Uspávání půlročního miminka

Anonymní
13.1.20 18:19

Uspávání miminka 5 tydnu

Ahoj. Mam 5 tydnu stareho synka. Hodne miminko, ale taky velky mazlik. Samozrejme, ze jako privezenec usinal ihned a sam. Ted k tomu potrebuje moji asistenci a nejlepe drzet v naruci, chlacholit a houpat a jeste drzet dudlik jinak ho vyplivne, ale zacne řvat. No a pak vylozene vyzaduje usinani u prsu, ktery si vicemene vyrve, protoze nic jineho nezabere. A za treti, kdyz jsem nalepena vedle nej a usinam taky. Jako to chapu, chce mamu, ale kdyz ho uspim a odejdu, vzbudi se a zacne rvat. Je to horsi a horsi driv stacilo uspat a polozit, ted jakmile ho polozim za chvili se zacne kroutit a pak rvat. Prosim jak naucit aspon trochu vic samostatnosti, aby se sam aspon uklidnil. Nemam rada, kdyz place a ano, bezim ihned no, sama jsem pak nervozni, kdyz place.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1419
13.1.20 18:22

Tak ho nenech plakat, ma 5 tydnu, broucek. Chce tebe, prso, vic nic nepotrebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
733
13.1.20 18:23

Vyrvat ho nenechávej, to je stejně k prdu. Teď potřebuje maminku.. Ale chapu tě, já už hledám nějaký šátek na nošení.. Dudlik nedávám, když usíná tak ji dám maliček, a hladim po hlavičce,…ale to usínání je šílený. Taky se mi každou chvíli budi. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2025
13.1.20 18:25

Zeptej se tak za 2 roky to ti nějakou radu dám, ale teď prostě potřebuje bezpečí = mámu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 18:26

A dudlik sam snad neumi dudlat. Teda obcas ano, ale pak ho stejne vyplivne, uvedomi si, ze nedudá a zacne zase rvat. Takze kdyz dudlik ja spani, tak musim drzet. A to ma ruzne dudliky, ale chce jen jeden jediny.

• Nahlásit
  • Citovat
14665
13.1.20 18:29
@Anonymní píše:
Ahoj. Mam 5 tydnu stareho synka. Hodne miminko, ale taky velky mazlik. Samozrejme, ze jako privezenec usinal ihned a sam. Ted k tomu potrebuje moji asistenci a nejlepe drzet v naruci, chlacholit a houpat a jeste drzet dudlik jinak ho vyplivne, ale zacne řvat. No a pak vylozene vyzaduje usinani u prsu, ktery si vicemene vyrve, protoze nic jineho nezabere. A za treti, kdyz jsem nalepena vedle nej a usinam taky. Jako to chapu, chce mamu, ale kdyz ho uspim a odejdu, vzbudi se a zacne rvat. Je to horsi a horsi driv stacilo uspat a polozit, ted jakmile ho polozim za chvili se zacne kroutit a pak rvat. Prosim jak naucit aspon trochu vic samostatnosti, aby se sam aspon uklidnil. Nemam rada, kdyz place a ano, bezim ihned no, sama jsem pak nervozni, kdyz place.

hele, ja chapu, ze chces delat i neco jineho, nez lezet vedle malyho. Ale on je jeste malicky a za 2 tydny muze byt vsechno zase jinak. Tyhle veci se maji tendenci menit co par tydnu.

Pres den bych ho nosila v satku, aby citil tvou pritomnost, bude spat na tve hrudi a ty muzes delat i neco jineho, nez lezet vedle nej v posteli, aby spal. A v noci to stejne resit nemusis, kdyz spi vedle tebe a ty taky spis.

Jinak, nepanikarit, ono se to nejak utrepe. Neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 18:29

@JancaS84 Ja vim, kdyby to zustalo stejne tak neresim, ale je to naopak horsi. Usne mi v naruci, 20 minut ho jeste drzim, polozim a jakmile zjisti, ze uz ho nemam probudi se a rve. A musi spat na gauci, kdyz jsme v obyvaku, v postylce je do hodiny vzhuru. Na gauci spinka kdyz fakt uspim i 4h.

• Nahlásit
  • Citovat
13641
13.1.20 18:33

Nekojila jsem, dvojčata neuměla sát, takže odsávání a pak jednojče nebylo mléko.
Usínání dvojčat, dala jsem do postýlky, pustila kolotoč a konec, když ječeli, zabralo houpání, jakékoli. Usínání jednojčete, hledal dudlík, pak mu vypadl, pak řval, pak si tam narval palec a usnul.
Sama musíš přijít na to, co bude fungovat.
Osobně si myslím, že usínání u mámy fajn, ale usínání u prsa dítě nepotřebuje, proč taky, najedené je a prso není dudlík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2025
13.1.20 18:38
@Anonymní píše:
A dudlik sam snad neumi dudlat. Teda obcas ano, ale pak ho stejne vyplivne, uvedomi si, ze nedudá a zacne zase rvat. Takze kdyz dudlik ja spani, tak musim drzet. A to ma ruzne dudliky, ale chce jen jeden jediny.

Takovou hru jsme s malou měla taky, nejlíp ve 2 ráno „Já budu plivat dudlik a ty mě ho budeš podávat, tak hodka by stačila pak usnu“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14665
13.1.20 18:40

Ja mam ted cerstve narozene ditko… ten muj nechce dudlik. Uspavani bude jeste „zajimave“. Zatim je to jeste novorozenec a je spavy, ale za par tydnu to bude dobrodruzne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 20:18

Mi dcera jako novorozenec usínala sama, když mi usla u prsa já ji vzbudila… Dala jsem do postýlky probuzenou. Pak koelm 3m se ji to přestálo libit, tak si prostě poplakala trošku. šla jsem tam, odešla, dala dudlík, odešla, přišla, nechala jsem po minutce max. trvalo to 15min a usla… a za dva dny pohoda zase usínala sama. A nyní ve skoro čtyř letech usíná sama ve svém pokoji stále.

• Nahlásit
  • Citovat
195
13.1.20 21:07

Já mám miminka v posteli. To, co se uspává u prsa, s tím si lehnu a kojím ho v leže, jsme přikrytí peřinou. Jak zabere, vyklouznu z pod peřiny, peřinu kolem něj utemuju tak, že dítko nezmění polohu a že je tam teplíčko, ani ho nenapadne se budit. To druhé usíná v hacce a pak ho do postele přenesu. Po usnutí mu žádná změna nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama