky dorostlý?

No bylo to hodně zajímavý,on se mi ulomoval tak z částí a pak až mi ho odělal,napřed se natrhl kousek tak mi na to udělal normálně gelové,pak se to muselo přidržovat při dalaším doplnění,hodně jsem se snažila za ten nehet nezavadit,zároven mi pod tím rostl nový,když už šlo ten starý skoro otočit na místě a podívat se, jestli je pod ním ten nový,a viděla že je chtěla jsem to odělat a zajít si na doplnění nehtů tím novým ikdyby mě měl přilepit šablonku a počkat,jenže třičtvrtě nehtu bylo uvolněnýho na odpadnutí,ale kousíček držel,který nebyl poškozen,takže mi nehet držel tak řečeno na vlásku,pak jsem přišla na gelovky a řekla at mi to nějak precizně přeci jen už s tím umí líp,než já to páčit někde nužkama a s bolestí odělá,moc jsem se bála že to bude bolet,protože v tom nehtu byl ještě normální nerv,tak jsem mu to ukázala sedla,nehtař vzal takový kleštičky,šmik,ani jsem to necítila,nehet byl pryč a pod tím krásně asi do pulky nové,tak mi to zarovnal,udělal nové nehet s gelem a od té doby uplně pohoda,dnes by nikdo nepoznal,že byl ten nehet nějak poničený nebo tak,ten cit v tom je kapičku jiné,je takové citlivější než ostatní,ale nic co by člověka omezovalo,nebo bolelo,prostě nevím o tom,jak říkám je to na dlouho trat,ale dá se to.

m.t.y.teddybear
Kecalka 155 příspěvků 4 inzeráty 30.10.18 23:56

@onajeblond Aha, tak to jste v trochu jiné situaci než já. Já ten nehet prostě nemám vůbec, upadl včera :,( Budu asi muset počkat, až doroste, s náplastí přes nehet. Ale i tak děkuji za vysvětlení :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >