Reklama

Brnění ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 12:23
Brnění ruky

Zdravím. Už 3 měsíce mi brní ruce, nohy, pulsuje mi tam, vidím rozmazaně, necítím ruku/nohy..
Byla jsem na magnetické rezonanci mozku a nějakých dalších dvou vyšetřeních a zatím vše ok.
Jenže od včera mi tak divně brní levá ruka (rameno až loket).
A nejde to zastavit a je to fakt nepříjemný, ale netřepe se nějak extra. Začalo to včera k večeru.
Nemá někdo radu co s tím? :nevim: Díky.

Reklama

Reakce:

Diana69
Kecalka 113 příspěvků 17 inzerátů 06.10.18 13:01

Zkus magnesium

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:55

@Diana69 To je rada… :D

Krev mám ok, problém je v nervech ;)

EvaG
Extra třída :D 10768 příspěvků 06.10.18 13:58

Mas nekde skriply nerv. Nech si napsat léky na bolest a uvolnění svalů a ještě by to chtělo rhb a masáže. Taky jsem si tim prošla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 07:02

Dnes ráno jsem se vzbudila a ruka jako by nebyla moje. Prostě absolutní necitlivost..
Vzala jsem ji druhou rukou, zvedla, pustila a spadla jak hadrové panence… Po asi minutě v tom proběhla strašná zima a dobrý..to bylo strašný…

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 07.10.18 11:55

Nech si udělat MR krční páteře,moje manželka měla podobné potíže a po roce trápení se MR přišlo na výrůstek,který ji utlačoval míchu.
Je to snímek jak s hororu a doktor řekl,že už ji to ohrožovalo na životě,že se na to přišlo za vteřinu dvanáct.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >