Jaké používáte krmivo pro křečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 03.01.18 16:32
Krmivo pro křečka

Co pouzivate za krmeni pro krecky? Ten muj ze vsech krmych smesi vybira jen seminka a vsechno ostatni tam necha :( at je to zrni takovy granulky nebo kukurice, nejaky kolecka, kousky cehosi a uz fakt nevim co mu koupit aby to zral…

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 03.01.18 16:58

@Simushka163 Ta naše taky dlouho nechtěla nic, pořád vybírala, ale nakonec jsem se trefila a baští tohle:https://www.beaphar.cz/…krecek-500g/
;)

martanek29
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 03.01.18 17:37

@Simushka163 Ten nas to dela taky. Vybira si slunecnici, buraky a pak takovy zeleny a cerveny granule. Ted jsem mu koupila takovy tycinky a ty pomalu okusuje a chutnaji mu. Jinak mu davam obcas okurku, jabko apod. Ted jsem mu schvalne neprisypala novy krmivo a mam pocit, ze sezere i to, co bezne nechce…kdyz ma moznost, tak si vybere a kdyz nema, tak sezere i to ostatni…

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 03.01.18 20:04

@Jančakecalka tak ty jsem nikde nevidela, objednavas primo z ty stranky nebo je najdu v nejakym zverimexu? @martanek29 Tycinky mame taky asi deset druhu a ani k tomu necichne, zeleninu a ovoce basti běžně k tomu moucny cerviky jednoho dene za odmenu ale ty sypky smesi boze uz bych si mohla otevrit zverimex co vsechno jsem koupila a nechce to

Afrikana
Kecalka 484 příspěvků 03.01.18 21:33

Nech mu to tam a on to sezere, kdyz nic jineho nedostane. Kdyz si muze vybirat, je jasne, ze bude zrat jen to, co mu chutna.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 04.01.18 10:11
@Afrikana píše:
Nech mu to tam a on to sezere, kdyz nic jineho nedostane. Kdyz si muze vybirat, je jasne, ze bude zrat jen to, co mu chutna.

Ta naše by raději pošla hlady, kdybych jí to krmení nevyměnila za jiný.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 04.01.18 10:12

@Simushka163 Někdy to objednám po netu, jindy to třeba náhodně seženu v Super ZOO u nás. Mám tam známou, tak mi to kolikrát objednala.

Afrikana
Kecalka 484 příspěvků 04.01.18 10:14

@Jančakecalka Zadne zvire dobrovolne hlady neumre, kdyz ma k dispozici nejake zradlo ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 04.01.18 10:16
@Afrikana píše:
@Jančakecalka Zadne zvire dobrovolne hlady neumre, kdyz ma k dispozici nejake zradlo ;)

To by ses divila, naše křečice před necelým rokem málem pošla, protože to bylo mládě a nechtěla nic jíst, pouze oříšky a slunečnicová semínka a pokud to neměla, tak fakt nejedla, musela jsem sehnat něco, co bude baštit a povedlo se.Ted si občas vezme i něco jiného, ale tuhle směs preferuje, tak to moc nechci měnit.

Simushka163
Stálice 53 příspěvků 04.01.18 16:16

Jeste jsem slysela dobry ohlasy na na smes puur tam toje zrni neni vubec a jsou v tom i suseni cervici ale taky ve zverimexu nejde sehnat stejne jako to beaphar ani mi to prej neobjednaji :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama