Nedokážu odejít od přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 08:30
Nedokážu odejít od pritele

Ahoj
Přišla sem si pro radu
Přítel 30 let já 25 a máme dvouroční dítě.
Přítel při hádkách je vzteklý, mlátí do nábytku a rozbíjí věci. Tajtom žít nechci ale nedokážu ani odejít nadávku tipů (mrdk..pi… Kun..) neschodnem se vůbec v nicem… Každý máme svůj názor a za tím si stojíme.. já sním už ani nechci spát. Přijde mi to že jsme jak manželé po 50 ti letech večer neumíme si užít mezi sebou kdyz maléj spi a oba na telefonech.. nerikam.ze chyba je jen na jeho straně taky jsem náladová. Umím. se hádat nebo vyměňovat názory tak nějak v klidu a ne že začnu druhé polovině nadávat a mlátit okolo sebe. Pak v afektu řekne že i moje mamka je kun.. hrozně mě to mrzí :( ani nevím co chci od vás všech slyšet potřebovala sem se vypovídat :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 05.07.19 08:36

Za celý můj život mě nikdo z partnerů, ani bývalých, nikdy nenazval slovy, co píšeš. Seber poslední zbytky důstojnosti a ukonči to. Co tě u toho vola drží? Nemáš kam jít?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 08:39
@Lalelale
Mám trvá to hodně dlouho a nadávku se stupňujou..takže sem si i našetřila abych se dokázala postarat o nás dva. Ale nedokážu to nevím proč :/ :zed: já tajto chování taky nezažila.. furt tomu dávám asi nějaký šance :roll:
Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 05.07.19 08:45
@Anonymní píše:
@Lalelale
Mám trvá to hodně dlouho a nadávku se stupňujou..takže sem si i našetřila abych se dokázala postarat o nás dva. Ale nedokážu to nevím proč :/ :zed: já tajto chování taky nezažila.. furt tomu dávám asi nějaký šance :roll:

Když se ti život takto líbí :nevim: ale vašeho dítěte je mi líto, že vyrůstá u rodičů, co si nadavaji tak, že by dělník zčervenal

mrav
Vesmírná mluvilka 30170 příspěvků 05.07.19 08:47

Je mi líto toho dítěte. Ale v takovém vztahu se prostě žít nedá. Takže moje rada je co nejdříve od něj odejdi. A hodně štěstí při výběru nového chlapa.
:mavam:

hanka.br.
Generální žvanilka 20246 příspěvků 05.07.19 08:49
@Anonymní píše:
Ahoj
Přišla sem si pro radu
Přítel při hádkách je vzteklý, mlátí do nábytku a rozbíjí věci. Tajtom žít nechci ale nedokážu ani odejít nadávku tipů (mrdk..pi… Kun..) neschodnem se vůbec v nicem… Každý máme svůj názor a za tím si stojíme.. já sním už ani nechci spát. Přijde mi to že jsme jak manželé po 50 ti letech večer neumíme si užít mezi sebou kdyz maléj spi a oba na telefonech.. nerikam.ze chyba je jen na jeho straně taky jsem náladová. Umím. se hádat nebo vyměňovat názory tak nějak v klidu a ne že začnu druhé polovině nadávat a mlátit okolo sebe. Pak v afektu řekne že i moje mamka je kun.. hrozně mě to mrzí :( ani nevím co chci od vás všech slyšet potřebovala sem se vypovídat :,(

Nedokážeš odejít přesně proč? Pojmenuj to - pro sebe. Ono by to šlo, kdyby se pravdu chtělo. Takže pokud nebudeš chtít ztratit svoje mládí vedle takového! přítele", tak se nebudeš vymlouvat na to, že nemůžeš, ale uděláš to. Už kvůli svému dítěti, pro kterého tahle slova budou brzy vzorem.

Uživatel je onlinePvln34
Kecalka 130 příspěvků 05.07.19 08:51

Vieš ako sa hovorí… Každý je strojcom svojho šťastia, ako si to zariadis, tak máš…

Rozhodnutie a následná akcia je na tebe :palec:

P4ja
Extra třída :D 10124 příspěvků 05.07.19 08:51

Nechápu tě, když se to zhoršuje, tak pořád čekáš, že se to zlepší?

Vem nohy na ramena a utíkej pryč. Držím palce :kytka:

Cenarius
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 05.07.19 08:53
@Anonymní píše:
@Lalelale
Mám trvá to hodně dlouho a nadávku se stupňujou..takže sem si i našetřila abych se dokázala postarat o nás dva. Ale nedokážu to nevím proč :/ :zed: já tajto chování taky nezažila.. furt tomu dávám asi nějaký šance :roll:

No davani sanci je k nicemu, pokud oba dva se k tomu nepostavite stejne a budete chtit dosahnout stejneho vysledku. Coz by mela byt spokojena a harmonicka rodina.

Chyba je v komunikaci, neumite spolu mluvit. Musite si umet rict i veci, co vam vadi a co chcetr zmenit bez toho, aby ten druhy vyletel jak cert z krabicky a skoncilo to hadkou se sprostymi slovy. Pokud tuto uplne zakladni vec nedokazete, tak vas vztah nema zadny smysl. Jen je to prodluzovani trapeni pro vsechny.

sediza
Závislačka 2591 příspěvků 05.07.19 09:07

Je to tvuj zivot. Klidne si ho prožij nestastna vedle koko*a. Ale uz kvuli diteti bys to mela udelat. Nebo bude mit trvale nasledky psychického rázu. A pockej za nejakou dobu az odejdes a poznas nekoho milujícího. Budes si nadavat za ten ztraceny cas…

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 05.07.19 09:37

Jestliže nejste schopní se k sobě chovat hezky a nemáte vůči sobě ani tu základní úctu, nevím, na čem chcete vlastně svůj vztah budovat. Asi jeden ani druhý nemáte žádnou představu o tom, jak má fugnovat komunikace, a ani co to vůbec je.
Hrozné, jak se v některých domácnostech, kde jsou děti, mluví.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 05.07.19 09:41

Tvuj pritel je v podstate slaboch. Neumi rozumne vyargumentovat sve nazory, a asi ani pristoupit na kompromis, tak to ventiluje nasilim.

Vztah zalozeny na nasili, nadavkach a povysovani se jeden nad druheho neni perspektivni. Ale tady za tebe od tveho pritele nikdo neodejde. Musis sama. A mela bys fakt co nejdriv. Neni a nebude to jednoduche, ale je to to nejlepsi, co muzes hlavne pro dite udelat. Drzim moc palce, at to dobre dopadne. :srdce:

unuděná
Echt Kelišová 8154 příspěvků 05.07.19 09:46

A pak clovek nestiha zirat, jake vyrazy se ve skolce uci deti od jinych deti :roll: Asi takhle, pokud je to jinak skvelej chlap, bezvadnej tata, financne vas zabezpecuje a miluje, pak nadavky v afektu stoji za to resit.Neco mi ale rika, ze pantata dosahuje stejnych kvalit jako slovniku.Byla bych uz davno pryc, dokud to dite jeste moc nezasahne, kazdej dalsi rok bude hur a hur snaset.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23405 příspěvků 05.07.19 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj
Přišla sem si pro radu
Přítel při hádkách je vzteklý, mlátí do nábytku a rozbíjí věci. Tajtom žít nechci ale nedokážu ani odejít nadávku tipů (mrdk..pi… Kun..) neschodnem se vůbec v nicem… Každý máme svůj názor a za tím si stojíme.. já sním už ani nechci spát. Přijde mi to že jsme jak manželé po 50 ti letech večer neumíme si užít mezi sebou kdyz maléj spi a oba na telefonech.. nerikam.ze chyba je jen na jeho straně taky jsem náladová. Umím. se hádat nebo vyměňovat názory tak nějak v klidu a ne že začnu druhé polovině nadávat a mlátit okolo sebe. Pak v afektu řekne že i moje mamka je kun.. hrozně mě to mrzí :( ani nevím co chci od vás všech slyšet potřebovala sem se vypovídat :,(

Pleteš se, manželé po 50 letech k sobě mají úctu, váží si každého dne, kdy jsou spolu…

hanka.br.
Generální žvanilka 20246 příspěvků 05.07.19 10:41
@lleennttiillkkaa píše:
Pleteš se, manželé po 50 letech k sobě mají úctu, váží si každého dne, kdy jsou spolu…

Přesně tak. Nevím, proč si někdo myslí, že být v manželství desítky let znamená jen nudu, vzájemné ponižování a nadávky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama