Otec měl vrátit syna - napsal sms, že vrátí až za týden

23.7.13 19:42

Spunt 3 roky u taty

Dnes necekane mi otec meho synka poslal sms, ze si ho nechava do konce tydne. mel hod od vcera a dnes mi ho mel privezt zpet domu. Soudne nemame nic dane, jen zadost o rozvod a cekame… Jsem ted docela dost ochromena a nevim co dal. Styska se mi straslive :'(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
23.7.13 19:45

@stesticko13 pokud jsi ochotna to v zájmu mladého překnousnout, tak to udělej, pokud né, tak řešení jsou, ale asi né ideální pro dítě :think: jak spolu jinak vycházíte? Jinak edituju, já to pochopila tak, že jste se nedohodli předem, ale teď Ti to oznámil? pak bych mu oznámila, že tímto stylem to udělal naposledy.. Jinak s tím ale problém nemám, kluk u táty tráví dost času, ale vše předem domluveno.. :think:

Příspěvek upraven 23.07.13 v 19:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.7.13 19:48

Kdyby prisel po dobrem, dohodli by jste se???
Mi neprijde nic divneho na tom, ze dcera - dva a pul roku byva u otce i tyden, kdyz ma volno.
Pokud je tam synovi dobre, stesk odsun stranou - exacovi bych ale jasne a durazne rekla, ze mu styk zakazovat nebudes, ale ze se na nem chces domlouvat dopredu. Mi osobne by vadilo jen to, ze se nedomluvil ale jen to oznamil v den, kdy mel syna dovezt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 19:53

Prave, stve mne to, ze jsme meli program. On to vedel dopreddu. proto ho mel dnes dovezt dom. Neni s nim jednoduche vyjit a asi to v nedeli nebude jen tak. Prcek je u taty rad. Jen se mi nelibi to, ze si ho vzal bez domluvy. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.7.13 19:54
@stesticko13 píše:
Prave, stve mne to, ze jsme meli program. On to vedel dopreddu. proto ho mel dnes dovezt dom. Neni s nim jednoduche vyjit a asi to v nedeli nebude jen tak. Prcek je u taty rad. Jen se mi nelibi to, ze si ho vzal bez domluvy. :,(

Tak asi bych to zkusila po dobrem, nicmene bych se socialni pracovnici resila jeho chovani - naruseni Tveho programu… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 19:55

Jinak, tatinek je do sesti v praci a o maleho se mi ted stara jeho pritelkyne. Zna ji tri mesice. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
23.7.13 20:01
@stesticko13 píše:
Prave, stve mne to, ze jsme meli program. On to vedel dopreddu. proto ho mel dnes dovezt dom. Neni s nim jednoduche vyjit a asi to v nedeli nebude jen tak. Prcek je u taty rad. Jen se mi nelibi to, ze si ho vzal bez domluvy. :,(

Pokud je tam dítě rádo, tak bych neřešila nějaký domluvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 20:05

Tak as silim zbytecne. Jen to pro mne bylo jako naraz do zdi… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.7.13 20:06
@Tereza1986 píše:

To ja bych hodne resila - prece to nejde, aby otec napsal ze dne na den - neprijedeme, az koncem tydne, cau!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.7.13 20:07
@stesticko13 píše:
Tak as silim zbytecne. Jen to pro mne bylo jako naraz do zdi… :(

Ne, nesilis zbytecne - ja bych silela taky a jeste vice… :hug: ne proto, ze je dite u otce, ale proto, ze me otec absolutne nerespektuje :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 20:08
@stesticko13 píše:
Jinak, tatinek je do sesti v praci a o maleho se mi ted stara jeho pritelkyne. Zna ji tri mesice. :zed:

tohle by mi vadilo, myslela jsem, že má třeba dovolenou a budou spolu…
Dá se udělat předběžné opatření svěření do péče, tohle je přesně ten případ, kdy je potřeba, aby bylo ještě před soudem upraven styk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
23.7.13 20:09
@stesticko13 píše:

udělala bych s ním rázný proces, až dítko vrátí… tohle tedy néééé. :zed: je to hnusný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.13 20:12

Diky za podporu. Sedim a premyslim co dal. Asi zitra socialka. Nebo az ho vrati? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 20:13
@Tereza1986 píše:

to myslíš vážně? By tě brzy přstalo bavit si naplánovat nějaký program a pak ho zas rušit. Popravdě řečeno - ono stačí před příjezdem dítěte udělat nákup s tím, že jsou to věci k rychlé spotřebě (pečivo, ovoce atd) a pak ti to zlstane doma hnít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
23.7.13 20:14
@stesticko13 píše:
Diky za podporu. Sedim a premyslim co dal. Asi zitra socialka. Nebo az ho vrati? :nevim:

Ja bych valila hned… a taky bych se pani narovinu otazala, co by se delo, kdybych proste zaklepala na jejich dvere a „te cizi pani“ dite beze slova odebrala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama