Neumím odpočívat

418
14.1.20 01:36

Neumím odpočívat

Ahoj mám šestitýdenního syna a co si budem povídat je to záhul :lol: přes den moc nespinká, usne max 2× na 30minut, večer je to dobré, usne kolem 20 hodiny a spí do půlnoci a potom se budi každé 3 hodiny na jídlo a vstává v 7. Jenže jakmile usne využiju chvíle a uklízím byt, vařím atd. Toto dokončím kolem té půlnoci, nakrmim ho a on usne. Já koukám na televizi a bum najednou jsou dvě hodiny ráno a řeknu si, že počkám tu hodinu až se vzbudí na jídlo abych nešla spát pouze na hodinu. Tak se vzbudí, nakrmím ho, prebalim a uspavam ho třeba do půl 4 někdy do 4. Pak jdu spát i já a za chvíli syn vstává a to uz nemám šanci si odpočinout. Nemáte někdo radu jak se přemluvit abych šla spát dříve? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Cocka nasladko
14.1.20 02:59

Co kazdy den uklizis do pulnoci?

• Citovat
  • Nahlásit
31330
14.1.20 04:07

Třeba vypnout TV a jít si lehnout? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
14.1.20 05:17

@Sabina123amy neuklizet jak posuk do pulnoci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4377
14.1.20 05:24

Šestitýdennímu dítěti nemusíš celý jeho bdělý čas dělat zábavu. Snad vydrží chvilku na dece, nebo v nosítku, ne? Uklízej přes den a večer jdi spát. A nečum po půlnoci na televizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3145
14.1.20 06:33

Kdyby se ucil chodit a padal, tak bych pochopila, ze s nim neuklidis a neuvaris. Ale s lezici plackou to fakt jde pres den. Ja mam ted hodne narocne noci a chte nechte padam vecer na usta a usinam s miminem, zvlast kdyz vim, ze od jedne do rana bude cirkus. Proste mas priority jinak, za par mesicu nespani te unava dozene a na tv do rana se vyprdnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
14.1.20 06:41

@Sabina123amy Az zkolabujes z vycerpani, tak se to naucis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
14.1.20 06:42

Nastavte si na televizi že se sama vypne po skončení programu na který chcete koukat. Pokud nic nedávají tak jí nezapinat ani jako kulisu a uvidíte jak půjdete brzy spát. Samozřejmě že to nesmíte nahradit mobilem nebo počítačem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
14.1.20 07:13

Neumiš si to tak akorát nastavit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3531
14.1.20 07:14

Tak to si nedokážu představit. Mám teda jen klasický byt a uklízí přes den. Večer když dcera usně v osm tak se věnují partnerovi a pak jdu v deset maximálně v jedenáct na kute. Takhle málo spánku to by me za pár dní dobehlo 8o kdy se věnuje partnerovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
14.1.20 07:15

@Sabina123amy Zvláštní sistem 8o co uklizet přes den? Me se dite budilo co pul hodiny a to ix mesicu to posledni co bych delala je v noci uklizet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
14.1.20 07:20

Myslím, že kdybys ho nakojila a položila do postýlky a nechala ho sama, můžeš uklízet, dítě když bude v klidu, třeba i lépe usne, než když mu budeš dělat furt zábavu.
Chceš pak z nedostatku spánku kolabovat? A co děláš za bordel, že ti to trvá do noci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
449
14.1.20 07:24

Mám dvouletou a čtyřletého, nejvíc toho uklidim přes den. Oni se nějak zabaví sami, pak jim dělám program já a večer když jdou spát mám už všechno hotové. Do toho i podnikáme takže večer mě ještě čekají emaily apod. Nauč ho se zabavit i samotné - nebo za půl roku budeš psát příspěvek „Musím mít dítě furt na ruce a nic neudělám“
Resp. buď se zabavuji sami nebo mi pomáhají

Příspěvek upraven 14.01.20 v 07:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
14.1.20 07:25

@Sabina123amy tvl mě by zajímalo co uklízíš každý den až do půlnoci s malým nepohyblivým dítětem? co budeš dělat až se bude plazit a všechny zkoumat, vytahovat, kramařit :think:
když jsem měla malé dítě tak jsem nevařila..oběd jsem si objednala s menička, dítě se kojilo, chlap jedl v práci..večeře klasika studená..
co uklízíš prosímtě - na nádobí je myčka, prádlo strčím do bubnu během minuty, pak se pere samo..to každý den šuruješ prach nebo co? :think: k čemu jako? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
14.1.20 07:43

Ježiši dítě může ležet v postýlce na chvíli. Na dece, v lehátku. Budeš otrok jeslti budeš jen skákat kolem něj. Uklizej a vař přes den. I když je vzhůru. Já si vzala dceru vedle sebe do kuchyně v lehátku, nebo na deku. Nemusíš mít miminko stále na rukách, nebo být u něj nonstop když nespí!!! Se z toho sesypeš pak budeš synovi prd platná!!! Nejsi otrok dítětě, jsi matka!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat