Reklama

Nemůžu usnout kvůli chvění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tyna32
Povídálka 12 příspěvků 06.10.18 23:20
Nevím jak to nazvat

Ahoj holky. Mám takový problém při usínaní. V pohodě si lehnu, ale když už usínám, tak mnou projde takový silný chvění. Je to strašně nepříjemný a přetrvává to. Včera jsem kvůli tomu nespala od 3 ráno a dnes kvůli tomu ani nemůžu usnout. Motá se mi kvůli tomu i hlava, je mi špatně a mám pocit toho chvění i v rukou, ikdyž se nesnažím usnout. Prosím o pomoc. Měl to tady taky někdo??

Reklama

Reakce:

sirikit
Nadpozemská drbna 25223 příspěvků 06.10.18 23:31

@Tyna32 Tohle je asi diskuze pro Tebe, ale nějaké konkrétní řešení jsem tam nenašla. :nevim:

http://www.ordinace.cz/diskuse/7844/

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 07.10.18 00:04

V tom popisu vidim i možnou podobnost s panickou poruchou. Nemáš teď třeba stresovejsi nebo náročnější obdobi?

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 07.10.18 00:30

Doporučuju psychiatra. Já jsem měla dost podobné stavy, když se u mě rozjížděla deprese a únavový syndrom. Pomohla mi antidepresiva a léky na uklidnění, brala jsem atarax. Zatím bych jsi mohla vyzkoušet guajakuran, je volně prodejný.

Russet
Extra třída :D 11039 příspěvků 07.10.18 01:55
@Tyna32 píše:
Ahoj holky. Mám takový problém při usínaní. V pohodě si lehnu, ale když už usínám, tak mnou projde takový silný chvění. Je to strašně nepříjemný a přetrvává to. Včera jsem kvůli tomu nespala od 3 ráno a dnes kvůli tomu ani nemůžu usnout. Motá se mi kvůli tomu i hlava, je mi špatně a mám pocit toho chvění i v rukou, ikdyž se nesnažím usnout. Prosím o pomoc. Měl to tady taky někdo??

https://www.google.cz/url?…
Něco jako toto?

pecenaBrokolice
Stálice 72 příspěvků 07.10.18 06:10

Ahoj, měla jsem naprosto stejný problém, velmi nepříjemný třes a brnění těla, když jsem si lehla a chtěla usnout. U mě to byla kombinace depresí a neurologických problémů, řešili jsme to s lékaři nasazením AD a od té doby (rok a půl) mě to potkalo maximálně dvakrát, takže lehárko. :lol:
Určitě to řeš s psychiatrem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >