Krev v moči

Anonymní
29.5.21 15:49

Krev v močiii

Zdravím všechny
Poslední půlku měsíce mám krev v moči.
Nevím s čeho, byla jsem na urologii potvrdili zánět..dostala jsem Antb na jednu noc. Nepomohlo znovu jsem měla krev atd ale nic mi nedali 9.6 jdu na CT no prostě čeká mě tunel, a pak cystoskopie strašně se toho bojím hlavně toho ať nemám nějaký nádor nebo něco. :,( A jinak když jdu na WC co hodinu a půl pořád čůrám i krev.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16014
29.5.21 15:52

Cystoskopie ani CT se neboj, neboli. Drzim palce, at se nejedna o nic vazneho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30751
29.5.21 16:02
@Anonymní píše:
Zdravím všechny
Poslední půlku měsíce mám krev v moči.
Nevím s čeho, byla jsem na urologii potvrdili zánět..dostala jsem Antb na jednu noc. Nepomohlo znovu jsem měla krev atd ale nic mi nedali 9.6 jdu na CT no prostě čeká mě tunel, a pak cystoskopie strašně se toho bojím hlavně toho ať nemám nějaký nádor nebo něco. :,( A jinak když jdu na WC co hodinu a půl pořád čůrám i krev.

Tak Ct není tunel. ne? To se říká magnetické. Nádor bych moc neviděla, při problémech trvajících jen 4 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 16:25

Docela se divím, že se nečekalo na zabrání antibiotik déle než jednu noc. Já měla zánět močových cest takhle s krví a antibiotika jsem brala týden. Ta krev teda zmizela brzo.
Jeden urolog mi pak řekl, že to je standartní postup, ta cystoskopie a CT při viditelné krvi v moči - pokud se neprokáže infekce. Když jsi měla pozitivní nález infekce, nemusí to nic jiného být. Nebo můžeš mít něco kvůli čemu to přetrvává, i kdyby to byl jen zánět, to zjistí právě při těch vyšetřeních.

• Citovat
  • Nahlásit
795
29.5.21 16:46

V krvi byl jen nález erytrocytů nebo i leukocytů, co bakterie?
Dělali kultivaci moče?
Chtěla bych na opakovanévyšetření moče v četné kultivace a ATB dle toho. Může zajistit i obvodní lékař.

Také se mi zdá ATB 1×. málo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
29.5.21 16:47
@leryl píše:
V krvi byl jen nález erytrocytů nebo i leukocytů, co bakterie?
Dělali kultivaci moče?
Chtěla bych opakované vyšetření moče včetně kultivace a ATB dle toho. Může zajistit i obvodní lékař.Také se mi zdá ATB 1×. málo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24466
29.5.21 20:24

Jen jednodenní antibiotika? :think: dělali ti kultivaci z moči? Standardně se dávají antibiotika na týden, nabere se krev, míč a čeká se na výsledek…
Jinak při viditelné moči se musí prohlídnout spodek, jestli tam není nějaké poranění nebo tak. Klid :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 21:23

@Mar__tanka1983 Byla jsem tam vycévkovali mě, čekala jsem na výsledek. Šla jsem za panem doktorem který mi řekl že je to zánět dál mi Antibiotika na jednu noc.. za týden jsem měla přijít ale krev v moči z novu výsledky poslali do Ostravy jestli tam nemám nějakou bakterií to udělali 2× a v pořádku. Z důvodu že kojím mi dát nic nemůže Tak 3.6 jdu na krev pak do nemocnice do toho tunelu toho 9.6 a potom by udělali cystoskopii. Tak snad to nic není. Dnes jsem byla na WC krev je tam pořád no docela mám strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 10:22

@vokishka jak jako trvající 4 dny?

• Citovat
  • Nahlásit
30751
30.5.21 10:29
@Anonymní píše:
@vokishka jak jako trvající 4 dny?

vypadla mi jednička, psala jsi půlku měsíce, já si to hodila na 14 dní mésto 15 a vypadla mi ještě jednička :mrgreen:. Ale antibiotika jeden den jsou divná, někdy se i při jiných nemocech nejprve antibiotika vymění, než se dělají další vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 13:15

@vokishka chápu..no taky jsem se dívala že jen na noc a pak mi už nedali nic protože prej kojim ale vím že když sem kojící tak jich je dost které se smí při kojení. Říkala mi to na gynekologii

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat