Brnění ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 12:23
Brnění ruky

Zdravím. Už 3 měsíce mi brní ruce, nohy, pulsuje mi tam, vidím rozmazaně, necítím ruku/nohy..
Byla jsem na magnetické rezonanci mozku a nějakých dalších dvou vyšetřeních a zatím vše ok.
Jenže od včera mi tak divně brní levá ruka (rameno až loket).
A nejde to zastavit a je to fakt nepříjemný, ale netřepe se nějak extra. Začalo to včera k večeru.
Nemá někdo radu co s tím? :nevim: Díky.

Reakce:
Diana69
Kecalka 153 příspěvků 11 inzerátů 06.10.18 13:01

Zkus magnesium

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:55

@Diana69 To je rada… :D

Krev mám ok, problém je v nervech ;)

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 06.10.18 13:58

Mas nekde skriply nerv. Nech si napsat léky na bolest a uvolnění svalů a ještě by to chtělo rhb a masáže. Taky jsem si tim prošla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 07:02

Dnes ráno jsem se vzbudila a ruka jako by nebyla moje. Prostě absolutní necitlivost..
Vzala jsem ji druhou rukou, zvedla, pustila a spadla jak hadrové panence… Po asi minutě v tom proběhla strašná zima a dobrý..to bylo strašný…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 07.10.18 11:55

Nech si udělat MR krční páteře,moje manželka měla podobné potíže a po roce trápení se MR přišlo na výrůstek,který ji utlačoval míchu.
Je to snímek jak s hororu a doktor řekl,že už ji to ohrožovalo na životě,že se na to přišlo za vteřinu dvanáct.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >