Krize 3letá

5237
23.7.13 22:36

Krize 3letka

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 10:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15316
23.7.13 22:40

Nerozumím z toho výplodu prakticky vůbec ničemu - ale vážné to zjevně je.

Odborník - ať už psycholog nebo třeba osoba zabývající se metodami typu rodinné konstelace, apod. - by pomohl líp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
23.7.13 22:41

A co ti dela? Zni to, jakoby ti necim chlap ublizoval. Tezko soudit, nepises cele info…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 22:46

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 10:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1716
23.7.13 22:48

Zni to trosku tak, ze na nem jsi zavisla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15316
23.7.13 22:52
@babettka píše:
A o tom to je… hádáme se kvůli „ničemu“ a kvůli všemu… Jsem sprostá a sama sobě hnusná, když to skončí… ale nikdy nejsem ta, kdo to začne :-(… Muže miluji, že bych pro něj na místě zemřela… a o to víc to všechno bolí… Přesto necítím jistotu…
Už jsem mluvili o manželské poradně, ale vždy spíš pak později a v žertu :-(..

Spíš než manželskou poradnu skutečně potřebuješ pomoc typu rodinné konstelace (nebo psycholog - ale ne manželská poradna, psycholog čistě kvůli Tobě samotné).

Sebejistota, sebevědomí, sebeúcta… to jsou věci, bez kterých fungujícího vztahu není možné dosáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 22:53

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 23:02

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15316
23.7.13 23:11
@babettka píše:
@BohunkaP To vše mám, řekla bych, že jsem velmi pěkná mladá žena… ale mám i našeho syna, kvůli kterému bych zůstala tam, kde jsem, ač by mě to mělo zabít… každá matka pochopí…

To nesouvisí s tím, zda jsi pěkná mladá žena.

Nezlob se, ale z Tvých příspěvků je prozatím zcela evidentní, že nezůstáváš kvůli synovi, ale kvůli sobě. A syn Ti slouží jako dobré alibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 23:14

.

Příspěvek upraven 24.07.13 v 10:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15316
23.7.13 23:19

Babetko - ne, není to „normální krize“.

Všechny dvojice se hádají, mívají období nespokojenosti - to je normální. Ale Tvůj projev normální není - „normální“ nemyslím ve zlém (mmch, jsem ráda, že se nezlobíš a nechytáš za slovíčko, jiná by už vyskakovala, je fajn vidět, žes diskusi založila pro přemýšlení, ne pro přitakávání).

Tvůj celý projev zatím působí jako výlev z červené knihovny - myšlenkové pochody sedmnáctileté, poprvé zaláskované holčiny. Ale Ty jsi - předpokládám - dospělá žena. Je krásné, že máš svého manžela ráda - ale nikdo v životě nemůže jenom dávat, musí taky dostávat. Sama sebe tady stavíš trochu do mučednické pozice… a to nemá se sebeúctou a sebejistotou příliš společného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 23:34

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15316
23.7.13 23:45

@babettka, podívej - o čem jsou Vaše hádky? Jak probíhají? Opravdu - každá dvojice se občas hádá - neexistuje žádný princ, který by si přijel pro princeznu a prožil s ní pohádkový vztah bez nějakých problémů. I Kate se zcela jistě s Williamem hádá - a seřve ho, až nové královské výsosti navlékne bodýčko naruby :mrgreen:

Obě strany musejí být tolerantní - ale v určitých mezích, které nelze překročit. Jednou z takových je třeba fyzické násilí, tam není co řešit a na co čekat, bez ohledu na počet a věk dětí.

Na druhou stranu - určitě by takovou mezí neměla být třeba absence romantiky nebo něco podobného ;) To jsou věci, na kterých vztah nestojí - někomu vydrží romantická duše až do stáří, jiný ji ztratí po pár letech nebo ji třeba vůbec nemá… A nad touhle potřebou by v určitém životním okamžiku měl převážit rozum.

Je to těžké - proto si myslím, že by Ti hodně pomohly třeba ty rodinné konstelace nebo návštěva psychologa, se kterým by sis mohla o všem popovídat podrobněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5237
23.7.13 23:59

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15316
24.7.13 00:09

@babettka, jestli jsem Ti trošku pomohla, jsem ráda. :hug:

Jen ještě drobnost - nejsi zralá na PSYCHIATRA, nemáš přece žádnou duševní nemoc. Potřebuješ radu PSYCHOLOGA, protože ses dostala do situace, se kterou si nevíš rady a potřebuješ si ujasnit, jak se v ní zachovat - v tom je velký rozdíl.

PSYCHIATR léčí duševní nemoci - PSYCHOLOG pomáhá lidem vyznat se sami v sobě a samostatně najít řešení ze zdánlivě bezvýchodné situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama