S velmi bolestivou menstruací do nemocnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina159
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 23:07
S menstruací do nemocnice?

Prosím akutně o rady! :,( Mám už několik let bolestivou menstruaci. Jsou dny kdy jen brečím bolestí a nemůžu se hnout. Léky nezabirají… :,( Už mě napadá jen nemocnice. Máte někdo s tímto zkušenosti? Je lepší zavolat si sanitku a stačí jen injekce nebo jet na ambulanci? Poraďte prosím už nevím co dělat… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lollitka
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 06.10.18 23:11

@Martina159 A co ti na to říkal gynekolog, píšeš, že to máš už roky, to na nic nepřišel, nebo tě nikam neposlal? Já jednou měla silnou a bolestivou menstruaci 3-krát po sobě s pauzou tak 4 dny vždy a že byl zrovna svátek, tak jsem jela na pohotovost do Krče. Jinak bych spíš šla na tu ambulanci. A jaké léky ti nezabírají? Mně pomohl až Aulin.

rozand
Závislačka 3353 příspěvků 06.10.18 23:11

Proč to neřešíš s gynekologem? 8o Volat si sanitku, když máš ty potíže už roky? To si ji, prosím, zaplať sama. Výjezd stojí pojišťovnu cca 800. :potlesk:

rozand
Závislačka 3353 příspěvků 06.10.18 23:12

A silné léky na bolest i v injekcích má i obvoďák. Ale spíš bych pátrala po příčině, endometrióze atp.

Martina159
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 23:24

@rozand Na gyndě mi psali pokaždé jen jinou antikoncepci kterou jsem musela stejně přestat brát protože mi jen způsobila další problémy :?

Martina159
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 23:27

@Lollitka Gynekolog psal jen jinou antikoncepci kterou už ani neberu protože jsem měla jen další problémy. Už beru i poměrně silný algifen a nic :nevim: . A jinak na té gyndě mi tvrdí že je vše v pořádku.

rozand
Závislačka 3353 příspěvků 06.10.18 23:33

@Martina159 Tak změň gynekologa, chtěj žádanky na vyšetření, řeš to s obvoďákem, pátrej po možných příčinách a trvej na potřebných vyšetřeních :roll: .

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 42565 příspěvků 06.10.18 23:37

@Martina159 tak zmenit gynekologa. Napada me treba endometrioza. A muzes zajet na pohotovost. Hlavne se ale musi zjistit pricina.

Russet
Extra třída :D 12105 příspěvků 07.10.18 02:02
@Martina159 píše:
@rozand Na gyndě mi psali pokaždé jen jinou antikoncepci kterou jsem musela stejně přestat brát protože mi jen způsobila další problémy :?

Změň doktora. A nech si udělat krevní testy a pořádné vyšetření.

Rézi 77
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 02:12

@rozand Sice máš pravdu, že má zakladatelka řešit problémy se svým doktorem, ale nechápu proč by měla platit výjezd. Feťáci, bezdomovci a třeba alkoholici ho platí taky?

Russet
Extra třída :D 12105 příspěvků 07.10.18 02:13
@Rézi 77 píše:
@rozand Sice máš pravdu, že má zakladatelka řešit problémy se svým doktorem, ale nechápu proč by měla platit výjezd. Feťáci, bezdomovci a třeba alkoholici ho platí taky?

Tak sanita je na akutní stav. Ne v postatě chronickou bolest.

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 07.10.18 05:58

Nemocnice je zbytečná. Stejně by tě poslali za tvým gyndařem. Chtěj po svém gyndaři kompletní vyšetření krevních testů a nemocí. A pokud se do toho tvůj nebude mít, musíš jinam. Protože mám podezření na endometru nebo myomy… Píšu teď z vlastní zkušenosti. Držím palce, ať se to pořeší v dobrém. :kytka:

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 07.10.18 07:57

Chtějí vyšetření a vidím to na endometrioza. Taky jsem to měla. První 3dny ms jsem nebyla schopná fungovat ale nenapadlo by mě s tím jet do nemocnice

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 08:17
@lachtanice86 píše:
Chtějí vyšetření a vidím to na endometrioza. Taky jsem to měla. První 3dny ms jsem nebyla schopná fungovat ale nenapadlo by mě s tím jet do nemocnice

No a ja pridam ten druhy pripad, byla jsem na tom podobne a neprislo se na nic, jsem uplne zdrava a zlepsilo se mi to az po porodu…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 08:19
@Rézi 77 píše:
@rozand Sice máš pravdu, že má zakladatelka řešit problémy se svým doktorem, ale nechápu proč by měla platit výjezd. Feťáci, bezdomovci a třeba alkoholici ho platí taky?

No, treba protoze se to ani s notnou davkou predstavivosti neda vyhodnotit jako alutni stav, ktery by ji ohrozoval. A mysleni stylu, kdyz soused krade, tak ja muzu taky je hodne smutné.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >