Krmeni um-měsíční kojenec

2
23.9.21 23:27

Krmeni um-měsíční kojenec

Ahoj holky mám dotaz, mam měsíc a pět dni starého syna začala jsem krmit um 100ml a do toho ještě 20ml svého mléka tudíž dohromady dostává 120ml každý dvě hodinky, za den mi vypil 940ml.zda se mi to moc ale do ničeho ho nenutim, vždy mu necham ať vypije kolik chce ale tu 120 vždy da, přijde mi to fakt moc váží 4400g. jakmile mu po těch dvou hodinách nedám najíst tak strašně pláče ani cajik nezabírá. prez noc mi vydrží spat těch 7-8 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15294
24.9.21 00:21
@Petra1304 píše:
Ahoj holky mám dotaz, mam měsíc a pět dni starého syna začala jsem krmit um 100ml a do toho ještě 20ml svého mléka tudíž dohromady dostává 120ml každý dvě hodinky, za den mi vypil 940ml.zda se mi to moc ale do ničeho ho nenutim, vždy mu necham ať vypije kolik chce ale tu 120 vždy da, přijde mi to fakt moc váží 4400g. jakmile mu po těch dvou hodinách nedám najíst tak strašně pláče ani cajik nezabírá. prez noc mi vydrží spat těch 7-8 hodin.

Na prso by nechtel…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
24.9.21 03:38

Krmíš moc často. Um bys měla dávat po 3 hodinách nejdřív aby malého nebolelo bříško. A vypije toho teda hodně, tolik nedá ani můj syn a to má tři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
24.9.21 04:52

Přesně jak zaznělo výše, po dvou hodinách je moc často, um se tráví pomaleji a není dobré míchat natrávené a čerstvé mléko. Náš pediatr dal jako absolutní minimum 2,5 hodiny (od konce krmení k začátku dalšího).
Některá mimina taky špatně nesou kombinaci mateřského mléka a um, někdy pomůže odstrikat a chladit/mrazit, dokud není na celou jednu dávku krmení mateřské, aby se to nemíchalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.9.21 18:54

Ahoj holky tak se ozivam po delší době. dala jsem na vaši radu a dáváme po 3,5-4hodinach prez den to dyl nevydrží, prez noc to vydrží i 5-6hodin.ale mám další otázku. dávám mléko hipp Ha combiotik 1,ze začátku par dni nekakal furt brecel a to jsem slyšela ze si na to ty střeva a cely tělo musí zvyknout a hejhle po par dnech ve čtyři ráno první kakani, občas ho to ještě zlobí, ale uz to není tak hrozne jako na zacatku, jsme na tom mleku tak týden a par dni tak nevím jestli si na to to tělo pořad ještě zvyká? a také odedneska má takovou zelenou stolici tak nevím jestli mám plasit a volat k doktorovi nebo je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1448
1.10.21 04:01

@Petra1304 Ahoj, zelená stolice je při krmení um, hlavně toho ha, běžná, to zbarvení dělá něco ve složení, už si nepamatuju co.
Mám na um druhé dítě a má ji taky, stejně jako to první mělo.
Pokud je mimčo ok, ve stolici není krev nebo tak něco, tak je to v pohodě. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat