Krmení lahvičkou MAM

322
23.4.21 18:36

Krmení lahvičkou MAM

Maminky, od narození krmíme dceru lahvičkou MAM. Nejdříve měla novorozeneckou, pak tu od 2 měs a poslední dobou se u té lahvičky vztekala a přišlo mi, že by potřebovala, aby to teklo víc. Obstarala jsem tedy tu od 4 měs nekapající. Z té jí to tedy vůbec nešlo, i já to pak zkoušela a byla to fuška. Tak jsem koupila od 4 měs s rychlým průtokem, jenže to tak strašně saje, že to nestíhá polykat a to co stihla polknout, tak dost brzo vyzvracela ve větší míře.
Pokud jste přecházeli na větší savičku, zvyklo si dítko nebo máte nějaký tip prosím?
Včera dceři bylo 5 měs.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63703
23.4.21 18:45

@Anymaa můj pořád pije z té 1.. Cokoliv jiného, tak se dusi.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16499
23.4.21 18:45

Syn byl jen na MAM lahvičkách, i dudliky měl MAM. Nejdřív měl tu s jednou dírkou, pak se 2 a tu má do teď. tu netekoucí taky nezvládl. a ta 3, ta tekla moc rychle. Takže s tou dvojkou si vystačil do ted a má rok a 3/4.

Příspěvek upraven 23.04.21 v 18:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
23.4.21 18:48

Dcera bude mít za chvíli 9 měsíců a stále má 2ku. 3ka teče moc rychle. A ta netekoucí je na prd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
23.4.21 19:02

Syn byl na 2 asi do roka. Ta 3 už tekla moc rychle a pak se u toho vztekal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1861
23.4.21 19:13

Odkrmila jsem na mam tři děti. Všechny se postupně dostaly až na trojku, ale podstatně později, než v tom věku, co na tom píšou. Přecházeli jsme z dvojky na trojku myslím tak kolem sedmi osmi měsíců, prostě v tu chvíli, kdy se mi zdálo, že to tou dvojkou tahají moc dlouho, nebo je to začalo rozčilovat, že to málo teče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
23.4.21 19:47

Dceři je rok a má pořád savičku od 2 měsíců. Z té od 4 měsíců jí to teče moc rychle a zakuckává se. Používaly jsme ji ale na kaši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1503
23.4.21 20:46

Taky používáme lahvičky MAM a dcera si na tu 3 zvykla okamžitě, dostala jí někdy kolem toho 4.měsíce. A tu 2 už teda nechce? :think: Možná bych zkusila jinou značku lahviček, třeba bude vyhovovat víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat