Krize a jiný muž

Anonymní
5.11.19 14:58

Krize a jiný muž

Zdravím, chtěla bych se zeptat na váš názor! Jsem s partnerem 7,5let,2 děti..je o 16let starší a přijde mi, že už spíše jako muj táta než partner. Pořád hledá nějaké chyby, vše dělám na půl a lezu mu na nervy. Když se pohádáme hned mi vpálí ať se odstěhuji a nebo si najdu někoho lepšího když si myslím, že najdu. Vždy to dopadne, tak, že to nějak vyšumí a časem se zase bavíme normálně. Já vždy brečela, ale s ním to nehlo, ani když jsem se snažila o všem mluvit, nikdy nechce komunikovat. Takhle to trvá několik měsíců(s pauzami). Do toho mi začal vyznávat lásku jeden společný známý, že mě dlouho chce, netlačí na mě a chápe, že jsem zadaná, přesto prosí o šanci, když to doma neklape. Mně samozřejmě těší zájem a jsem doma, víc podrážděná když máme zase problém už to neni, že brečím, už jsem. i já ostřejší. Vím, že nebýt dětí, nebo kdybych měla kam jít, tak spolu nejsme, což jsme si už kdysi řekli, ale pořád doufám, že spolu zůstaneme. Máme po těch letech vše pěkně zařízené a já si nedokážu představit co by s námi bylo. K partnerovi jsem přišla s holým zadkem a taky bych tak odešla. Pořád si říkám jestli je to jen krize nebo jistý konec, který jen oddalujeme. Neshodneme se skoro na ničem a hlavně na výchově dětí, já je špatně vychovávám, jsou rozmazlené, dělají bordel a neposlouchají..mají 3,5 a rok a půl..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.11.19 15:12

Riskni to, láska má ve všem přednost. Doma řekni, že je konec. Tomu novému navrhni co nejdřív společné bydlení. Děti budou pravděpodobně ve střídavce, takže budeš mít i dost času na novou lásku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
5.11.19 15:12

Můžu mluvit jen za sebe, ale pokud ti muž říká, že se máš odstěhovat a najít si lepšího, tak bych řekla, že jen nechce být zodpovědný za rozpad rodiny a doufá, že to rozseknes za něj. Tvůj problém není nějaký další chlap, ale to, že s manželem vám to absolutně nefunguje. Popis je krátký, ale vykreslilas vaši situaci tak zle, že mi přijde, že to už spíš čeká na ten konec no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 15:16
@Lalelale píše:
Můžu mluvit jen za sebe, ale pokud ti muž říká, že se máš odstěhovat a najít si lepšího, tak bych řekla, že jen nechce být zodpovědný za rozpad rodiny a doufá, že to rozseknes za něj. Tvůj problém není nějaký další chlap, ale to, že s manželem vám to absolutně nefunguje. Popis je krátký, ale vykreslilas vaši situaci tak zle, že mi přijde, že to už spíš čeká na ten konec no

on tím jen říká, že už nechce poslouchat neustálý stížnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 15:19

Ten známý chce šanci :)))) to je fakt charakter

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 15:20

Já to měla také tak, mimo našeho rozdílného věku. Jak já záviděla, že se jiné ženy rozhodly a našly na to sílu a odešly. Také jsem řešila, že je mi líto všeho zařízení a nechtěla rozbíjet rodinu. Moji rodiče daleko. On na to také tak řešil, doslova mě deptal. Pamatuji jak já brečela a on si v obýváku pískal…
Nechápala jsem kde je ten pohodový kluk…najednou cizí zlý chlap…
Byla jsem na tom hodně špatně. V noci nemohla spát, ráno skoro ztrácela… Roky..
Děti máš malé, budou to lépe snášet než větší když teď odejdeš. Nebude jim teď vadit třeba skromnější bydlení atd. Než když řešíš starší děti.
Hlavně dobře vyber, jestli k novému příteli, nebo někam sama, nebo domů k rodičům. Hlavně nečekej že se změní, nebo to nějak vydržíš…Já toho lituji, že jsem to neudělala hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 15:24

U nás byl i problém, že jsem mu vyčítala, že hodně pije. Chodil domů často opily, tak jsem mu dala nůž na krk..trochu se zklidnil a snaží se, ale přijde mi, že to ani tak nefunguje. Všude už při popíjení rozhlasil jak si mě chce vzít. Doma jsme se o svatbě bavili, chce si mě vzít kvůli dětem nebo kdyby se mu něco stalo ať mám vše po něm. Děti ho milují, protože se s ním pořádně vyblbnou. My spolu už ani nespíme ani sex ani v ložnici, zvykl si usínat v obýváku u tv.

• Nahlásit
  • Citovat
56201
5.11.19 15:25

A kdyby známý nebyl, tak co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2919
5.11.19 15:26
@pohledzdruhestrany píše:
on tím jen říká, že už nechce poslouchat neustálý stížnosti

Mužové jsou přece přímí a jasní, ne jako ženy. Takže pokud říká, že se má odstěhovat, pokud si najde někoho lepšího, tak to znamená, že se má odstěhovat, pokud si najde někoho lepšího.

Kdyby mu vadilo poslouchat ty neustálý stížnosti, tak řekne, že mu vadí poslouchat ty neustálý stížnosti. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.19 15:26

@Soňa Baarova kdybych od něj odešla, určitě bych chtěla bydlet sama, ne se stěhovat hned k jinému..to vím jistě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 15:29

@Lama Lama známý se vyjadril az pred nedávnem..tohle v sobě řeším x měsíců..znameu bych dala sanci ke sblížení, nestěhovala bych se hned k nemu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.11.19 15:31

@Soňa Baarova a jak s bývalým teď vycházíte? Já bych chtěla aby jsme byli v pohodě ne na nože

• Nahlásit
  • Citovat
5.11.19 15:45
@Anonymní píše:
@Soňa Baarova a jak s bývalým teď vycházíte? Já bych chtěla aby jsme byli v pohodě ne na nože

Už nijak. Děti jsou teď dospělé. Jsem ráda, že jsem nemusela řešit dnešní módu… střídavou péči. To vás všechny mladé maminky lituji.. :,(
To bych nevím jak s ním dávala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.11.19 16:24
@botl píše:
Mužové jsou přece přímí a jasní, ne jako ženy. Takže pokud říká, že se má odstěhovat, pokud si najde někoho lepšího, tak to znamená, že se má odstěhovat, pokud si najde někoho lepšího.Kdyby mu vadilo poslouchat ty neustálý stížnosti, tak řekne, že mu vadí poslouchat ty neustálý stížnosti. :nevim:

to už říkal, teď musí volit silnější kalibr, když jí to sdělením i na přímo nedošlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
5.11.19 16:25

Já se přesně takhle trápila v manželství 5 let kvůli synovi…Až jsem nakonec poznala novou lásku. Manžel tenkrát nemohl překousnout že musel odejít z baráku když a čekal že si najde lepší kde se bude mít líp. Po skoro 2 letech rozvodu jsem nejštastnější člověk. Přítel nás se synem 8let miluje a bere ho jako vlastního. Jsou to oba partaci a ex ve 41 letech se nemůže nikde chytit už má 4 přítelkyni která ho vždycky po 3 měsících odkopne a bydli u rodičů v pokojčku :-)…Za mě odejdi.Bude ti líp!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama