krmení -UM, příkrm od 4.měsíce.

1102
13.9.06 16:37

krmení -UM, příkrm od 4.měsíce.

Ahoj maminky,
poraďte mi kolik by poidle vašeho názoru mělo papat 13.týdenní miminko váží 7,60kg. Jsme na UM
Dávám mu po 3h 210. To je asi 5-6 dávek denně. V noci spinká po zvednutí dávky lépe.Ale bojím se že to do konče 4. měsíce nevidrží a budu musek dávát ještě víc. Papáme Nutrilon a zahušťujeme Nutritonem-Kvůli blinkání se nám to osvětšilo nejlépe. Doporučuju.
Poraďte mi také jaká papání bude moc můj prouček od konce 4. měsíce nebo jste někdo už dávali příkr dříve.
Mám za to že bude moc Zeleninku.
Předem díky moc za pomoc. 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1119
13.9.06 16:53

Ahoj pilcanda
Zkus na noc dávat Nutrilon forte. Má vyšší sitící schopnost. Na první příkrmy má času dost. Klonila bych se začít se zeleninou kolem 5-tého měsíce, kvůli případné alergii. Nejsem ale doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
13.9.06 18:08

Ahoj!
my byly taky od konce tretiho mesice na nutrilonu.. podle doktoru by se melo davkovat u trimesicniho ditete 130, ctyrmesicni 140 apod. zhruba co tri hodiny… pokud to nestaci doporucuji davat ten nutrilon forte (zasyti vic, aler pritom ma stejnou energetickou hodnotu).. pry maji deti na UM vetsi sklony k nadvaze pokud se „prekrmuji“ … takze tak… aspon mi to tvrdili
se zeleninkou jsme zacinali az v peti mesicich… driv se to pry nema…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
13.9.06 18:39

ahojky

Ahoj, my jsme také na UM Nutrilon HA, s příkrmy jsme začali od konce 4. měsíce. Mrkev, brambor, cuketu, špenát, dýni, brokolici, rýže, květák, hrášek…to všechno už jsme ochutnali. Podle Dr. by po 4. měsíci mělo začít, když je mimi na UM a zvlášť když se přechází na pokračovací výživu (např. Nutrilon HA 2), protože jeho složení je takové, že je nutné k němu mít už i živiny ze zeleninky a ostatního. Jednička už malému nestačila, žroutil jak bezednej, teď už se to upravilo a jíme zase po třech hodinách.

Dasulika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
13.9.06 20:15

Děkuju za info.
Nutrilon Forte jsme zkoušeli,ale ten mi bohužel zvracel. On je drobeček totiž strašně dlouhej takže ta váha se na něm úplně stratí. Vypadá velikostí asi tak na půl roku.Narodil se se 4kg. Ale na dílku je ho plný kočár.Já jsem koukala že podle tabulky na obalu by děti od 5. měsíců s váhou vyšší nad 6,5 kg měli dostávat 210. A na porcí 5 za den se teď snad dostáváme hlavně díky čajíčkům toho vypije skoro 150 denně.Není to hodně.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.9.06 21:13

Ahoj.

My měli s Nutrilonem1 Forte taky problém - zácpa. Nasazený jsme ho měli kvůli totální „žravosti“ Radima. Množství jídla, frakvence i kakání se upravilo s Bebou. Pokud je dítko jedlík, nasazují se příkrmy po 4. ukončeném měsíci - my také začali se zeleninou (mrkev, brambor, brokolice…), po 5. měsíci jsme najeli na ovoce a kaše zkoušeli až po 6. Složení pokračovacího mléka vyžaduje příkrmy.

Beruška :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama