Reklama

Krmení UM - intervaly?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukesko
Povídálka 21 příspěvků 10 inzerátů 12.12.16 08:36
Krmeni UM - intervaly?

Ahoj, chtela bych se zeptat, jak davkujete UM? Jestli podletoho co je na krabici, podle vahy nebo podle citu jak si mimco rekne. Mam skoro 12 tydenni holcicku a nekdy mi 4 hodiny vydrzi v pohode, jindy chce uz driv a jindy zase vydrzi dele, nebo chce nekdy i vic nez beznou davku (ted davam 120ml po 4hod). A jeste se chci zeptat, jal dlouho ji muzu nechat spat v noci bez vzbuzeni na krmeni. Dekuju :)

Reklama

Reakce:

Berousik
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 12.12.16 08:43

@lukesko to ti vypije hodne, 120ml ve dvou tydnech. Vic bych zatim nedavala. V noci bych urcite nebudila, pokud prospiva. Jinak pres den je idealni po trech hodinach. Muzes dat driv pokud chce, ale zase ne treba po hodine, aby ji nebolelo brisko.

Šmoulice
Kelišová 6640 příspěvků 12.12.16 08:47

Není to přesné. Prostě jak se vzbudí, tak má jídlo. Nebudíme ji. Někdy vypije 60ml, někdy 80 :nevim: Tento týden bude mít měsíc.

hihi22
Kecalka 209 příspěvků 12.12.16 08:52
@Berousik píše:
@lukesko to ti vypije hodne, 120ml ve dvou tydnech. Vic bych zatim nedavala. V noci bych urcite nebudila, pokud prospiva. Jinak pres den je idealni po trech hodinach. Muzes dat driv pokud chce, ale zase ne treba po hodine, aby ji nebolelo brisko.

Ale ona ma 2 mesicni dite…

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 12.12.16 08:52

Podle krabice jsem nikdy dávky nedávala. Starší dítě tabulky na krabici vesele překračovalo a to mladší na ně nedosáhlo ještě ve 4 měsících… zkrátka co mimčo vypilo, to vypilo. Nervala jsem do nich mléko, když měly viditelně dost, ani jsem je nenechávala o hladu. Intverval by se měl dodržovat cca po 3 hodinách, aby nedocházalo k míchaní nového a starého mléka, což může způsobovat bolení, ale jako novorozenci mi nikdy mimčo takhle dlouho nevydrželo, krmila jsem asi po 2 hodinách. V těch 3 měsících už to ale bylo ustálené a krmila jsem po těch 3 hodinách, +,– stejné doby. V noci se spalo. Pokud mimčo prospívá a přibírá, není důvod budit.

Příspěvek upraven 12.12.16 v 08:54

hihi22
Kecalka 209 příspěvků 12.12.16 08:52

Tedy 3 mesicni?:D

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 12.12.16 09:01

Mně vypije 4m 180ml co tři hodiny, večer se teda dopíjí asi na noc takže dá klidně 180 v sedm a v osm dalších 180. Spí většinou pak celou noc, nebo se vzbudí max jednou kolem čtvrté - šesté na mléko a spí ještě do osmi. V noci bych takhle staré dítě nechala spát jak potřebuje. Dost děti, zvlášt na UM, zvládne už spát celou noc.

Berousik
Nadpozemská drbna 26470 příspěvků 12.12.16 09:02
@hihi22 píše:
Ale ona ma 2 mesicni dite…
:roll: no vidis, uz ani cist neumim. Uz jsem na materske moc dlouho :mrgreen:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 12.12.16 09:37

Já dávala po 3 hodinách dávku podle krabice. V noci jsem nebudila, byla jsem ráda, že spí :lol:. Když se vzbudil dala jsem UM a zase spinkat.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 12.12.16 09:48

Dcera ma 3 mesice, podle krabice by mela 5*denne vypit 6 odmerek. Ma to vetsinou rozlozene do vice davek a celkove vypije mene. Ridila bych se miminkem, co chce a jak si rika o jidlo a nechavala bych odstup aspon 2,5 hodiny nebo idealne ty tri, aby se nemichalo mlicko.

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 12.12.16 10:01

A jeste pro predstavu, jak jedla ted o vikendu ve 12 tydnech, vazi urcite 5,5 kg.
A nekdy v noci vydrzi 6 hodin bez jidla, ale vetsinou to je kolem 4,5 hodin.

lukesko
Povídálka 21 příspěvků 10 inzerátů 12.12.16 10:14
@Berousik píše:

Male je 12 tydnu ne 2tydny ;)

lukesko
Povídálka 21 příspěvků 10 inzerátů 12.12.16 10:18
@koziskova píše:
A jeste pro predstavu, jak jedla ted o vikendu ve 12 tydnech, vazi urcite 5,5 kg.
A nekdy v noci vydrzi 6 hodin bez jidla, ale vetsinou to je kolem 4,5 hodin.

Jee, to je nejaka aplikace?? Jak se jmenuje, stahla bych si ji taky :)

koziskova
Kecalka 178 příspěvků 12.12.16 10:39

@lukesko jj, pro nas doma to je sikovna vec, protoze jde sdilet udaje, tak vi i manzel dost rychle, jestli hrozi prebalovani nebo neco jineho :-)
Je to baby tracker.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama