Kojení dvou dětí a hubnutí

Anonymní
19.4.21 21:21

Kojim 2 děti

Dobrý večer kojím 2 děti a strašně semi zdá že hubnu může to bejt stoho? Už mi to poslední dobou říká snad každý koho potkám jemi to nepříjemný. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26177
19.4.21 21:23

Tak záleží kolik je dětem, zda je to vážně potřeba a jak doplňuješ taky pro tělo živiny zpátky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
19.4.21 21:26

Dvojčata nebo tandem? No někdo u kojení hodně hubne ať dělá co dělá. Chce to hlavně kvalitní stravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 21:28
@pikola píše:
Tak záleží kolik je dětem, zda je to vážně potřeba a jak doplňuješ taky pro tělo živiny zpátky. :nevim:

Holka 2 roky a 5 měsícu
Kluk 1 rok

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 21:30
@JancaS84 píše:
Dvojčata nebo tandem? No někdo u kojení hodně hubne ať dělá co dělá. Chce to hlavně kvalitní stravu.

Tandem holka 2 roky a 5 měsícu
Chlapeček 1 rok.. kojim je pořád i mala si ještě často říká hlavně v noci se otáčím kni i k němu nevím jak je odnaučit aspoň malou. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
26177
19.4.21 21:31
@Anonymní píše:
Holka 2 roky a 5 měsícu
Kluk 1 rok

Takže ani jednoho ale už nekojíš plně, ne? tím by to být nemělo. Zkus omezovat a víc jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
19.4.21 21:40
@Anonymní píše:
Chlapeček 1 rok.. kojim je pořád i mala si ještě často říká hlavně v noci se otáčím kni i k němu nevím jak je odnaučit aspoň malou. :,(

Zkusila bych ji v noci dát jen čaj. Pohladit ať spinká dal. Už je docela velká, snažila bych se ji preorientovat klidně už i na kravsky.
Můžu se tě ještě zeptat, v těhotenství bylo vše OK i když jsi kojila? Taky jsem teď těhotná a kojim 14mesicni a doktorka na mě hned jak mám okamžitě přestat kojit, no beru ji trochu s rezervou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@pikola píše:
Takže ani jednoho ale už nekojíš plně, ne? tím by to být nemělo. Zkus omezovat a víc jíst.

No plně sice ne…
Ale zato často, pořád prostě furt hlavně v noci nevím jak aspoň malou od toho odnaučit. Právě že toho sním docela hodně i hodne piju ale nepřibíram spíš jdu více dolů a dolů.

• Citovat
  • Nahlásit
5201
@Anonymní píše:
Chlapeček 1 rok.. kojim je pořád i mala si ještě často říká hlavně v noci se otáčím kni i k němu nevím jak je odnaučit aspoň malou. :,(
Řekla bych že teď budeš muset jedině odstavit oba. Ona v tom věku nepochopí že brácha může a ona ne… Na to je malá, ale na kojení zase už dost velká. Ukonči to. Kamarádka teď ukončovala u ani ne dvouleté. a to byl závislák. V noci asi 5×, přes den i 10×. Prostě zalepila bradavky a bebí a není. a uplně v klidu, dokonce spí celou noc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 21:42
@JancaS84 píše:
Zkusila bych ji v noci dát jen čaj. Pohladit ať spinká dal. Už je docela velká, snažila bych se ji preorientovat klidně už i na kravsky.
Můžu se tě ještě zeptat, v těhotenství bylo vše OK i když jsi kojila? Taky jsem teď těhotná a kojim 14mesicni a doktorka na mě hned jak mám okamžitě přestat kojit, no beru ji trochu s rezervou.

Skusim to díky za radu..
Ano kojila jsem malou celé těhotenství taký jsem se bála ale vše v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
31172
19.4.21 21:49
@Anonymní píše:
No plně sice ne…
Ale zato často, pořád prostě furt hlavně v noci nevím jak aspoň malou od toho odnaučit. Právě že toho sním docela hodně i hodne piju ale nepřibíram spíš jdu více dolů a dolů.

Ve 2,5 letech má v noci spát, ne se krmit. Zkuste spát a miminem odděleně. Jestli ji máš vedle sebe, přesuň ji do vlastní postýlky. Měla by už pochopit, že mlíčko je pro miminko. Přes den ti jí normálně? Prospívá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7573
19.4.21 21:50

Já taky u kojení vždycky hubla a to jsem jedla dost. Po ukončení kojení se mi zas váha vrátila do normálu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7997
19.4.21 21:58

Ve 2,5 letech už dcera nepotřebuje kojit.
Nemám nic proti kojení ale ve 2,5 letech už dítě mléko od maminky opravdu nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 22:03
@Russet píše:
Ve 2,5 letech má v noci spát, ne se krmit. Zkuste spát a miminem odděleně. Jestli ji máš vedle sebe, přesuň ji do vlastní postýlky. Měla by už pochopit, že mlíčko je pro miminko. Přes den ti jí normálně? Prospívá?

No ano jí i pije už všechno co jí dáme ale ne moc prostě když má to prso tak nechce tolik toho jídla ani moc nechce to pití že ji dotoho musíme někdy i nutit protože se nám neliby že toho málo sní a vypije. Někdy mě celou vysaje že jedno prso zůstane pro malého a moc v tom nemá má větší sací reflex.

• Citovat
  • Nahlásit
20068
19.4.21 22:05

Moje zkušenost je ta, že problém s odstavením je spíš ve tvé hlavě. Ty se toho bojíš víc, než to dítě. Je potřeba se rozhodnout a vytrvat. Možná si dítě popláče, ale za pár dní (u nás to byly 3) si už na kojení nevzpomene. U tebe by ale bylo vhodnější odstavit oba, protože jinak bude starší žárlit na mladší, že ono má mléko a ona ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat