Krmení a polohy 7 denního miminka

42
14.1.20 07:55

Krmeni a polohy miminka

Dobry den maminky, prosim poradte…
Mam doma tydenni holcicku, jsme na UM. Chco se zeptat, momentalne pije 60ml, dve odmerky po 3 hod.cca,ale stava se a presne ve 22 hodin.ze ji jakoby ta davka 6o ml nestačí a spusti pláč, tak ji dam dalsich 30 ml a spi jako spalek, vypozorovala jsem to uz druhy den, je to normalni? Pres den ji pravidelne, v noci ji cca 1× vzbudim a pak se vzbudi sama. Jde o to, ze kdyz ma jist co 3 hod, tak treba timhle „pridavkem“ ve 22 hod.si jakoby „rozhaze“ ty 3 hodinove intervaly, je to spatne? A dalsi otazka, jak davate spinkat? Na bok, na zada? Ucili nas v porodnici vyvysovat miminko polstarem treba, kam pak dam monitor dechu, kdyz ji budu mit na polstari? Omlouvám se, ale jento pro me vse nove, musim se zorientovat a rada si poslechnu zkusene, dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
14.1.20 08:22

Miminko v noci určitě nebud, vzbudí se samo až bude mít hlad a ty se můžeš aspoň vyspat. Um dej klidně víc, ať si vypije co potřebuje a zbytek vylejes, večer a v noci děti většinou pijou více aby se zasitily. Postylku jsme měli vyvysenou(pod nožičkama jsme měli dřevěný hranol, nebo dej pod matraci knížku, ale to nebude fungovat monitor), zadny polštář bych nedávala, měla by ležet na rovném povrchu, klidně ji dej po jídle trochu na stranu kdyby si ublinkla. Hodně štěstí, na spoustu věcí prijdes časem, dnes bych taky udělala některé věci jinak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5111
14.1.20 08:45

Nebud ji!!! Dej ji v těch 22hodin více napít a nech ji spinkat!! Bud ráda že ti spí. Ona si vezme jídlo potom ráno to co si nedá v noci. Mi dcera spala od 20-5 už od narozeni. Nikdy jsem nebudila ani v té porodnici. Jen jsem jim to tam napsala. Přibírala, rostla.
A spát jsem dávala na rovno bez ničeho na záda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat