Křivdím mu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:22
krivdim mu?

Hezky vecer,
V prvni rade se omlouvam za anonym. Je tu spousta znamych a nechci aby to vedeli…
Cim zacit… Je to muj druhy muz a mam s nim druhe dite. Spolecne jsme si vzali velkou hypoteku na barak. Jsem na materske s mladsim, poslednim rokem. Manzel je velmi zamestnany clovek, pri seznameni nebyl tolik. Chodi do prace na cely uvazek a k tomu podnika. Chapu ze toho ma moc a dela to pro nas. Snazim se neprudit, o barak a deti se staram, varim tak, aby denne teple jidlo mel i doma. Hlidani mame velmi malo. Spolecny cas minimalni, ja sama cas pro sebe nula. Rika ze muzu kdykoliv, pohlida. Ale pak uz bysme se nevideli vubec a to mi za to nestoji.. Jen my dva cca 3× do roka na veceri. Ani nam to nevadi, kdyz uz muzem, jsme radi spolu doma vsichni 4. Je uzasny, muzu se na nej spolehnout, ale cholerik. Na tento vikend jsme meli v planu jet pryc a stravit ho rodinne-diky podnikáni nemame ani spolecne víkendy. Nas posledni spolecny delsi cas byl v lete 4 dny. Bohuzel ubytování i nevyslo, tak te budem doma, ale jako bysme nebyli. Sam si vybral nejvhodnejsi vikend, xkrat to resili, aby to bylo ke spokojenosti vsem. Vcera se pracovne urval az ve 22 hodin, pomohl mi s vanocni vyzdobou aby děti mely radost. Dnes jsme jeli na vylet. Celou dobu dost prac telefonu a vypisovani. Doma taktez. Vecer jsme meli sami na veceri. Rikam ze ani nevim jestli se mi chce a jestli zaridi, aby tam furt nezvonil mob a ja nesedela sama.. Do toho se ozval zamestnanec, ze stoji pred barakem a musi ho odvezt. Tak jsem vypenila, ze takhle jsem si to teda nepredstavovala a ze priste pojedem pryc. Nacez vypenil, zacal rvat, at si najdu jineho, ze jsem jen nespokojena, hazet s vecma, rvat ze sebe triko. Uplne mimo. Před detma. Pak byl mimo a usnul. Ja zrusila hlidani, uklidila a venovala se dětem.
Ja chapu ze toho ma moc, i ja. Ale chci tak moc volny vikend po pul roce jen pro nas? Pokud by nekdo chtel namitnout abych sla di prace, navrhovala jsem, i mam zazadano. Ale diky nehlidani a manzelovo vytížení bysme nepokryli hlidani

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:28

Jeste dodam,ze nejvic se me asi dotklo, ze rekl,ze vlastne nevi proc se mnou je. Laska jako tram,dite, dalsi jsme chteli. Vadilo mu koureni, přestala jsem. Jsem doma,staram se o vse a deti, to se vicemene nemusi vubec o nic starat,vyvaruju podle jeho roztazenosti a on mi tohle rekne. Přijdu si podcenena a jako kr..a

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18973 příspěvků 02.12.18 00:31

Mně tahle buzerace kvůli víkendu, kdy pro něj přestane existovat celý svět, přijde zbytečná a hloupá. Kdyby tuhle potřebu měl on sám, prosím - ale proč by se měl přemáhat, protože víkend, to nechápu. Máte obrovskou hypotéku, ty jsi na mateřské, holt se stará. Ještě ti musí asistovat po nocích s vánoční výzdobou. Kdybys ho chtěla mít o víkendech s čistou hlavou, pošli ho do kolbenky za dvacet čistýho. Chci vidět, jak tu hypotéku pak utáhnete. Má všeho nad hlavu, ještě mu nakládáš výčitkami, nediv se, že má nervy na pochodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:37

Nechtela jsem aby prestal existovat svet. Jen aby si s nama uzil vylet a necumel jen do mobilu. Deti rostou ale on je poradne nevidi. Ze financne ulevim a nastoupim do prace jsem navrhovala xkrat. A ze bych pres 20 tis přinesla. Ale to nechce. Musel by totiz polevit a fungovat na cas. Do hospody chodi kazdou nedeli s fotbalem. Vic nechce. Nejsme hospodska rodina. Tak jsme se nasli a vyhovuje nam to. Ale jo. Asi i tyhle reakce potrebuji. Asi jsem chtela opravdu moc a krivdim. Po pul roce vikend. Dalsi az v lete. Mezinima nevycitam a nechavam ho zit a usnadnuji co jde-i pracovne

Beckyttine5
Kecalka 349 příspěvků 02.12.18 00:37

Ráno moudrejsi večera.. prostě vybuchl a řekl něco, co tak nemyslel… neCh ho vyspat a ráno bych mu udělala dobrou snídani, ke vcerejsku se už nevracela a udělala si peknou rodinnou neděli 8)

flybe
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 02.12.18 00:39

Nejde tahat i zamestnaní i Podnikani ..ne dlouho a hlavne proc?at se venuje jednomu a poradne.moc s tím neudelas,maximalne kdyz on pochopí že vse neni o penezich.a do prace chod.budes porebovat praxi. :hug:

flybe
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 02.12.18 00:41

Fakt chod do prace a dej mu deti a domactnost.hos­podyni..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:43

@flybe to je prave to. Chci mu ulevit,nabizim ze budu delat pro nej z domova. Pobizim at necha zaměstnání. Stoji ho nervy a je moc sikovny,uzivil by nas. Nabizim ze se vratim do prace, praxi a misto jíste kdyztak mam. Ale to nechce. Vi ze pak by musel fungovat doma. Obstarat deti… Hlidani nemame,musime spolehnout jen na sebe.
Ja vim ze se snazi,ma toho moc. Ja hlavne take chtela aby odpocinul a uzil rodiny. Misto toho ja tam litala a on resil praci

Chytrak
Závislačka 2915 příspěvků 02.12.18 00:48
@Anonymní píše:
Nechtela jsem aby prestal existovat svet. Jen aby si s nama uzil vylet a necumel jen do mobilu. Deti rostou ale on je poradne nevidi. Ze financne ulevim a nastoupim do prace jsem navrhovala xkrat. A ze bych pres 20 tis přinesla. Ale to nechce. Musel by totiz polevit a fungovat na cas. Do hospody chodi kazdou nedeli s fotbalem. Vic nechce. Nejsme hospodska rodina. Tak jsme se nasli a vyhovuje nam to. Ale jo. Asi i tyhle reakce potrebuji. Asi jsem chtela opravdu moc a krivdim. Po pul roce vikend. Dalsi az v lete. Mezinima nevycitam a nechavam ho zit a usnadnuji co jde-i pracovne

Mela bys do te prace jit. On by se nemusel tolik drit a ty bys nebyla nasrana, ze je furt v praci. Komunikovat spolu viditelne neumite. Jo kdo chce vsecko, nema nakonec nic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:48

@flybe jsme male mesto,nevim zda az takhle bysme nekoho nasli a financne se to vyplatilo. Ale nabizela jsem polovicni nebo zkraceny uvazek. Oboji bysme zvládli,cca 12 tis bych přinesla. Ale boji se, ze by mu prisel kseft kdyz bych zrovna mela nocni. Neumi rikat ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 00:53

@Chytrak pisi vyse. Praci nabizim,nechce. Protože pak uz by si nemohl pracovne delat co chce,ale fungovat i doma. Normalne neprudim. Jsem tak zvykla a po ex co jsem mela jsem za nej vdecna a vazim si ho. Cos uhodil, komunikovat neumime. Ale co s tim? Snazim se byt mila a chapava. Ale jakmile mam jina nazor,okamzite je z nej blazen hazejici veci,nicici majetek a trhajici trička. Z meho hlediska zbytecne. Slo by resit i komunikaci a v klidu. Ale na to mu nezbyva uz energie…

saadet
Extra třída :D 11861 příspěvků 1 inzerát 02.12.18 01:24

8o a nikoho neuvidí, co to je za magora?? Udělat scénu, řvát, házet věcmi a rvát že sebe triko?? Před dětmi?! Uf. Hele nevím co poradit. To že toho má moc je pravda, ale to ho absolutně neomlouvá. Spíš at se jde léčit nebo taky příště bude rvát trika z vás…

Procházející
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 02.12.18 01:26

On řekl něco, co nechtěl. On chtěl taky volný víkend s rodinou, nevyšlo to. Prvně problém s ubytováním, pak problém v práci a se zaměstnancem. On dostal naloženo, a do toho jsi mu ty vyčítala. On už to nezvládl, dej si panáka a počkej do rána.

Já tady hodně čtu diskuse žen, jejíž manžel podniká a ony se cítí odstrčeně. Já jsem žena (bez rodiny) podnikám. A ten stres a časovou náročnost si umí málokdo představit. A hlavně zodpovědnost, on chce splatit hypotéku. Já jsem firmu zdědila po rodičích, mě zase žene to, abych nezničila jejich 25let práce, kdy budovali firmu a neměli na nás čas.
Dej mu prostor, at si uvědomí, co dál. Já bych to viděla na to, nechat práce a podnikat, nebo at bere mín zakázek. Pokud má zaměstnance, tak at ho propustí a dělá si to sám.
Já podnikám 5let, a až ted patý rok, jsem se naučila odmítat zákazníky. Další možnost je zdražit, pokud zdraží, odpadnou mi nějaké zakázky. Bude mít víc peněz za mín času, a kdo bude chtít, tak si tu jeho „službu“ koupí. On podniká a hledá se. Než najde správnou cestu, tak musí několikrát narazit. Já podnikám 5tý rok, a pořád je to pro mě velký stres, a jsem nervozní. Když přijdu domů nechci řešit žádné problémy a nezvedám telefony. Potřebuji maximální klid a pořád se hodně učím. On je s vámi protože chce, on prostě bouchl, taky chtěl volný víkend. :kytka: :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 01:33

@saadet neni to caste,dela to ve vypjatych chvilich chápu ze toho ma moc a vim ze ma. A v tech chvilich uprimne premyslim zda mi za to stojí. Ac ty mesice mezitim je 99%. Ale ta chvile kdy se ho bojime… Mladsi hystericky rve, protoze nwvi a starsi se schovava pod perinou… Nevim zda to ta 1% rocne nenici komplet…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 01:37

@Procházející chapu ho. Jsem i zvykla fungovat sama a nemam s tim problem. Je mezek. Neumi si predstavit ze nastoupim do prace,nechce opustit zaměstnání. Zamestnava vice lidi. Ja se nabizim abych ulevila a snazim se byt co nejvic k dispozici. Je hodny,ale je toho moc. Na oba.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >