Za pár měsíců se vdávám a můj ex mi začíná psát častěji

Anonymní
5.11.19 08:46

Divný ex

Ahoj holky,

před nějakou dobou (když jsem ještě studovala VŠ) jsem chodila s jedním řekem - stejně starý jako já, akorát, že nestudoval, ale pracoval přes léto. Pracují tam jen v sezoně - on dělal ve skladu. No jenže já to pak utnula, to bylo bez budoucnosti a hlavně některé jeho scény byly psycho. Loni jsem ho viděla, přijel za kamarádkou do Čech a navštívili mě doma - dělala jsem tou dobou z domova - nemoc. No a viděl můj a mého partnera byt (bydlíme ve velké novostavbě s velkou terasou), mého již skoro manžela (tou dobou přítele), auto, to, že jsem spokojená a nežijeme si vůbec špatně - on bydlel v pokojíčku s bratrem u rodičů, neplatil jim nic, jídlo měl od nich a celou výplatu propil v barech a prokouřil (50 cigaret denně). A pak mi čas od času napsal jak se mám apod. Já to nijak nebrala, tohle léto poznal přítelkyni, odstěhoval se za ní do Finska, ač neumí jazyk (angličtina nic moc), bydlí spolu na sharovaným bytě, ona studuje a on si tam za měsíc a půl nesehnal práci, prý se hlásil na nějakou pozici, že by chodil lidem domů uklízet, ale nevzali ho… A já se za pár měsíců vdávám a mě připadá, že on se mi ozývá častěji a někdy je až rýpavý a nepříjemný a cítím z toho, že mi to nepřeje, nevím…(nechce se mi ho blokovat, dokud není vyloženě vulgární). Proč myslíte, že to dělá?

Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3238
5.11.19 08:56

Tak co třeba, že závidí? Asi si pro sebe představoval jiný život plus nemá práci, takže má víc času být online…

Jinak máš odvahu, já bych bývalého se současným nikdy neseznamovala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
5.11.19 08:57

Zvladla jsi vyplodit takovy elaborat na tema „Jak moc jsem nafoukana“ a nedokazes si poradit s nekolika otravnymi zpravami? :think:

Co tady chces slyset?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
5.11.19 08:59

Opravdu nepřijdeš na to, proč je takový? :think: :lol: hlavně proč ty to řešíš? Blokni ho a máš klid :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
5.11.19 09:01

Taky jsem moc nepochopila ten důkladný popis tvého majetku a Štěsti, co tě potkalo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Nairol píše:
Zvladla jsi vyplodit takovy elaborat na tema „Jak moc jsem nafoukana“ a nedokazes si poradit s nekolika otravnymi zpravami? :think:Co tady chces slyset?

Nafoukaná? A proč? :D To, co s mužem máme, máme díky tomu, že jsme se oba dobře vypracovali. Začali jsme od nuly. Nafoukaná rozhodně nejsem, ale vím, že jemu vždycky záleželo na penězích a chci vědět, jeslti moje domněnka, proč mi píše, je správná. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2249

Já bych ho poslala tam, kde končí záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25640
5.11.19 09:03

Nojo, linej beachboy co se nalepí na jakoukoliv trošku perspektivní holku. Nevím, proč ho vůbec řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
@Anonymní píše:
Nafoukaná? A proč? :D To, co s mužem máme, máme díky tomu, že jsme se oba dobře vypracovali. Začali jsme od nuly. Nafoukaná rozhodně nejsem, ale vím, že jemu vždycky záleželo na penězích a chci vědět, jeslti moje domněnka, proč mi píše, je správná. ;)

Třeba se chce k tobě vrátit, když ví, že se máš dobře. Když píšeš, že mu vždy záleželo na penězích. Píšeš i, že není moc do práce. Tak tohle by se mu určitě líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171

Závist, nepřejícnost. takový člověk je naprosto zbytečný pro tvůj život navíc by se to partnerovi nemuselo moc líbit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 09:04

Já ho nechtěla blokovat, protože není nijak vulgární, ani mě neuráží, jen se ptá na svatbu a co mám a kolik to stojí apod.

• Citovat
  • Nahlásit
6927
5.11.19 09:04

To uz tady bylo. Rek, ktery se prestehoval k pritelkyni (coz te stvalo fest), ty a dotazy, co za tim je. Nic. Nepracuje, ma dostatek volneho casu a proste se nudi. Kolik temat o nem (a jeho nuzne existenci, ktera ti ovsem neda spat) jeste zalozis? Na stastnou zenu pred svatbou je to ponekud zvlastni jednani. Bylo by ti takove dopisovani prijemne i opacne? U snoubence a jeho expartnerky?
Pokud nechces, staci neodpovidat, pripadne bloknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
5.11.19 09:09
@Anonymní píše:
Nafoukaná? A proč? :D To, co s mužem máme, máme díky tomu, že jsme se oba dobře vypracovali. Začali jsme od nuly. Nafoukaná rozhodně nejsem, ale vím, že jemu vždycky záleželo na penězích a chci vědět, jeslti moje domněnka, proč mi píše, je správná. ;)

Treba proto, ze nikdo jiny by neztracel cas vypisovanim majetku na emiminu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
5.11.19 09:09
@Anonymní píše:
Já ho nechtěla blokovat, protože není nijak vulgární, ani mě neuráží, jen se ptá na svatbu a co mám a kolik to stojí apod.

Tak ti to asi tak moc nevadí. Nevěřím, že si dospělá ženská neporadí s pár otravnými zprávami a musí kvůli tomu zakládat diskuzi. Buď se potřebuješ pochlubit nebo ti to tak jedno asi není nebo obojí. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč se zabývaš takovým nýmandem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
5.11.19 09:10

To uz tady resis po nekolikaty ne? Vzdy chces slyset, ze te chce zpet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu