Krize s manželem v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonessi
Povídálka 21 příspěvků 05.07.19 13:31
Krize v těhotenství

Ahoj holky mám strašné dilema nevím si rady. Jsem ve 20tt a nějak jsme si přestali s manželem rozumět. Začalo to tím že na začátku těhotenství jsem byla zarliva a udělala jsem něco co se dělat nemá.. podívala jsem se manželovi do zpráv a našla to jak si píše se spoustou ženských kamarádek spolupracovnic a podobně neměla jsem sílu si zprávy číst ale najednou na mě vyskočila jedna s otázkou na kafe… Tak jsem se manžela zeptala s brekem jestli má jinde nějaký poměr a že vidím že má hojně kamarádek… strašně mi vynadal že se mu hrabu ve věcech pochopitelně… Ale vysvětlení stylu to je kolegyně z prace mě fakt neuchlacholilo a od ty doby se to veze… všechno kde jsme měli společný přístup jsou ma vše dva ucty každý máme svůj a když se snažím o tom mluvit jen se rozčiluje jak jsem blbá, tupá a podobně a že má byla mi sama hovna… absolutně nevím co si o tom mám myslet potom toho že není šťastnej a nebo že je šťastný jinde…sex spolu sice máme ale po něm mě vše pálí hlavně dole a nejsem schopná se zbavit představy že nejsem sama a o to víc zarlim… vůbec nevím co dál… poraďte prosím jsem úplně zoufalá nechci aby malému chyběl tata… :(

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4255 příspěvků 05.07.19 13:49

@Leonessi ahoj, vlastně nevím co ti napsat. Jsi teď pod vlivem hormonu, tak možná řešíš některé věci víc emotivneji. Ale ať už jsi udělala cokoliv, tak si myslím, že to že ti manžel sproste nadává není dobře. Myslím si, že zas tak hroznou věc jsi neudělala. Teď je spíš otázka, jestli chceš na to co jsi četla zapomenout a nebo to řešit. Pokud se ti sám nepřizná tak asi nemáš šanci zjistit pravdu. A to jestli bude dítě bez taty je taky otázka. Přeci když byste náhodou šli od sebe tak on tátou zůstává dál. Rozhodně neznamená, že když chlap bydlí doma, že bude automaticky dobrý táta. Možná na uklidnění, my měli taky během těhotenství krizi. A ta pokračovala skoro až do 6m dítěte.

histep
Kelišová 5105 příspěvků 05.07.19 14:15

Zlate pravidlo vztahu - divat se partnerovi do telefonu muzes jen v okamziku, kdy si jsi jista, ze uneses cokoliv, co tam najdes. Kdyz jsi to neunesla a s brekem to s nim resila, shodila jsi sama sebe. Sice ho to neomlouva, ze ti nadava, ale ve sve podstate ma pravdu. A tezko muzete vzit zpet cokoliv se stalo nebo bylo receno. S resenim zkuste pockat az nejakou dobu po porodu.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 05.07.19 14:19

Me zarazi, ze po sexu s nom te to dole pali a chrapes s nim dal??asi jsi neslysela o infekci, ldy muzes nedej boze treba predcasne porodit. k ostatnimu se mi vyjadrovat nechce ale on urcite byl pred tim hodnej a zmenil se az ted vid?

lachtanice86
Echt Kelišová 8313 příspěvků 05.07.19 14:41

To se změnil až teď? Si před tím nevěděla že má tolik kamarádek? Se mi nějak nezdá, že z ničeho nic se takhle změnil. Do telefonu si lezt nemela a kdyz uz musíš to umět ustát a to si nezvládla.

Jana525
Kelišová 5666 příspěvků 05.07.19 15:12

No mas doma kurevnika. Ukoncila bych to.

Yopii
Kecalka 395 příspěvků 05.07.19 18:40
@Kaci89 píše:
Me zarazi, ze po sexu s nom te to dole pali a chrapes s nim dal??asi jsi neslysela o infekci, ldy muzes nedej boze treba predcasne porodit. k ostatnimu se mi vyjadrovat nechce ale on urcite byl pred tim hodnej a zmenil se az ted vid?
:palec: :palec: - to patri k te infekci… vetsinou chlapi pri nevere nemysli na svoji tehotnou zenu a dite… krev je jinde :nevim:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30745 příspěvků 05.07.19 18:54
@Jana525 píše:
No mas doma kurevnika. Ukoncila bych to.

kurevníka? Co je zde důkazem nevěry? Že šel s nějakou známou na kafe? No a co? Je pes u boudy? Důvod rozchodu? Další samoživitelka z blbosti a ukvapenosti na obzoru.Za prvé - do mobilu se neleze, za druhé jsou těhotné ženské pod vlivem hormonu mírně hysterické, jít na kafe s někým. když je žena těhotná, není důvod k rozchodu.To ne důvod k rozpadu rodiny a připravení dítěte o tátu. Chudáci chlapi - občas.

Váš příspěvek
Reklama