Krevety stokrát jinak :-)

215
25.4.07 14:44

Krevety stokrát jinak :-)

Ahoj holky…nemáte některá nějaké vychytanější recepty na přípravu krevet, než je s česnekem na másle…nebo obalované v mouce s majoránkou???Jsou sice teda aj tak výborné… :lol: …ale chtělo by to třeba nějakou omáčku na namáčení…nebo něco jiného…Díky,díky, díky… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19990
25.4.07 16:37

no já je mám na másle zrovna nejradši :-) třeba jen s pečivem, ale často je přimíchám do těstovin, ke kterým udělám omáčku a ta může být stokrát jinak, takže se to neomrzí :lol:
např.: smetanová, sýrová, tomatová, špenátová, s dušenými lilky a cuketou nebo třeba jen pesto, krevety a těstoviny.
Jako „dipy“ tedy na namáčení - zkusila bych něco na způsob jogurtových, rajčatových a bylinkových dipů, které se dělají k toustům … víc mě momentálně nenapadá :roll:
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1058
10.5.12 17:42

Ahoj holky.
Ráda bych oživila toto téma a zeptala se, jestli někdo neznáte nějaký jednoduchý recept s krevetami.
Pokud možno se surovinami, které jsou v „běžné kuchyni“ :mrgreen:
Předem díky za Vaše tipy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
10.5.12 18:17

česnek, limetka, trocha hnědého cukru a koriandr (čerstvý, lze nahradit nekudrnatou petrželkou), trocha soli a pepře a osmahnout na másle :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22352
10.5.12 18:32

Pokud myslis neloupane krevety, tak zazvor, med, limeta, cesnek, maslo a do trouby, asi by to slo i s loupanymi. Jinak vino, maslo, cesnek, prakticky cokoliv :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama